Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

mirip
2. júl 2008

čaf dari, to ty si od nás odyšla k tehulám my sme stále tu.............

janino
12. júl 2008

vy tuším všetky dovolenkujete?????????????????????? 🙂 🙂 🙂

luko
12. júl 2008

no ja ze sa tu po svadbe pridam a tu nikto, kocky de steeeee?
ahoj jani 😉

anjelinka
12. júl 2008

Ahojte babenky,

nejako sme sa vsetky stratili. Nemam teraz vela casu kuk na net, tak aspon takto v noci. U maminy prerabame byt, teda, uz je vsetko hotove, vcelku, ale domov sme chodievali stale neskoro vecer.

U nas vsetko po starom, ozvite sa niekedy. Tak papa 😉

luko
13. júl 2008

anjelik, tak potom pofot bytik a hod na modru strechu, nech sa pokochame 😵

scarlette
14. júl 2008

caute kocky,
mna tiez teraz napadlo ked mam chvilu cas ze vas kuknem, ako sa mate? co nove?
Luko gratulujem k svadbicke, mas uz album na MS?

luko
14. júl 2008
horajda
14. júl 2008

lahoj uko a to planujete az v oktobri mne sa zdalo ze v auguste

luko
14. júl 2008

museli sme to prelozit, drahy budem v tom case pracovno-relaxacne bruzdit po Havajskych ostrovoch 😀

horajda
14. júl 2008

aha a to sa dalo?a co bejby az po oktobri?ci skor?

luko
14. júl 2008

no skratkasa kvalifikoval na medzinarodnu konferu a taje na Havajskych ostrovoch a vim, ze sa na to dva roky tesil a dost makal, aby sa tam dostal, dozvedeli sme sa to v mraci tusim, tak som vsetko obvolala a prelozila to. Ja s nim nejdem, lebo mna by musel zaplatit, a naratali sme to na 100tis., takze radsej ee 😀

babatko asi az po svadbe, uvidime, ci stihamre pred, lebo v auguste bude mozno uz na Havaji cez moje plodne a september bude dost stresovy..

a vy ako? ste tiez svadbu planovali, nie?akos te sa rozhodli nakoniec?babatko poslucha? 😉

luko
14. júl 2008

sorry za preklepy 😅

horajda
14. júl 2008

tak to je sikulka a ty si zase sikulka ze si mu to umoznila a prelozila 🙂. no my sme sa rozhodli tu svadbu prelozit zatial na neurcito, nechcelo sa nam stresovat a okrem toho peniazkov nie je na zmar, tak uvidime ked budeme robit svadbicku aka bude a kolko ludi...no a bejby sa ma super, nevieme co cakame tak bude srandy hihihi,mozno nam to koncom augusta povedia lebo ideme domkov na ultrazvuk, a uz kopka 🙂

luko
14. júl 2008

dobre si spravila, ja keby ze som bola tehu tak by som urobila svadbu neskor aj s babatkom 😵 je to take zlate ked taky anjelik v satickach je na svadbe svojich rodicov 😵
pekne mena ste si vybrali 😵 drzim palce, nech jebrusko stale v pohode a aktivne 😀

horajda
14. júl 2008

dakujem luko, no dievcenske este nemam odklepnute milym on hovori ze bude vymyslat az po auguste ked sa potvrdi dievcatko🙂 no ale ja som tam dala meno aby to bolo spravodlive sak ako to babo k tomu dojde no nie?🙂 aj ja ti drzim pasticky na svadbu nech Vam vyjde, no ja uz budem mat potom iba mesiac do orodu hihihi

janino
17. júl 2008

ahojte...nejak vám to tu mrzne....kde steee???? 🙂

scarlette
19. júl 2008

jani ahoj,
nerozmrazime to tu? 😀

luko
19. júl 2008

no, mohli by sme 😀

scarlette
19. júl 2008

luko tak podme na to,
len skoda ze ja sedim v praci a mam teraz toho vela, poobede by to bolo lepsie 😅

janino
19. júl 2008

ajoj ajoj...

a ako pokračujete scarletka???

scarlette
19. júl 2008

jani v com myslis? ak babo tak 05/08 mame termin na vysledky v centre...
inak mozno september/oktober by sme mohli ist a uz som si zabezpecila aj bezstresove prostredie... dala som v praci vypoved 😀

jani a ty ako, drzis sa?

janino
19. júl 2008

tak vám budem držať palčeky, nech sa to podarí...my v tom čase už dúfam, budeme po súde....nech začnem nový život 🙂

luko
20. júl 2008

scarlett. to je dobry krok, kolegyna tiez hned jak zmenila pracu,d o 3 mes. bola tehu 😀
my by sme chceli zacat v auguste...alebo potom az po svadbe v oktobri...ale tajne dufam, ze zapracujeme v toma uguste

jani, no drzim moooc palce, aby si to zvladla

scarlette
20. júl 2008

janka dufam ze to pojde rychlo, nech sa zbytocne netrapis

luko bodaj by to tak bolo,,, uz mam ponuku na pracu od konca roka, stacilo by mi ze sa zapracujem a potom mozem na zivnost pracovat doma 🙂

anjelinka
21. júl 2008

Ahojte babeny, dobre ranko 😉

scarlette
21. júl 2008

anjeli ahoj,
sice uz nie je ranko 🙂
som sa baby rozhodla ze sa uz v praci od roboty nepretrhnem tak tu budem castejsie...
anjeli co mas nove?

inak goog som daaaaaaavno nevidela

mirip
21. júl 2008

Ahojte snažilky ako sa máte? A kde sa flákate? 😉

anjelinka
21. júl 2008

Rano som len pribehla, ale nikoho tu nebolo. My by sme si tu mali dat hromadne stretko. Mam teraz malo casu na net, no nejaky ten casik by som si nasla. Len nech nas je tu viac.

horajda
22. júl 2008

no baby dajte aj mne vediet ked sa tu budete stretavat 🙂

scarlette
22. júl 2008

baby ktorej co vyhovuje?
mne napriklad buduci utorok rano o 08:00 ked odprevadim muza do prace 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre