Duphaston na vyvolanie menzesu

dadka1234554321
28. máj 2022

Ahojte , chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosť . S manželom sa snažíme o babetko , a však gynekológ mi zistil že mám PCO a že teda ovulaciu nemám. Tak sme sa dohodli že keď dostanem MS mám prísť na krv lenže odvtedy som MS nedostala už to je dnes 53 deň . Po 2 týždňoch som mu volala že teda stále som nedostala a test bol negatívny , tak mi predpísal Dhupasten 2x denne na 10 dni a práve dhupsten mi ma MS vyvolať dnes je to 2. Deň po douzivani Dhupasthonu a MS stále nič. Test som sú nerobila :( stále v kútiku verím že môžem byt tehotná. Máte stym niektorá skúsenosti ?
Ďakujem 🙂

luccija
28. máj 2022

@dadka1234554321 mne chodí na 3,4 deň...menzes nemáš 53 dní, takže test by Ti to dávno ukazal

dadka1234554321
autor
28. máj 2022

@luccija test som si robila cca 2 týždne dozadu vtedy bol negatívny odvtedy som si nerobila.

matusa_153
28. máj 2022

@dadka1234554321 aj mne príde ms po dobrati dupastonu o 3dni cca. A keď som ho nebrala tak cykly aj 60 dňové ale asi bez ovulácie. Skus test alebo vydrž možno ms príde o deň dva. Ja keď som prišla niekoľko krát cca 50dc k dr že neprišla ms tak vždy dala vyvolávačku a prišli mi. Raz mi tiež navrhla že mám brat dupaston na vyvolanie ale som povedala nech dajú rovno vyvolávačku

bublinka1426
28. máj 2022

@dadka1234554321 brala som dufaston skrz nepravidelny cyklus a cystu , po dobrati aj tak nemam cyklus a je to uz skoro mesiac. ....po dobrati a ziadne kramy a tehotna nie som. je to 1 x co mi D vobec nezabral.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre