Dobré centrum na diagnostiku neplodnosti v BA , resp. dobrý gynekológ

babyttcirl
30. máj 2019

Ahojte baby,

Viete mi prosim odporucit fajt dobre centrum CAR na diagnostiku neplodnosti AJ pre muz aj pre mna?

Resp. Naozaj dobreho gynekologa v BA ktory aj zene urobi folikulometriu alebo jej daj pregnyl ked si ho puts?
Mam opakovane straty do 6 tyzdna a radka bz son sa ty a tym mohla.

Dakujem za dobre rady

L

Mam

topasitta
30. máj 2019

@babyttcirl objednaj sa na vysetrenia na hematologiu a reprodukcnu imunologiu, aj v tom moze byt problem.

queen_mary
30. máj 2019

@babyttcirl dr. Marsik

babyttcirl
autor
30. máj 2019

@queen_mary mas s nim osobne skusenost? Nijwto hovers ze dobre, niekto ze nic moc..

queen_mary
30. máj 2019

@babyttcirl tak to je pri kazdom. My sme si k sebe nasli cestu 😁 nakoniec sa nam podarilo prirodzene, ale pacilo sa mi, ze bol ku mne otvoreny a hovoril veci narovinu. A nesli sme akoby priamo do ferticentu, ale rovno cez neho

babyttcirl
autor
30. máj 2019

@queen_mary cez tu reprodukcia.sk ?

babyttcirl
autor
30. máj 2019

@queen_mary A AJ ti poradil, ze ake vysetrenia treba doplnit atd?

queen_mary
30. máj 2019

@babyttcirl ano priamo cez ten web na neho a potom do ferticentu. No mne nebolo moc treba vysetrenia. Mala som nabeh na pco a na folikulometrii videl kazdy mesiac (resp. 2) ze sa mi neuvolnilo vajicko ale vznikla cysta. Tak sme boli dvakrat na iui a mozno aj vdaka liekom sa mi cely system rozbehol a dva mesiace na to som otehotnela 🤷‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre