Eva-test. Má niekto praktické skúsenosti?

aaa2
2. okt 2007

Zaujíma ma, či má niekto zo zúčastnených praktické skúsenosti s Eva-testom. Za každú odpoveď budem vďačný.

krista
2. okt 2007

Ahojky, to vůbec neznám, co to je? Těhotenský nebo ovulační test?

sovrm
2. okt 2007

to je myslim ovulačny test nie? 😅

krista
2. okt 2007

Ani na netu jsem to nenašla, no každopádně zkušenost s tím bohužel nemám 😉

sovrm
2. okt 2007
kamisek82
2. okt 2007

Bohužel, také slyším poprvé... ☹

aaa2
autor
2. okt 2007

Eva-test je ovulačný test. Presnejšie sa to dá nájsť na: www.evatest.sk/ , resp. http://www.jasmin.sk/evatest.htm.

malulik
2. okt 2007

Podla mna ten eva test je presne to co vyraba aj meopta a stoji to 130 Sk na rozdiel od eva testu a ten je podstatne drahsi niekolko tisic. Tie testy ukazuju len hladinu hormonov a vzdy to nemusi signalizovat ovulaciu. Takze podla mna je hlavne podstatny ultrazvuk ci je tam folikul alebo nie. To je aspon moj nazor.

redkvicka
2. okt 2007

Eva-test je dobra hovadina, kup si naozaj radsej ten test v lekarni, normalne si vypytas, ze chces taky viacucelovy ovulacny test. A malulik ma pravdu.

aaa2
autor
3. okt 2007

dakujem za Vase reakcie.

maryloou77
4. okt 2007

aj ja som si ho chcela kupit, ale tu na chate mi baby poradili LADY ferility tester to je mikroskop, co ti ukaze ovulaciu tiez a stoji len 150,.SK, tak som ho preto nekupovala, lebo je rozdiel dat 6000 alebo 150!!!!nie?

aaa2
autor
4. okt 2007

marylou77, to hej, no presnosť podľa stránky je 99,96 %; čo je oproti ostatným najvyššie. Tie mikroskopíky majú spoľahlivosť len cca. 96% (čo je niekedy dosť podstatné ...). No a ten Lady fertility tester je podľa Teba (resp. vás ostatných) nakoľko spoľahlivý ??

aaa2
autor
4. okt 2007

PS: Okrem toho, nie je jedno či je vzorkou slina, alebo plien, nie ??

aaa2
autor
4. okt 2007

orpava: ... hlien ...

juja
4. okt 2007

ahojte, ja som si asi pred rokom kúpila ten "mikroskop", ale pravdu povediac veľmi mi teda nepomohol, ale tento rok som si kúpila asi 5x ovulačný test, ktorý testuje moč - ako aj tehotenský test a ten mi ovulku potvrdil. Keďže viem podľa bolesti vaječníkov kedy mám asi ovuláciu, tak som si ho skúšala robiť v tom čase a trafila som sa.

loss
4. okt 2007

aaa2 ja mam Eva test kupila som si ho pred dvoma mesiacmi a po prvom pouziti sme tehu 😵 takze nam to pomohlo fakt je to super.drahe ale prestne 🙂

loss
4. okt 2007

malulik my sme na folikulometriu chodili rok a nic takze neviem 😔

loss
4. okt 2007

a je to len na sliny

majuska81
7. okt 2007

Ahojte, teraz som si to objednala.....potom poviem, aky je. Ale ja som uz tolko poenazi dala za rozne ovu testy (po 120Sk) 😠 ...ze tá suma je ovela vyssia nez 6000Sk......A keby to pomohlo, dala by som za to aj milión.... 😔

aaa2
autor
8. okt 2007

Loss: Keď sa môžem ešte spýtať: keďže hovoríš, že to riadne funguje - svietila vám červená dióda nepretržite ? bolo to 5, alebo 10 sekundové svietenie ? (alebo blikanie?). Alebo ste to využili hneď pri prvom nepretržitom svietení červenej diódy, alebo ste si počkali podľa testu na najplodnejší deň ?

Majuska81: Prosím daj vedieť hneď po nastavení a prvom odskúšaní, dobre ?

maryloou77
7. nov 2007

no baby piste ako ste spokojne s Eva testom?

katarina822
9. nov 2007

ahojte citala som ze ten eva test stoji okolo 5tis.sk.a ze je velmi presny a predpoveda i pohlavie planovaneho dietata na 99,6%zo slin zeny ukaze plodne a neplodne dni.vydrzi dlho len raz za 3roky treba vymenit baterku viac na www.eva-test.sk

maryloou77
10. nov 2007

no baby 😀
skusila som obe a fungovali a tym myslim ovulacny klasicky a aj ten obycajny mikroskop...ale ked by som to mala brat z hladiska navratenie penazi opalti sa z dlhodobeho hladiska eva-test pravda ak neotehotniete hned na prvy ci druhy cyklus 😀 😀 😀
odporucala by som ozno keby boli napr tri setry, to by teda bola dobra investicia🙂

marcika11
5. dec 2007

ahoj...nemusite vyhodit tisice na eva ov.test, ja mam Lady Q, kt.vyzera ako ruz a stoji do 1tis.korun. pracuje na tom istom principe a tiez sa da objednat ce internetshop.

majuska81
5. dec 2007

Ahojte, 2. mesiac pouzivam EvaTest, no neviem,...neviem......Raz mi ukázal ze som plodná, potom o tyzden som zasla ku gynekol. a on hovori, ze nemám prasknuté vajko......Teraz mi predpisal Clostibegyt a Duphaston, lebo mi nejak nepraskajú vajicka......
Sama neviem, ci ten Eva Test stoji za to.... 😕

olinka6226
9. nov 2008

baby co sa tyka tych mikroskopikov tak z hladiska antikoncepcie u mna zlyhali. takto som neplanovane prisla k mojmu synovi 😀 eva test idem este len vyskusat a dufam, ze to nebudu vyhodene peniaze. antkoncepcia mi totiz robi strasne zle. mate niekto aktualne info o spokojnosti pripadne nespokojnosti?

anitka1
24. nov 2008

Zdravím. Mne Eva test nepomohol ani omylom. Druhy mesiac beriem hormóny na podporu ovulácie. Na folikulometrii som mala 2 folikuly veľkosti 1,9 a 2,5 a Eva test vôbec nezaznamenal ovuláciu. Ani raz. Tak neviem. Najspolahlivejšia bude asi len folikulometria

majuska81
18. aug 2010

Eva test ponukam na predaj.... 😉

faca
2. dec 2010

Dobrý deň,aká by bola cena prosím toho eva testu?Daniela

antamauru
23. jan 2011

majuska aj mna by zaujimala ta cena 🙂

lumarque
1. mar 2011

@majuska81
Ahoj uz si predala ten test? osvedcil sa ti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre