Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

anjelinka
5. jún 2008

Janinko, ahojky, ako sa mavas? 😉 😉

giovannajana
5. jún 2008

ahoj anjelik 🙂 čo máš nové?

danielitka26
5. jún 2008

anjelik neskoro ale predsa všetko naj naj k narodeninkám ...aj ja som blženček 🙂

mihanka horajda ako krásne vám tam rastú tie týždne tt 😵 😵 😵 len tak ďalej mamulienky

dari tebe vela síl aby ste došli konečne domkov a len dvaja

meusik ...gratulujem k tehu výsledku 😵

scarlette
5. jún 2008

ahojte babulky,

dari a meus srdecne vam blahozelam a drzim palce 😵

anjelinka
6. jún 2008

Ahojte babenky,

danieli, dakujem krasne, ty si ktory jun? alebo uz mas tiez "po"? 😉 Tak keby sme "nevideli", zelam vsetko najlepsie...

scarlettka, ahojky, teba som sto rokov nevidela. Ako mas?? 😵

scarlette
6. jún 2008

anjelinka ahoj,
da sa len vela roboty... okrem toho ideme teray s muzom do kupelov na 4 dni, k tomu nam treba prerobit za 2tyzdne byt aby sme sa mohli koncom mesiaca nastahovat.. a okrem ineho v pondelok idem este na krv o o tri tyzdne na prvy pohovor do CARu

a ty? co nove?

giovannajana
6. jún 2008

ahojte sloníčky 🙂

...dala som do albumu najnovšiu fotku mojej malej slečny 😉

dara9402
9. jún 2008

baby niako je tu mrtvo, kaslete na slona? 🙄 🙄 🙄

giovannajana
9. jún 2008

darííííííí, no ahoj 🙂 ...neviem, kde sú všetky slonice 🙄

dara9402
9. jún 2008

ahoj gio, sa to zvrhava a v podstate pravdu povediac ani ja nemam velmi chut na kona vacsinou pridem pocitam popisem ip-ecky a dost.

horajda
9. jún 2008

ahojte gio a dari,jej dari ty si uz 9tt ako rychlo to leti a ako sa mas?

giovannajana
9. jún 2008

ahoj hori 🙂 Ešte si tu?

horajda
9. jún 2008

som jaska a ty gio ako sa mas,tuto to nejak zakapalo ☹

giovannajana
9. jún 2008

veru, akoby tu už nik nechodil. Tehuľky chodia do spoločných termínov a snažilky majú snažilkovskú krízu... 😒

horajda
9. jún 2008

ale ja som aj tu 🙂

giovannajana
9. jún 2008

😉

giovannajana
9. jún 2008

A čo máš nové?

horajda
9. jún 2008

ani nic bola som dnes na poslednom odbore krvicky a teraz cakam na vysledky ma to trvat dva az tri tyzden dost dlho co?je to tu hrozne,pomoc,ale co s tym narobim,musim to tak brat ako to je nonie?a hlavne musim by kludna. inac vo stvrtok som zacala citit take steklenie v burku tak buchnutie z vnutra,tak to asi jakubka mi dava vediet ze tam je a ze na neho mam davat pozor,tak davam a nestresujem sa noni?
A ty ako sa mas Gio, uz si bola na HP?

rybca
9. jún 2008

ahojte, ako sa mame? mne je uz druhy den grcmo, ale to asi z nekvalitnej stravy cez vik

freyadee
9. jún 2008

caute baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

giovannajana
9. jún 2008

minulý pondelok som bola na prvom, vo štvrtok idem na druhý (14DC) a potom ešte 20 a 24DC. 3 týždne po poslednom mám prísť. Tiež dosť dlho, že? Ale teraz som kľudná. Tak jeden dva cykly absolútne nepočítam s tehotenstvom a som taká kľudnejšia 🙂

freyadee
9. jún 2008

ahoj rybca... ja mam centimetrik s micimacim 🙂 aj ja som do neho zblaznena 🙂

horajda
9. jún 2008

to som rada gio, ze si v pohode,sak to aj ma byt aj ked viem ze to nie je lahke,ze?

ahojte baby:frey a rybca no kde ste boli 😀

freyadee
9. jún 2008

horajdi : no mne sa tu stale moce sef... tak nemozem tu byt stale ☹ ale teraz som aj ked riskujem, hehe... ako sa ti dari ?

horajda
9. jún 2008

mne fajne ale ty sa pochval bozenku ako to leti ty uz 11tt? ozaj a ake mas uz pekne brusko ja take este nemam ☹

giovannajana
9. jún 2008

no čaute rybča a frey 🙂 🙂 🙂 ...konečne sa to tu zapĺňa

rybca
9. jún 2008

minuly tyzden som mala nejaku krizu, som sem radsej nechodila a vrhla sa na pracu...🙂 tento tyzden asi zase budem kaslat na pracu..🙂)) aj tak si to v praci nik nevsimne, ci som nieco spravila ci nie..:(

freyadee
9. jún 2008

horajda... no ja som len v 10 ale takto mi to dopredu tu hore pri mene pise... nechapem... hehe...
mne sa dari tiez fajn... len uz musim nosit trosku volnejsie veci v robotke aby som sa nebonzla... predsa len prvy trimester este nemam za sebou.... aj ked stale si tehula nemoze byt nikdy taka ista nicim... mojej kamoske zial zomrelo babo tyzden pred porodom.... ☹

horajda
9. jún 2008

juj,to mi fre ani take nehovor ja som potom z toho velmi smutna a velmi zle to na mna posobi, aj u nas v novembrovkach musia jednej babe ukoncit tehu lebo sa mu do telicka naliala plodova voda a uz sa neda zachranit bolo by velmi velmi chore a mozno by to ani neprezilo

no ale my sa tesme,ze je vsetko tak ako ma byt dobre!!!

anjelinka
10. jún 2008

Ahojte zenusky,

preco to tu takto viazne??? Vsetky tehulky odchadzaju a snazilky tiez niekam zdrhaju...ja citam, ale ked tu nikto nie je, tak ani neprispievam.

Drzte sa babule 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre