Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

giovannajana
30. máj 2008

papa anjelik 😵

dara9402
31. máj 2008

ahojte dievcata tak sa hlasim z nedobrovolneho pobytu na Rastislavovej 48 v KE v monobloku na 5 posch. Lezkame si tu tak vsetci traja { ja, mimco a hematom } veeeelmi silno dufame ze domkov pojdeme co najskor a len vo dvojici
tak len tolko pappa

anjelinka
2. jún 2008

Ahojte dievcata...

Dari, dufam, ze coskoro budete domka 😉

google
autor
2. jún 2008

Ahojte, ja len na skok: Janka, zelam Ti vsetko naj k narodeninam, najma vytuzeny batoztek.
Dari - skore uzdravenie Ti prajem.

Majte sa pekne, snazilky!

anjelinka
2. jún 2008

Zuzik, dakujem velmi pekne za prianie, najlepsie, ze mi mama dnes rano volala a hovori, ze aj ona oslavuje....a ja ze co, tak ze svoj porod pred 25 rokmi 😀

giovannajana
2. jún 2008

anjelik, aj ja sa pripájam... Všetko najlepšie !!! 🙂 🙂 🙂

čo máte nové? goog, dlho si tu nebola ... abstinuješ? 😉

horajda
2. jún 2008

aj ti prajem anjelik vsetko najlepsie ku krasnemu veku!

darinke aby sup sup hematom zmizol

a ako sa ma meusinka neviete?

giovannajana
2. jún 2008

meusik sa má dobre, len má nevoľnosti. V pase jej svietia krásne 6tt 🙂 Bola ráno v Snažilkách 😉

horajda
2. jún 2008

tak super tesim sa!!! 😀

giovannajana
2. jún 2008

a ty sa ako držkáš?

ja som dnes bola na krv, začínam HP

meusicka
2. jún 2008

ahojte baby, hori vraj si sa na mna pytala 😉 mam sa dobre len mi je dnes blivno tak do seba nieco pcham v pravidelnych intervaloch

Dara... jaj moja tak skore vstrebanie hematomu a ja som pri tom cisle tri uz myslela ze cakas dvojky 😀

horajda
2. jún 2008

gio sorry ja som koza viem ale co je to to HP?

ja sa mam fajne,len brusko mam este male ani fotit sa mi neoplati,ale mam ho odfotene, kazdu nedelu sa snazime,ale zatim nic moc

giovannajana
2. jún 2008

hori, hormonálny profil 😉

horajda
2. jún 2008

ahoj meusi no pytala jaska, tak to som rada,ze vsetko je oki!!!!ale nie je ti zle na zvracanie,ze?

horajda
2. jún 2008

aha, gio,ze ma to nenapadlo, no pomalsie mi teraz zapaluje 😉 esteze sa mam na co vyhovorit 😀

meusicka
2. jún 2008

hori.. ale je a u mna ta ranajsia nevolnost pretrvava cely den. dobre mi je len ked spim a neviem o sebe 😝 zatial som nezvracala ale mam permanentne zly pocit od zaludka a len tak prehltam naprazdno 😖

giovannajana
2. jún 2008

aké máte krásne tie tt. 16 a 6 ... moja bambuľka bude mať 16.6. štyri rôčky 😉

giovannajana
2. jún 2008

... včera sa jej jedna babka v autobuse pýtala, či má bračeka alebo sestričku a ona si tak podarene vzdychla, že "...ešte mi nedoniesol bocian..." 😀 😀 😀

meusicka
2. jún 2008

gio.. to muselo byt zlate 🙂 hadam jej ten bocianik uz nieco donesie. ja som pred mesiacom bocianovy pohrozila ze ak mi nedonesie to babanko tak beriem pusku a odstrelim ho 😎 zabralo to

horajda
2. jún 2008

to je mile gio, deticky v tomto veku su uzasne,ze?teda v kazdom ale tento je obzvlast taky ze vselico vymyslaju 😉

no ja som si to tiez uvedomila ze mesi ty si 6 a ja 16 to je pjekne

inaj aj ja som to prezivala dost blbje meus ale neboj po tom 10-12tt sa to ustali a uz ani nebudes vediet ci si tehu,ako ja vzdy sa strasne tesim na kontrolu lebo tam mi daju vypocut srdiecko ci je oki,aj teraz vo stvrtok som bola a idem v pondelok na krv tak ich poprosim zase 🙂

giovannajana
2. jún 2008

V sobotu sme boli v depe, mali tam program pre deti k MDD a nad depom krúžil celý kŕdeľ bocianov. Tak som ich prosila, nech už nás neobchádzajú ... ale asi som sa mala postaviť priamo pod nich, nech ma pre šťastie aspoň o...

meusicka
2. jún 2008

gio... 😀 😀

hori.. tak dufam ze mi nebude zle pocas celeho tehu 😝

anjelinka
2. jún 2008

Dakujem babenky za prianie...

meusik, moja, velmi sa teskam a blahozelam 😉

meusicka
2. jún 2008

anjelik.. ahoj, dakujem moja 🙂
a ja ti blahozelam k narodkam, vsak som dobre postrehla ze ty dnes oslavujes?? 😉

giovannajana
2. jún 2008

anjelik, tak aj ty si blíženček, ako moja Lala 🙂

anjelinka
3. jún 2008

ahojte babenky, este raz dakujem pekne za blahozelania...

giovka, jj, ja som tiez blizencek...citlivka 😅

mihanka
3. jún 2008

ahojte, tak dlho som tu nebola pozriet... 😅 a dobre ze som prisla..
anjelinka, vseeeeeeeetko najlepsie, hlavne vela zdravicka a dobrej nalady a fazulku do bruska... 😉 😉 😵 😵

mihanka
3. jún 2008

...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...

aby som nezabudla... 😉

anjelinka
3. jún 2008

Mihanka, dakujem moja velmi pekne, ale teraz velmi nechcem fazulku do bruska, samozrejme, ze sa nebranime, ale vnutorny pocit hovori, ze nie, pretoze sa chystame na dovolenku a velmi ako tehula by som tam ist nechcela... 😕

janino
5. jún 2008

ahojte...

tak pribudli nové tehulky????

dara aj meus....blahoželám z celého srdiečka 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre