Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

vejinka
6. máj 2008

gio ak ne...tak nevadi podari sa nabuduce ale velmi ti zelam aby to uz konecne vyslo 😉

janino
7. máj 2008

ahojte....vidíte ten lauritkin albumík??????? ja sa teším 😵 😵 😵 lauri...blahoželám 😉

dara9402
7. máj 2008

ahojteeeeee je tu niekto??????

giovannajana
7. máj 2008

kukuk 😉 🙂

anjelinka
7. máj 2008

Ahojte...

janino, ano, videla som, super...tentokrat to uz musi vyjst 😉

giovannajana
7. máj 2008

ahoj anjelik 🙂 ako sa máš?

giovannajana
7. máj 2008

... lauritka bude mať nádherný darček k narodeninám 🙂 lauri, držíme ti silno päste 😉

anjelinka
7. máj 2008

ahoj giovka,

no da sa, v pohodke. akurat si idem dat sprchu a idem do cestoviek dvoch sa spytat na jeden zajazd,uz mame predbeznu kalkulaciu na jeden, ale sa mi na tom nepaci ubytovanie, tak idem este do aeolusu sa popytat.

Ty ako? Uz mrcha dosla?

rybca
7. máj 2008

Dobre ranko

giovannajana
7. máj 2008

anjelik, teplotka mi klesla, ale zatiaľ len tak slabučko krvácam. Mrcha to ešte nie je.

ahoj rybča 🙂

rybca
7. máj 2008

gio - zevraj az ked teplota klesne pod cervenu ciaru je to beznadejne, takze mozno este nadej mas

giovannajana
7. máj 2008

rybča, krvácam, tak načo si robiť nádeje? 😔

google
autor
7. máj 2008

ahojte, tak mne dnes vyznacil ovu... ale len prerusovanou ciarou, to co znamena?

giovannajana
7. máj 2008

googi, tak to teda neviem. Možno mihanka by ti vedela poradiť, alebo horajda. To sú odborníčky 😉 Možno preto, že ti tá teplota tak skákala.

rybca
7. máj 2008

gio - chapem, ale nebud smutna, raz sa to musi podarit..🙂)

google - to je pre to, ze si nie je isty, ze vtedy ta ovulka bola, cize to predpoklada, tie teploty mas asi rozhadzanejsie, ako pri ovulke on ocakava..🙂

google
autor
7. máj 2008

takze sa moc nemozem spoliehat na to ze naozaj bola...

rybca
7. máj 2008

google - nie, preventivne nezaspite na vavrinoch a snazilkujte dalej..🙂))))

mihanka
7. máj 2008

ahojteee... 🙂
ako sa mate??
gio... mrzi ma to, vyzera to na mrchu... ☹ nic to, caka ta dalsie snazilkovanie.. 😉
google, idem pozriet aj tvoj graf 😉

giovannajana
7. máj 2008

ahoj mihi 😉 ... ja som s tým už zmierená

mihanka
7. máj 2008

google, tak vyzera ze ovulka bola ten 19DC, a prerusovana je preto, lebo nemas zadane ziadne ine sprievodne javy ovulky - hlien, krcok 😉 ale moze sa stat, ze este ked ti stupne teplota tak ti prehodi ovulku na 21 DC... no a mrchu necakaj za 14 dni od 4.5, takze od 18.5 ti meskaaa... 😵 😵

google
autor
7. máj 2008

dik mihi

giovannajana
7. máj 2008

... tak už sa to spustilo ... 😠 ☹ 😢 😒 😔

rybca
7. máj 2008

gio - no o to skor mozete zase snazit sa..🙂))

google
autor
7. máj 2008

baby v grafoch si myslia ze ovu bola 21 DC, takze vtedy sme sa nesnazili 😔 ja to kaslem, trafit sa do ovu je sakra problem...

rybca
7. máj 2008

google - ja si myslim, ze je to diskutabilne a ak ta to utesi, tak my sme nie raz trafili snazenie na den oznaceny ako ovu a aj tak nic..🙂

google
autor
7. máj 2008

rybca ved toto... najlepsie je vobec sa nesledovat a mat pokoj od vsetkych merani asi...

rybca
7. máj 2008

google - hm, a mozno aj sa neupinat na vidinu vlastneho dietata, je to mozno krute, ale ...

google
autor
7. máj 2008

rybca toto by som nedokazala asi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre