Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Druhý ružový sloník

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂
mihanka
19. máj 2008
...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...

ahojte, ako sa vam dari??? sup sem grafiky, nech sa pokocham... x-) x-)
alex
19. máj 2008
halooo, halooo, konečne fungujeme, tak kde steee =-)
mirip
19. máj 2008
ahoj ja som tu
alex
19. máj 2008
normálne som mala dnes absťáky keď nešiel koník. Tak mi to chýbalo sem aspoň trošičku nakuknúť.
mirip
19. máj 2008
mne to nechýbalo, nechodím sem často
alex
19. máj 2008
ja skoro každý deň, aj keď niekedy len čítam a pozerám fotky, ale musím nakuknúť.
mirip
19. máj 2008
to som robila aj ja a potom som si jedného dňa poveddala dosť ked oddych od koníka tak taký ako má byť a nenakúkať a............ výsledok mám sa lepšie
alex
19. máj 2008
tak to je dobre, ak sa máš lepšie. Na mňa to práveže pôsobí lepšie, keď som tu a môžem sa podeliť so svojimi trápeniami s kočkami tu.
mirip
19. máj 2008
u mna to bolo zo začiatku tak ako u teba ale potom sa to otočilo a mávala som depky
alex
19. máj 2008
ja som taký veselý človek, nedepkujem, verím, že sa nám to podarí a otehotniem a to ma drží v dobrej nálade.
Dnes sa mi snívalo, že som si robila testík a bol pozitívny, juuuj, keby to tak pravda bola x-)
mirip
19. máj 2008
ja mám doma posledné dva testy a tie nepoužijem až potom ked tam budú //, no alex keby si absolvovala hromadu vyšetrení a aj liečbu tak by si depkovala aj ty ked sa objaví nejaká nová tehula ktorej sa to podarí na prvý druhý šup a ty to nie si
alex
19. máj 2008
mirip my sa už snažíme tiež veľmi dlho. Ja to tu v snažilkách ťahám už od 11-tky a poviem ti, že sa tu vystriedalo veeeľa kočiek, len ja som tu stále.
rybca
19. máj 2008
Ahojte....🙂
mirip
19. máj 2008
no ja som objavila túto stránku až pri snažilkách 18 a ked som sa liečila na endometriozu a tiež sa snažím doooooooosť dlho a je mi na grc z báb ktoré sa snažia 2-3mesiace a božekajú a horekujú že sa nedarí
alex
19. máj 2008
mirip, no čo ti poviem, pre každú kočku čo chce bábo, je každý nevydarený cyklus trápením. Jasné, že my, čo sa snažíme už rok-y, je to horšie, ale skamané sme všetky.

Idem ja von, večer nakuknem.
mirip
19. máj 2008
ahoj rybča papa alex
mirip
19. máj 2008
ste tu ešte niekto?
mirip
19. máj 2008
Halooooooooooooooooooooooooooo??????????????
alex
20. máj 2008
Dobré ránko, kde ste všetky??? =-)
nellie_
20. máj 2008
Ahojte babenky....fakt tu je akosi mrtvo... 😞 :-N
kaboca
20. máj 2008
ahojky dievcence...ako sa mate? co nove?
giovannajana
20. máj 2008
ahojte 😉 to tu naozaj nikto nie je? =-)
horajda
20. máj 2008
ja osm tu 🙂
horajda
20. máj 2008
ako sa mate dievcata?
alex
20. máj 2008
Ahoj hori, ty sa pochvál. U nás je dnes hnusné počasie.
horajda
20. máj 2008
ja sa mam supis zajtra idem domkov a ani mi nehovor ze je doma hnusne lebo budem smutna 😞
alex
20. máj 2008
hori nebuď smutná, budeš s rodinkou a určite uvidíš aj drobca na sone 😉
giovannajana
20. máj 2008
hori, keď prídeš ty, určite sa vyjasní 😉
horajda
20. máj 2008
uvidim,sak uz sa neviem dockat, zase mam pocity ze tam nie je dobra som,lebo ani brusko nemam,ale snad nas prekvapi a bude zase o nieco vacsi
giovannajana
20. máj 2008
ja som sa dnes konečne dokopala ku gynekologičke :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli