Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

scarlette
18. sep 2008

anjeli no napapala som sa a teraz mi je fajn...
jasne ze zur bol, vcera... som sla spat o pol piatej a vstavala o tristvrte na devat 😕

anjelinka
18. sep 2008

o pol piatej rano???a to v strede tyzdna zurik?? a tie, co sli do prace rano? ci nesli?

ja som tiez bola na obed, ale asi som si nedobre vybrala, polievka gulasova a dala som si menu 1, madarsky gulas a knedle, to maso bolo ako guma, tak som aspon zjedla knedle so stavou, ale nejako vobec nie som nasytena...kupila som si jeden kremesik 😀

scarlette
18. sep 2008

hej hej... sme sa totiz lucili tri baby z nasej kancelarie a kvoli smenam to bol naj termin...nastastie mame velmi pohodoveho sefa tak ak niekto nahodou zaspal tak mu len posunul sluzbu a nerobil z toho problem 🙂 na mna teraz dochadza unava ale este ma cakaju 4hodiny...

hiiiii ze kremesik no toto tststs 😀

anjelinka
18. sep 2008

takze teraz si v praci? a co sef na to povedal, ze ides prec?

dara9402
18. sep 2008

anieeel este si tu????????????????????

giovannajana
18. sep 2008

darííí, ta ty tu? 🙂

anjelinka
18. sep 2008

dari, anoooo, tu sooooom....a coze si zavitala?????ako sa mavate s mimi???to uz tak ubehlo???ved uz si za polovicou.

giovannajana
18. sep 2008

ozaj, teraz pozerám že 23 tt 😕 to to letí

ozaj, ahojte 😉

dara9402
18. sep 2008

ahojte bambule 😉

beju
18. sep 2008

Ahojte dievčence, chcem sa spýtať takú banálnu otázku. Snažíme sa o bábo asi 3 mesiace, ten posledný tak intenzívnejšie. Nejako extra sa ešte nesledujem, v podstate ani presne neviem, kedy mám ovuláciu. A rada by som sa o tom dozvedela viac. Viete mi poradiť, ako zistiť? A ešte by som sa rada opýtala (viac tehuliek), kedy prichádzajú prvé príznaky tehotenstva. (až po 28 dni cyklu?). (Prosím cez IP)

dara9402
18. sep 2008

ja to tu kontrolujem pravidelne skoro kazdy den len tu nebolo komu napisat lebo tu nik nebol a aj ked bol tak same nove tvare

inac sa mame skvele rastieme ako z vody a pomalicky si yacinam uvedomovat ze uz sa z toho nevykrutim 😔

giovannajana
18. sep 2008

beju, pomôže ti http://merenibt.xf.cz/. Tam je to dobre popísané 😉 A s prvými príznakmi je to asi tak, že jediná istota je tehu test a potvrdenie od lekára. Lebo ja mám napríklad tehotenské príznaky každý mesiac už rok 😀

dara9402
18. sep 2008

kristeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee som si pomylilaaaaaaaaaa smilikaaaaaa som chcela tochto 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

giovannajana
18. sep 2008

dari, aj ten 😔 bol dobrý 😉

scarlette
18. sep 2008

anjeli so sefom mam super vztah a tak sme si narovinu povedali co a ako...aj sa ma pytal ci sa ma snazit ma prehovorit ale som mu rovno povedala ze nie

beju
18. sep 2008

ďakujem pekne gio. u vás nič nové? Nevieš, čo je s alex?

dara9402
18. sep 2008

gio 😉

ako sa vam inac dari kocicky?

giovannajana
18. sep 2008

veru alex som už dlho nevidela 😒 ... u nás nič nového 🙄

dara9402
18. sep 2008

no neviem co je s alexikom len viem ze sa chysta co skoro na laparku

anjelinka
18. sep 2008

beju, ano, ta stranka, ktoru ti dala Giovka je dobra, jednoducho popisana, ale vies, k meraniu treba mat istu disciplinu, hlavne to nevzdat. Ale zistit, ci mas ovulku sa da aj ovulacnymi testami.

scarletti, tak to mas super, bodajby kazdy sef taky bol, ako ten tvoj. ja ked som dala v praci vypoved, isto ma preklinali, lebo som ich nechala v stichu.

dari, tak mozno viacere len pozeraju a nenapisu, keby sme vsetky zacali pisat, tak... 😉 a chodis do prace?

giovannajana
18. sep 2008

už týždeň ma bolí kostrč. Už ani neviem ako si mám sadnúť a vystrúhať inú polohu v práci veľmi šancu nemám... Asi je to znamenie, že mám vyskúšať aj Mojžišovú 🙂

giovannajana
18. sep 2008

anjelik, ale napríklad ja som ešte pozitívny ovulačný test nemala aj keď mi graf označil ovulku 😒 ty si to skúšala?

giovannajana
18. sep 2008

dari, ty so domka, či chodíš do práce?

dara9402
18. sep 2008

babulky niesom doma chodim normalne do prace

no a mozte zacat drazbu kocky ktora chcete moj ovu mikroskop????

anjelinka
18. sep 2008

Ja som skusala ovulacne testy dva mesiace za sebou, ale raz mi dr. potvrdil, ze ovulka ten mesiac nebola, bola to pravda, ani testy mi neukazali, no na dalsi mesiac mi uz ovu test krasne vyznacil a v tej dobe som aj merala BT a tiez to ukazalo. Neviem, kazdy ma s tym ine skusenosti.

giovannajana
18. sep 2008

dari a ozaj je taký zázračný? 🙂 Koľko je vyvolávacia cena?

beju
18. sep 2008

ďakujem pekne dievčatá 🙂 Ste milé. Pekný dník prajem!

giovannajana
18. sep 2008

nie je zač, beju 😉 Aj tebe pekný deň! 🙂

anjelinka
18. sep 2008

Ja ovu mikroskop mam a pada mi na neho prach, nejako som to nevyuzivala. Mne ukazoval somariny.

dara9402
18. sep 2008

no mne ovu test neukayal nic ale mikroskop sa mi do grafu trafil, vyvolavacia cena gio je jedno dakujem 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre