Femi kvapky od Valoviča a šanca mať dvojičky

jaja018
24. aug 2012

Chcem dvojičky môžu mi k tomu pomôcť femi kvapky od Valoviča?

hradnapani
24. aug 2012

ake vtipne otazky su tu v tomto teple 😀 Akoze das si dve kvapky a budu dvojicky a tak?
Prepac, zartujem, ale nedalo mi 😉 Myslim, ze kvapky s dvojickami nemaju nic spolocne.

jaja018
autor
24. aug 2012

@hradnapani neviem, sú to kvapky na podporu funkcie vaječníkov. Tak teoreticky si myslím že by to mohlo pomôcť k tomu ale neviem. Preto sa pýtam. Možno niekto s tym ma skúsenosť

riana12
24. aug 2012

@jaja018 na dvojičky sú kvapky naozaj malo... tie len harmonizuju hormonalny system, nic viac... mať dvojicky je skor vecou genetiky, náhody alebo hormonálnej liečby...

miss_stanya
24. aug 2012

suhlasim s tym, ze k dvojickam dopomaha skor genetika + hornomalna liecba, staci uz len Clostilbegyt/Clomid a vajecniky su "namotivovane" na foliky viac.... v nasom pripade zohral ulohu aj fakt, ze moja babka porodila 2x dvojicky, ale takato cielena snaha sa mi zda dost uletena 😉 je to o imidzi? 😀 😀 😀

lilienlukacs
1. máj 2013

Kvapky od valovica som si kupila minuly mesiac. Precitala som si o nich na nete a kedze ma bolieval vajecnik a mavala som Vecne nepravidelnu menstruaciu tak som sa rozhodla skusit ich, Vysledok? menstruacia mi asi druhykrat v zivote prisla nacas! tak sa tesim🙂 Budem pokracovat v uzivani uvidim ako bude druhy mesiac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre