Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

nellie_
29. júl 2008

hej mne sa tiez tak zda ze ani jedno manzelstvo nie je dokonale.....
Ja som tiez vacsinou ta, ktora vyryje a potom ma to trapi, a tak...fakt vsade je nieco....

anjelinka
29. júl 2008

susy, no bohuzial, preto berieme teraz mamku na dovolenku, ona v zivote nebola pri mori, tak teraz ide. Aj sestra a este jedna nasa rodinna znama, tiez taka sklamana zo zivota.

Ziadne nie je dokonale a ked to niekto tvrdi, tak urcite klame.
Ano, zrejme vacsinou zeny vyryvaju, ja som precitlivela, chyba mi objatie, atd...muzi nemaju zrejme taku silnu potrebu...

susy82
29. júl 2008

jasne ze nie, o mne si v robote myslela ze ja mam dokonale, ale som ich vyviedla z omylu, ze my tak posobime, ale kto by tahal dake blbosti na verejnost no nie?

mihanka
29. júl 2008

veru manzelovi sa nedajte ucit, lebo vam si dovoli povedat viac ako instruktor, ked urobite chybu a kazdy ma iny sposob soferovania a ja tiez trochen gibucujem muzovi, ze brzdi alebo podobne, ale preto ze nemam volant v rukach ja, a nemam auto pod kontrolou a tak to funguje aj opacne, on sa citi rovnako.. 😉

no ja klamat nebudem, ja som velmi stastna s mojim manzelom a tvrdim si povedat, ze mame dokonale manzelstvo, hadame sa veeeeeeeeelmi malo, ja si uz ani napamatam kedy... my ako sme spolu 5 rokov, tak sme sa pohadali tak velmi mozno 3x. Ja uz 5 rokov tvrdim, ze ked to bude len spolovice take super ako je to teraz, tak budem ta nastastnejsia osoba na svete. proste ma robi stastnou a snazim sa mu to odplacat rovnako. Stat sa ale moze cokolvek, takze netvrdim, ze som si na 100% ista, ze to takto aj bude.. 😉

anjelinka
29. júl 2008

Mihanka, tak to mas super. Ale niektori su tvrdohlavci, este ked sa k tomu pridruzi znamenie Lev.... 😀 Manzel ma dnes narodky, 26 rokov, ani sme to neoslavili velmi, lebo od poobedia robi zvoncek na dome, chuda, az teraz sa dosiel najest...
A hlavne, ked je hladny, vtedy je strasne nervozny, tak som radsej pssst....ale nemenila by som ho za nic na svete. Tiez ma robi stastnou a spravil by pre mna aj nemozne, ma o mna strach, starost ma o mna.....A tiez som pre neho ochotna spravit, co je v mojich silach 😉

mirip
29. júl 2008

Ahojte snažilky ešte ste tu?

susy82
29. júl 2008

ved my sa tiez nehadame, ale su chvile kedy sa nezhodneme v nazore na istu vec, ale o nic nejde, tiez som stastna s manzelikom, len mne v robote povedali ze my stale posobime ako cerstvi zalubenci

mihanka
29. júl 2008

anjelinka, tak to ma byt, ja netvrdim zase, ze ma nenastve, v sobotu mal volej turnaj a trosku viac si uhol, no vyzeralo to tam hrozne, ja bruchata, cely den som tam bola s nimi, potom som ich viezla a on sa tam takto scenga, no posobilo to fakt super... 😠 spala som v obyvacke, lebo v tych vyparoch sa nedalo vydrzat, ale do rana ma to preslo a voooobec som sa nehnevala, normal som mu to vysvetlila, co bolo zle a preco a on to vie, naco robit dusno, aj tak viem, ze zase raz vyvedie nieco, cim mi dobre neurobi, ale aj mne sa to moze stat takto viem,ze bude zhovievavy ak tu chybu urobim ja 🙂
a vsetko najlepsie z konika - asi mu nemozes odkazat... 😀 a ty tu s nami vykeciavas, chodte sa mojkat... 😉

mirip
29. júl 2008

No páni raz za uhorský rok ma vezme nuž na večeru a vtedy dofrčíte všetky 🙂

susy82
29. júl 2008

mihan to su vsetko detaily, ktore patria ku vztahu, to si este stale mozeme hovorit ze mame dokonale manzelstva 🙂, bez toho by to bolo iba scifi 😀

mihanka
29. júl 2008

susy, ved ani my sa nezhodneme niekedy, ale my sa vieme rychlo dohodnut nejako, ja som taky prisposobivko... 🙂

mirip
29. júl 2008

😔 😔 😔 😔 tak ja padám, ma tu asi nik nevidí 😒

anjelinka
29. júl 2008

Slavka, ty si taky dobracik, ved z foto to vidiet...a aj z IP-ciek 😉 . A mojkat ee, robil doteraz ten zvoncek na branku, je akurat tak zrely sa okupat a ist spat... 😀

mirip, ahojky, noooo, ved aj alex usla s manzelikom 😉

susy82
29. júl 2008

ja tiez tak, ja sa viem hnevat tak minutu a uz ma to nebavi 😀 😀
ale no mirip, ved sa zapoj

mihanka
29. júl 2008

mirip ahoooooooj, to len piseme take dlhe prispevky ze kym napiseme tak prejde aj 5 minut... 😀
co dobre si mala na veceru?? urob dake chutky.. 😝

mirip
29. júl 2008

vyprážané kuracie prsia plnené nivou hranolky a potom zmrzlinový pohár mnam 😝 bolo to super aj ked teraz mi je z toho zle 😀 😀 😀 som sa asi obžrala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mihanka
29. júl 2008

anjelinka, joj dakujem, ako si mi pekne pomastila brusko... 😵 😵 aj ty si zlatusik, aj nick mas podla toho... 🙂
ale ved ma narodeniny, ci mu to vynahradis na dovolenke? uz pomaly balis? 😵
susy, tak tak... ale pokial ma clovek pocit ze ma dokonale manzelstvo, je stastny a nic mu nechyba, aj ked sa obcas povadite, musi to byt pre vas dokonale manzelstvo, ved by ste nedali muzikov ani za nic... 😉

mihanka
29. júl 2008

mirip, mnamkyyyyyyyy... 😵 😵 😵 take nezdrave teraz vela vela mozem... 😀 ale kompenzujem to aj zeleninkou a ovocim 🙂

susy82
29. júl 2008

ved to 🙂
a mihanka som dost unaveny, tak hod virusiky nech sa rychlo uchytia 😅

mirip
29. júl 2008

bola zelenina ako obloha, aj ja som skonštatovala že akože to po šiestej nejeme 😀 😀 😀 😀 😀 fúúúúúúú páni až teraz som si všimla ty už 30tt ten čas letí 😲

mihanka
29. júl 2008

...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...
...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...
...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...
pre kazdu... 😉 😉

mihanka
29. júl 2008

mirip veru leti, zachvilu tu mame bociana... a potom nech leti ku vam... 😉

anjelinka
29. júl 2008

Fakt Slavka, to je uz 30tt 😵 😵 😵 . Dufam, ze niekedy, ked pojdem okolo BB a bude malinka na svete, tak sa ozvem a pojdem kukuk 😉 😉 .
A balit este nebalim, len mam okolo veci pochystane. Teraz dva tyzdne opatrujem takeho maleho chlapceka 15 mesacneho, cize najskor v piatok poobede. Nic takeho sme nekupovali, oblecko sme mali, akurat sme si po plavkach kupili a jedny vsuvky. Tot vsjo. Mam take zmiesane pocity, aj sa tesim aj sa netesim, ale dufam, ze bude dobre.

anjelinka
29. júl 2008

A piekla som mu tortu, idem hodit foto do albumu 😀 , to bol moj darcek pre neho...a dve knihy o vojne, dnes som mu kupila, ale este nedala. Fanatik do druhej svetovej vojny, kniznicu mozno mame cca za 15 tisic. 🙄

susy82
29. júl 2008

vdaka Slavka, hned mi je lepsie 😀

mihanka
29. júl 2008

no to budem rada, ked sa stretneme... 😵 😵
jasne ze sa tes, bude super, uvidis, oddychnes si, uvolnis sa, otehotnies.. 😀 😀 😀
ja sa lucim s vami, veeeeeeeeeeeeeeelmi vam drzim palce, a castejsie robte taketo stretka, nech vam to tu zije.. 😉

nellie_
29. júl 2008

Anjel, uvidis, bude dobre, ja by som tiez tak rada šla... 😔
No ja sa hadam pomaly lucim babenky, som nejak unavena, dufam ze sa coskoro takto stretneme......

Tak sa mavajte krasne vsetky, ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

anjelinka
29. júl 2008

Takze uz je foto v albume 😀 , na chvilku....

Idem aj ja moje zlate, neviem, ci sa neozvem az po dovolenke, ale keby ste tu boli este do piatku, tak niekedy kuk. Tak sa mi majte pekne a drzim snazilkam palceky, tehulkam spokojne bruska... 😉

mirip
29. júl 2008

Ako Mikanka je Slavka, pochopila som dobre?

anjelinka
29. júl 2008

mirip, ano, Mihanka je Slavka 🤐 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre