Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

meusicka
12. máj 2008

rybca.... aale daj pokoj, kolko zien uz ostalo tehotnych a mohli to kludne vyhlasit za zazrak. ja poznam jednu babu, co sa pokusali uz roky a sa nedarilo. nakoniec to prijali ze deti mat nebudu a ai po 8 rokoch jej jedneho dna nedosla MS. testla a mala //. jej manzel tomu neveril. este aj dokimu ked povedala ze je tehu, tak povedal ze to nie je mozne, a nakoniec to mozne bolo a teraz uz maju synceka 🙂

meusicka
12. máj 2008

nakoniec to bude urcite aj v nasej psychike, lebo vela bab hovori ze ked sa od toho odputali tak ostali tehu. len ja by som este potrebovala nejaky system na to odputanie sa, lebo to mi este nejde 😝

rybca
12. máj 2008

ja som si uz neaz povedala, ze tak deti nebudem mat, najdem si iny zmysel zivota, ale po case sa to aj tak vrati,

meusicka
12. máj 2008

rybca... tazko saodputat od niecoho ak je to v tebe v podstate zakodovane. preto sme zeny a je to normalne ze tuzime po dietatku

rybca
12. máj 2008

ale ked ta to psychicky ubija, nie je rozumne bojovat proti tomu?

meusicka
12. máj 2008

dokelu, ved keby mi to bolo jedno tak teraz by som nevysela na MK, ale by som makala, ved po 2 tyzdnoch marodky mam co robit 😅

meusicka
12. máj 2008

ja mam pocit ze moja nalada sa meni podla sinusoidy odkedy sa snazime, teraz mi stupa, lebo som medzi ovu a mrchou, a ked zase dojde tak budem zase klesat 🙄

rybca
12. máj 2008

a tak to ja mam teraz na 2 mesiace naladu zarucene minusovu, uvidi sa po opatovnom vysetreni

aj pre toto hovorim, ze planovane rodicovstvo by malo byt i o tom, ze naprv by mali obaja prejst testami, ci vobec mozu mat deti a potom sa snazit a nie skoro rok sa snazit a potom zistit, ze to vlastne bolo zbytocne

meusicka
12. máj 2008

rybca... najlepsie by bolo sa dat vysetrit hned na zaciatku vztahu lebo tak by sa nebrala zbytocne HAK 🙄

luko
12. máj 2008

ahojte, ja len na skok 😉

rybca, problem je, ze vacsina gynekologov je neochotnych vobec vysetrovat, kym sa aspon r ok nesnazite, tedamoj sa na mna pozeral, ze co chcem, ze po roku a pol ked sa nezadari, nech pridem. Som mu povedala, ze ci si mysli, ze ked mam 29 a partner 33, ci je rozumne tolkoc akat. No, snazilis me sa sice len enjake 4 mesiace a kois vadbe sme to teraz prerusili, ale mienim cakat max. pol roka a ak nie,t ak potom si vydupem vysetrenia

meusicka
12. máj 2008

ahoj luko... aj ja simyslim ze skor by mali lekari na nas tlacit, nech mame za sebou vysetrenia co najskor, ved naozaj cas uteka 🙂 ako svadobne pripravy??? 😉

rybca
12. máj 2008

no to by som tak nebrala, lebo na zaciatku vstahu moze byt problem, ale casom sa odstranit a ked nechces babatko a budes sa spoliehat na to, ze vsak aj tak nemozes, tak by si mohla byt jedneho dna veeeeeeeeelmi prekvapena..🙂))

nieco na odlahcenie temy: kukali sme, ze v Iscare sa da platit aj pomocou splatok a nas hned napadlo, ze v takom pripade, ked nesplacas..🙂) lebo ked nesplacas televizor, tak ti zoberu televizor a ked nesplacas uspesne umele oplodnenie tak ti vezmu dieta?..🙂)))

luko
12. máj 2008

meus, pripravy stagnuju, kedze ankoniec bude svadba v oktobri, ale to najdolezitejsie je vybavene, uz sa nemozem dockat, kedy sa k vam pridam,a el este mesiac to pozdrzime 😉

luko
12. máj 2008

rybca,t ak ten splatkovy kalendar,t o je bomba 😀
inak kolegyni povedali, ze otehotnie jedine umelo, tak sa pripravovali na iVF a zrazu ju zacali pobolievat prsia, uz si myslela ze ma rakovinu, a boli z toho //, nechcela verit, no aj zazraky sa deju, v auguste rodi 😀

meusicka
12. máj 2008

rybca.... 😅 no to by bolo zaujimave, ktovie ake vynucovacie metody by pouzili 😝

luko... aspon nebudete mat take horucavy 😉 mimochodom ta potom opat rady privitame medzi nami 🙂

rybca
12. máj 2008

luko - zazraky sa deju, ale nie v mojom pripade..🙂

horajda
12. máj 2008

bre ranecko,taks a nam to hura potvrdilo,dari gratulujem to je uzasne,asi sa to fakt oplatilo s tym meranim!!!

luko
12. máj 2008

a anoo, gratuluje aj ja darke 😉
rybca, vsaknie kedy sa da zazraku aj pomoct 😉 neboj, budeme tehu vsetky! 😵

rybca
12. máj 2008

no keby sa dalo, mozeme len detoxikovat, ale ci to pomoze je vo hviezdach

luko
12. máj 2008

noo, moj fajci a ma dost andvahu tak ymslim, ze s pohyblivostou to naozaj nevyhral tiez....ale uz je objednany nak lekarovi,t ak verim, ze ked zhodi (je to asi 6 mesacny program),t ak sa to zlepsi,a j ked to len hadam, mozno by som ho tam mala tiez posalt na ten spermiogram

luko
12. máj 2008

soory za tie preklepy 😎

rybca
12. máj 2008

no moj nefajci a ani nadvahu nema, ale pracuje pri vyrobni fenolu, tak si myslime, to to mohlo sposobit

luko
12. máj 2008

ale su pripravky an zlepsenie, nemohlo by to pomoct? napr. Maca, alebo Chlorella?

rybca
12. máj 2008

uvidime, co mu v lekarni doporucia

luko
12. máj 2008

ja rozmyslam o tej ceskej Chlorelle, kolegyna mi to odporucila, jej kamoske to pomohlo (teda ak to bolo to...),

rybca
12. máj 2008

🙂) my sme teraz zacali s takou noznou kurou, je to vanicka do ktorej sa da voda a morska sol a je tam taka spirala a v tom mas nohy..🙂)) cista voda sa sfarbila uplne na tmavo ako ked sa vyluhuje cierny caj, hadam to pomoze..🙂)))

luko
12. máj 2008

no o tom som uz nieco pocula...drzim palce, verim, ze o par tyzdnov sa to zlepsi 😵
pekny den kocky, pa pa 😉

meusicka
12. máj 2008

rybca... toto mi uz spominali a podla toho aka ta voda je tak podla toho ti vedia povedat ze kde v tele je problem. ale ci je tomu naozaj tak?? 😕

rybca
12. máj 2008

meus a kto mi to povie? a zevraj po case sa ta voda uz nezafarbuje

meusicka
12. máj 2008

rybca...tak to neviem, manzelova teta bola na nejakej prezentacii kde to ukazovali a tam ten chlapik vysvetloval to sfarbenie. mozno sa najde nieco na nete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre