Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

zuzik25
29. júl 2008

asi zabudli ☹

alex
29. júl 2008

susy, tu malo byť. Mala prísť anjelinka aj janino a iné kočky...

susy82
29. júl 2008

hmmm to bude tym teplom asi

zuzik25
29. júl 2008

tak zacnime my, co mame nove?

alex
29. júl 2008

ja som 2DC ☹

a musím už ísť... manželík ma ťahá von.

pa pa a držte sa

anjelinka
29. júl 2008

TU sooooooom, ahooooojte...

Alex ☹ , tak uz ides? Skoda.....

susy82
29. júl 2008

ahooooooj anjelinka

zuzik25
29. júl 2008

Ja som 12 DC, papam clostil na ovulku, estrofem na sliznicu a potom duphaston pre pripadne tehu. zatial snazime prirodzene, v auguste sa uvidi co dalej.

anjelinka
29. júl 2008

Susy, zuzika, ahojte dievcence....

Tak....a teraz kazda, co mate noveho....myslela som, ze sa nas tu stretne viac 🤐

nellie_
29. júl 2008

no konence je tu zivo...troska.... 😉 🙂 🙂 🙂

anjelinka
29. júl 2008

ale, ale, ale, kto to tu prisiel????Juliiiiii, ahoooooj 😉 😉

vejinka
29. júl 2008

kocky aj sem vam dam par virusov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt 😉

nellie_
29. júl 2008

Zuzik ten estrofem by sa zisiel aj mne...viete ja uz som taka scitana z netu... 😅 😀 😀 😀 😀 viem ze mam tiez nizku sliznicu ale ona mi dava len duphaston alebo utrogestan a nic na to....ja teraz nejem vobec nic, a tesim sa ze mrcha dosla iba s 5 dnovym meskanim a prirodzene bez vyvolavacky....od septembra uz idem po vysetreniach asi....

susy82
29. júl 2008

anjelinka ja som 11DC, nekonecny pribeh zvany kvasinky a naposledy ked som bola na sone mi doky povedal ze mam nizku sliznicu na to kolky DC som, tak len skonstatoval nech sa snazime pred menzesom a ze mam prist za tri mesiace ak sa nepodari

nellie_
29. júl 2008

Jani teba som nevidela 500 rokov... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som dufala ze dojdes..keby nie, bola by som sklamana... 😉

zuzik25
29. júl 2008

nellie mne ho dala vcera, lebo mam 3 foliky, dufam ze do stvrtka dorastu aby mohla pichnut Pregnyl

nellie_
29. júl 2008

zuzka poznam,mala som presne tuto isto liecbu, len bez estrofemu, co si myslim ze bolo najpodstatnejsie...tiez mi pichali pregnyl a potom do 36 hodin nabehne ovulka... 😉 tak snazte sa ako besni... 😉

zuzik25
29. júl 2008

budemeeeee. len nech to uz je. 🙂 🙂 😀 😀

nellie_
29. júl 2008

Janka a kdeze si zmizla...??? 😕

anjelinka
29. júl 2008

Ja som tiez veeeeelmi stastna, ze sme sa tu zisli.

U nas je to take, ze na dieta nemyslime, milujeme sa pre radost a cakame....no nechceme cakat vecne. V sobotu odchadzame na dva tyzdne do Grecka, samozrejme, ze ja mam dostat presne v sobotu mrchanu, cyklus sa mi predlzil na 30 dni, o ovulke mozem snivat. Ale tak...na dovolenke sa vsetko meni, tak mozno aj moje vnutro sa tak spravne naprogramuje. Uz som si aj nie pre snazilkovanie, ale pre dovolenku chcela nejako mrchu posunut, neviem, dnes na obed som mala take jemne, ale strasne slabulinko viditelne spinenie, tak mozno uz doraza mrchula, tak len nech pride, asi druhykrat v zivote si ju tak silno prajem dostat.
O tom, zeby som ju nedostala sa nebojim. Manzel mal nejake zdravotne problemy, tak vlastne aj preto sme nase myslenie naprogramovali uplne inam.

Julinka, kam na vysetrenia? Myslis nejake centrum?

Susy, ano, ja sa pamatam, ze tie kvasinky ta otravuju... ☹ Neda sa to nejako prelomit? Ale najst nejakeho noveho doktora... 😕

anjelinka
29. júl 2008

Tu som, len som dlho pisala 😀

zuzik25
29. júl 2008

aj my chceme do Grecka, ale az v septembri, sa tesiiim

susy82
29. júl 2008

anjelinka mam to v plane, len sa musim prekonat

anjelinka
29. júl 2008

Ja som trosku znechutena z toho, ze ideme autobusom. Bola som uz na mnohych busom, ale letecky je letecky. Si tam rychlo a pohodlne. A este ked si predstavim toho mojho dvojmetroveho muzika stiesneho v tych sedackach autobusu, super 😒 . Islo o to, ze ideme piati, no a to zvysne osadenstvo si nemohlo dovolit ist lietadlom, financne myslim, takze preto ten autobus.
Zuzik, kam idete do Grecka?

zuzik25
29. júl 2008

no chceme nejaky ostrov snad Rodos alebo Kreta, na Thasose som uz bola 2x, pevnina je tiez obehana, ale najviac by som chcela ist na Santorini

anjelinka
29. júl 2008

susy, no ano, si myslim, ze co najrychlejsie, pretoze zotrvavat v tomto uz tak dlho...hmmm, treba niekoho spolahliveho a sikovneho, kto ta z toho dostane. 😉

nellie_
29. júl 2008

Jani nie nemyslim centrum (teda zatial nie, neviem ako do buducnosti) ale zatial mi nerobila moja doktorka ani horm. profil ani nic podobne, tak uvidim ako to bude riesit...

Ja vlastne teraz mam tiez taku pauzu, robim si vodicak a minuly mesiac som po dlhej dobe neratala kolky DC som a ani pri mrche som nebola nestastna, potrebujem sa odosbnit od toho vsetkeho troska, predsa len teraz je to uz 8 mesiac co sa snazime a ved ja verim tomu ze to co ma prist urcite pride... 😉 😵 😵 😵

Jej Grecko, to je aj môj sen, ja dufam ze nam v septembri vyjde, nejaky last minute, drahy povedal ze teraz je tam stejne moc teplo, ze on by tam nevydrzal... 😅 😀 ale mne by to vobec ale vobec neprekazalo....
no ale ked nepojdeme tak neva, prezijem aj bez dovolenky tento rok...

anjelinka
29. júl 2008

Ja si stale vravim, ze buduci rok uz budem minimalne tehulka alebo aj rodit 😀 v lete, takze na dovolenku s mimi tak skoro nepojdeme....ale to je len moja predstava....to mam tak, ako som si na Vianoce 2006 hovorila, ze buduce Vianoce budem tehula a nestalo sa tak....A ano, teraz je v Grecku horuco, tam kam ideme, ze momentalne tam je cez obed cca 40 stupnov. Pisala som s jednou babou cez net, ktora sa odtial teraz vratila.

Vodicak...mna moj nuti ale velmi, velmi. Mam strach, proste nevie to pochopit, ze sa bojim sadnut za volant, kolke razy ideme aj v aute a nastanu take situacie, ze ja, ako spolujazdec "mam v gatiach". No slubila som mu, ze po dovolenke si ten vodicak spravim....len neviem, ci ten slub dodrzim. Drzim palcek Julka, aby sa to podarilo lavou-zadnou.

Ja som vo februari dr. povedala, ze sa snazime, tak ma poslal na to endo, urobila mi ten HP, nic dokopy mi k tomu nepovedala, aj ked som sa pytala. Zajtra idem opat sa objednat ku gynekologovi a po dovolenke sa tam dotrepem nech nieco riesime. Momentalne viem, ze isto do centra zatial neplanujeme ist. Najblizsi rok urcite. Ak samozrejme doktor si nebude vediet poradit a povie, ze to je jedina cesta, tak snad....U nas je to dievcata uz 15 mesiac intenzivneho snazenia. 😔 😔 😔

zuzik25
29. júl 2008

anjelinka, my sme intenzivne snazili vyse 1,5 roka a bolo na nic, lebo nebola vobec ovulka, zisteny silny PCO a lavy vajecnik sa nejak nechce nastartovat. A to moj doktor nedokazal za ten cas zistit, v CAR na to prisli hned. Zaujimave.

nellie_
29. júl 2008

Jani, ja som sa bala presne ako ty...ziadost som mala doma vypisanu uz hadam pol roka a nakoniec sa moj drahy nastartoval, odniesol ju do autoskoly, zaplatil zalohu a zavolal mi ze v utorok nastupujem....sokova terapia... 😀 😀 😀 😀 odhodlavala som sa 8 rokov...

A nikdy by som neverila ze ma to tak zacne bavit, vazne Jani, ber si zo mna priklad, bala som sa presne ako ty..a uz mam polku odjazdenu a fakt ma to zacalo riadne bavit, a vravim si ze to je fakt potrebna vec v dnesnej dobe a aspon som sa pri tom odosobnila od snazilkovania....

My sme teraz 8-my mesiac snazenia....ale zas neivem ci az tak intenzivne kedze drahy je casto prec a mozno presvihneme spravne dni...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre