Energy gynex - máte skúsenosť, že pomohli počatiu?

vivien5555
3. jan 2019

Veľmi by ma zaujímali názory na kvapky Energy gynex....všade je plno kladných recenzií na tieto kvapky tak by som chcela vedieť či niekto má skúsenosť a naozaj pomohli pri otehotnení 🙂

monikafeliz
3. jan 2019

Odporúčam =), my sme sa s (už bývalím) manželom snažili tri roky o dieťatko a nič. Pomohla mi jedna kúra, myslím že tú fľaštičku som mala na tri mesiace. A už mám polročného synčeka =) A viem že dokonca pomáha aj na nádory, kamarátka mala nádor na vaječníkoch, gynekolog jej na to nič nedal tak si kúpila gynex a po troch mesiacoch keď išla na kontrolu tak doktor nechcel veriť že jej to zmyzlo

monikafeliz
3. jan 2019

ja mám celkovo s energy dobré skúsenosti

zuzana_2000
3. jan 2019

Mne nezabral. Pokúšali sme sa o babo 🙂

sweetdreams
3. jan 2019

Ja som si ho práve včera objednala na základe viacerých diskusií tu, v ktorých si ho kočky veľmi chválili. Verím, že pomoze.

zuzana_2000
3. jan 2019

@sweetdreams dufam ten budeš mat šťastie prajem ti

misenka10
3. jan 2019

@vivien5555 ja som ho používala kvôli veľkým bolestiam pri menštruácii a dosť mi pomohol. Bola som s ním spokojná.

sweetdreams
28. jan 2019

tak gynex splnil svoj účel hneď prvý mesiac.... Už len dúfať, že tentokrát dobojujeme do šťastného konca...

enusamt
13. feb 2019

Ahojte... Beriem gynex asi 4 den a priznakom je, ze fuurt som smadna a v krku mam nonstop gucu.. stretli ste sa s tym? Vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre