Duphaston pred ovuláciou

mirka1011
5. máj 2013

Baby potrebujem trosku poradit, v piatok som bola na sone a na ultrazvuku mi doktor ukazal, ze mam asi 25 mm vajicko a ze cez vikend by som mala mat ovu, este som ju nedostala a kazal mi od nedele cize od dneska brat duphaston, lenze niekde tu som citala, ze ak ho zacnem brat pred ovu, tak mi ju blokne, tak mam podla vas cakat do ovu???? a potom ho mam zacat brat v den ovu alebo az na dalsi den???

sudabe
5. máj 2013

@mirka1011 podla mna dnes si daj ten duphaston jak ti povedal lekar on je odbornik........... a kazda sme ina.........

blanka12
6. máj 2013

@mirka1011 ahoj moja ja tiez beriem dubhaston ale na 15den 10dni len a nie pred ovulaciou

mirka1011
autor
6. máj 2013

@blanka12 ahoj ja som ho zacala brat od 16 dna, tiez ho mam na 10 dni, ale vobec som si nevsimla, ze by som mala uz ovulaciu, preto som ostala zmatena.....

blanka12
6. máj 2013

@mirka1011 a nemala si troska pichanie podbrusku a nemerala si si bazalnu teplotu

mirka1011
autor
6. máj 2013

@blanka12 iba trosku som nieco zacitila, nie ja si BT nemeram, lebo chodim na tri zmeny, takze to nema u mna vyznam, vsak zajtra idem na sono a tam mi dr povie ci bola alebo nebola, ja to viem podla hlienu, ci bola, vzdy sa mi strasne natahuje a teraz veru nie

blanka12
6. máj 2013

@mirka1011 daj mi moja potom vediet ako si mi dopadla 😉

mirka1011
autor
6. máj 2013

@blanka12 jasne dam, inak som strasne zvedava, co mi povie 🙂

blanka12
6. máj 2013

@mirka1011 aj ja moja ja som mala ist dnes ale lekar ma dovolenku a este pori dubhastonu beriem aj norpolac

mirka1011
autor
6. máj 2013

@blanka12 ja som mala ist povodne az vo stvrtok, ze by to bolo lepsie vidiet, ale vtedy nerobi, tak mi kazal prist zajtra...........inak ja som na 5DMC zacala brat clostylbergit(asi tak nejako sa to vola) ten som brala 5 dni a od toho 16 mam ten duphaston

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre