Ahojte zenicky,prosím vás vidíte niečo na tomto teste?
Nevidím nic
@lolitka27 ja tiez nevidim nic. Ale skus za par dni aby si si bola ista;)
Ďakujem vám🙂
@lolitka27 toto robia stale, ze sa cloveku zda, ze tam nieco je. Ja tam niekedy vidim aj viac “duchov”
@nevludna presne,tak to vyzerá že nevieš ani kde má tá čiarka byť približne🙂už neviem
Ahoj, ja vidim len presvitajuci kanalik, ale ciarku nie ☹
Ahojte zenicky.co si myslíte o tomto teste prosím?nedá sa mi riadne odfotiť
@lolitka27 nic ☹
@lolitka27 uz ti meska ms ?? Na prvom nebolo nic vidiet a aj keby je tak na tomto druhom vidiet uz silnu ciarku . Ale bohuzial ja nevidim ziadnu druhu ciarku ani na druhom 😞😞
Urobila som druhy
Prosím poraďte
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
Nevidím nic