Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

scarlette
8. jan 2009

cafte kocky

mirip
8. jan 2009

ved hej dnes som absolvovala zubára kvoli tej uzline čo mám durenú, poslal ma na panoramatický RTG aby zistil ktorý zub má pri koreni hnisavý vačok a ho vytrho ale zub to nie je, ma poslal na krčné že to môže byť aj z mandle......no už ma to nebaví, som myslela že takto typ doktorov som už skončila v decembri navštevovať a bolo to často ale zrejme to pokračuje ešte aj teraz ☹ 😒

chruminka
8. jan 2009

caf scarlette 😀

mirip tak fakt nic moc ,keby to boli len mandle tak to nie je take hrozne mne ich vyberali ked som mala 6 rokov.

mirip
8. jan 2009

no to ti pekne dakujem, ja si ich nechcem dať vybrať nikdy som nemala s nimi problémy, problém je v tom že mi vybehla uzlina v čase ked som mala zapálené hrdlo na tej strane a na tej strane v ústach aj plno áft a bolela aj uzlina, potom po čase afty aj bolesť hrdla odišla aj uzlina prestala bolieť ale nezmizla ostala zdurená, teraz som zase nachcípaná, bolí ma hrdlo na tej strane, afty nemám ale uzlina tam je a ked mi nahmatával uzliny dnes doky -zubár tak ma akosi aj tá začala bolieť, už ma to serie 😠 stále niečo

mirip
8. jan 2009

ahoj scar

chruminka
8. jan 2009

ja by som si ich dala na tvojom mieste vybrat ak to teda bude z tych mandli
Inac aj ja mavam stale zdurene uzliny a ked som nachladnuta tak ma aj pobolievaju....ale ja neviem z coho to mozem mat.

mirip
8. jan 2009

no ja neviem, infektolog mi povedal že to nie je z toho že mi vyšla pozitívna borelioza, lebo hodnoty boli malé a nemala som ako k nej prísť ani príznaky nemám žiadne, ale mi dal pre istotu že na preventívne preliečenie a uzlina je tam stále idem zajtra aj k nemu že nech sa na to pozrie, či nemám mať z uzliny obavy, lebo na február mám už injekcie u gyndoša prichystané a nie sú ani lacné a už aj tak máme január v prdeli lebo doky hovoril o januári že už budú a nakoniec je z toho február, a mesiace letia a letila a my ani snažiť nemôžeme, nemáme povolenie od dokyho 😠

chruminka
8. jan 2009

mirip a nieco pozitivne 🙂 ? 😵

mirip
8. jan 2009

scar ty kde trčíš? 😀

mirip
8. jan 2009

chrumík zatial nemám nič ani tehotenský test, ten nemá byť od čoho.......jedine keby sa stal zázrak

chruminka
8. jan 2009

mirip ja som myslela tak celkovo co ja viem nejaky mily zazitok alebo vsak boli vianoce....vsak vies sko sa hovori ze vsetko zle je na nieco dobre 😉

chruminka
8. jan 2009

scar hallo? Mirip asi sa zaklebetila v inej temicke 😉

scarlette
8. jan 2009

tu som babule tu, len mam trochu chaos v hlave

mirip
8. jan 2009

hej mala som zážitok švagriná mi šplechla do tváre že čaká druhé a na štefana aj sesternica do telefónu že aj ona čaká druhé, 23ho som sa šmykla na schodoch a zadok a lakte som mala modré až hrôza, ale aspon som si lakťami postrážila chrbticu lebo by si to odniesla tá namiesto larťov, takže asi také boli Vianoce, akoby bolo všade slnko a len nadomnou čierny mrak

mirip
8. jan 2009

prečo scar?

anjelinka
8. jan 2009

Dobry vecer dievcata 😉

chruminka
8. jan 2009

scarlette co sa deje?

chruminka
8. jan 2009

mirip to som netusila,ale uz je novy rok vsetko zle treba nechat za nami a tento rok bude ovela ovela lepsi 😉

mirip
8. jan 2009

asi zase lieta z témy do témy však scar 😉 ahoj anjelik máš sa? dávno si tu nebola

anjelinka
8. jan 2009

Ahojky,

mirka, aaale, domaci net mame strasne pomaly, mrzne, cize ja ak ked mam pociatocnu radost, ze tu velakrat napisem jeden prispevok a hned mi ho sem hodi, no potom, ked chcem pisat dalej, tak zacne mrznut. Najprv som si myslela, ze len MK mi to robi, no vsetky stranky, cize problem je v poskytovatelovi. Mam potom chut pat minut este skusat, klikat a podobne, no potom ma to omrzi a vypinam notak, o nervy.

mirip
8. jan 2009

aha, no ja má síce mikrovlnku /všetci ma od nej odhovárali, že ked je zlé počasie alebo hmla tak nebude signál/ ale vysielač máme u nás na škole a tá je cca 200m od nás, takže signál je vždy nie je to rýchly internet......štandardná pomalosť ale sa môžem pripojiť kedy chcem a sťahovať kolko chcem

chruminka
8. jan 2009

ale je to tu trosku spomalene uz vcera sa mi zdalo a veru aj mne to tu vecer mrzlo

anjelinka
8. jan 2009

Ved my tu v Kosiciach tiez mame jedneho poskytovatela, lenze v bytoch im to ide krasne rychlo, maju aj ftp servery na stahovanie roznych filmov, pesniciek. V podstate aj my to mame, lenze kym mi stiahne jeden film, tak aj styri hodiny. Ideme cez mikrovlnku, no v rodinnych domoch to ma riadne rezervy. Ale niekedy sa premozu a fakci mi to riadne rychlo. Ale ze Fibernet je velmi peckovy, pesnicku stiahne za sekundu, film za osem az desat minut. Aj som volala do oranzovych, ale povedali, ze do rodinnych domov absolutne vobec neplanuju tahat optiku, pretoze je to strasne drahe.

anjelinka
8. jan 2009

Ale premyslame o UPC - Chello, nemate s nim skusenosti?

scarlette
8. jan 2009

hej baby lietam z temy do temy a browsujem a tak...
mam chaos trochu z toho ivf, idem na soft a tak som chcela vediet co presne sa bude diat...

chruminka
8. jan 2009

IVF soft ? to ani nepoznam ja zacinam tusim teraz normalne IVF

scarlette
8. jan 2009

anjeli my sme mali chello aboli sme vrcholne spokojny, ale zial sme sa prestahovali a danu oblast nepokryvaju tak mame t-com

anjelinka
8. jan 2009

scar, co je to IVF soft? 😕

naozaj? tak to som velmi rada, vies, ja som muza prehovarala este na vianoce, mali super akciu, teraz vychadza nejakych 650 na mesiac, ale predtym to bolo asi dvesto korun dole cena, vianocna akcia, ale muz mudroval, ze nie, vsetko chcem naraz a podobne reci, tak sme to nechali tak, no ale teraz vidim, ze ideme fakt na to chello. a ktory program ste mali? ten stredny? a kolko ste mesacne platili?

anjelinka
8. jan 2009

Aha, citam teraz, ze je to lahsia stimulacia?

chruminka
8. jan 2009

ja som si nic nezistovala mna dokyna postavila pred hotovu vec...celkovo to slo dako rychlo teda aspon co sa tyka rozhodovani u dokyny v ordinacii sup sup tak a tak a hotovo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre