Femibion 1 alebo Inofolic

25. nov 2020

Ahojte, viem ze tato téma je tu už rozoberana z hora z dola, ale potrebovala by som naozaj poradiť. S mm sa snažíme o bábätko cca 2 roky, z toho bol jeden potrat v 8tt na začiatku tohto roka. Otehotnela som po roku aj pol keď som začala brať femibion 1. Odvtedy nič a teraz váham, ktoré vitamíny vám lepšie dopomohli k otehotneniu? Femibion alebo inofolic? Kedysi som skúšala inofolic combi ale nepamätám si už, tuším mi to predĺžilo cyklus. Mm berie folandrol.

martinaju
25. nov 2020

Inofolic combi je hlavne na kvalitu vajíčok a na ovuláciu...ja podstupujem ivf ale do odberu vajicok som brala inofolic a teraz uz femibion tak skus brat inofolic do pozitivneho testu a potom zmenis na femibion 🙂

bubik222
25. nov 2020

Tak femibiom je v podstate multivitamin a inofolic je vyzivovy doplnok s inym zlozenim. My sa tiez snazime uz vyse dvoch rokov. Ja beriem obidva - myslim si, ze sa to nevylucuje, skor doplna. Manzel berie folandrol.

rarara88
25. nov 2020

Mne pomohla alchemilka, inofolic, kyselina listová a železo.. zadarilo sa nám hneď na prvýkrát, ale bola som po MA a kyrete

martinaju
25. nov 2020

@bubik222 my sme tak tiez brali najskor ale teda po vysetreniach nasli problem takze sme skoncili na ivf 🤷🏽‍♀️ Ale držím palce aby vam to vyšlo mužovi ešte môžete pridať tribulus, vitamin C, maca a zinkorot 🙂

misa11111
25. nov 2020

Ahoj ja beriem femibion1 a čistý inositol že vraj to je lepšie ako inofolic, ktorý som tiež brala ale vymenila za inositol.Tak skúšame druhý mesiac

simi0000
25. nov 2020

Ja som brala femibion rok a nič, teraz sme prešli na inofolic a priateľ folandrol, dva mesiace, k tomu ešte užívam kyselinu listovú a idem ešte skúsiť z aloe vera berry gél. My sa snažíme už 3 roky. ☹

martinaju
25. nov 2020

@misa11111 treva inofolic combi nie ten obycajny ten je o nicom

misa11111
25. nov 2020

@martinaju už som sa dala na čistý inositol, tiež sa snažíme dva roky ,pred viac ako dvoma rokmi spontánny potrat v 8 tt, už sme sa rozhodli ísť manželom na vyšetrenie,bolo dosť čakania.

dabaja13
25. nov 2020

Skus pit alchemilkovy caj a uzivat vceliu matersku kasicku, priamo je stranka odkial sa da objednat www.vceliamaterskakasicka.sk

diaalex
25. nov 2020

Nám pomohol femibion 🙂

manqua
25. nov 2020

Tak ja mam skusenost s Femibionom, obsahuje vitaminy, ktore su potrebne a najma ich obsahuje mnoho a prave tie co potrebuje babatko, keby zacalo v brusku rast, takze ja som skor za toto 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre