Folandrol a Inofolic

1mata
6. aug 2015

Ahojte žienky, chcela by som poradiť. Snažíme sa o druhé dieťatko. Bola som u lekára ktorý mi povedal že okrem myómu na maternici som ok a môžeme začat plodiť 😉 poradil mi FOLANDROL a INOFOLIC. Moja otázka je či máme toto užívať obaja či stačí pokiaľ to budem užívať len ja. Dr. mi povedal že kedže už jedno dieťa máme nemal by myóm nejako ovpl. druhé otehotnenie, keby som ešte dieťa nemala tak by to vraj problém mohol byť. Máte niekto skúsenosť prosím. Ďakujem :*

macko1007
20. aug 2018

@hejterka píšem Vám správu

hata773
27. sep 2018

Dobry den, mate este niekto napredaj folandrol?

zagiel
28. sep 2018

@hata773 zdravím, ja ešte mám balenie s 26 sáčkami, s platnosťou do 06.2019. Napíšte mi, ak máte záujem a dohodneme sa.

cassie2323
10. okt 2018

my sa s manželom snažíme už cez tri roky...vitamíny som zatial uzívala len ja aj to len kyselinu listovu a železo (lebo so železom mám problém), vyšetrenia ani nič iné sme zatial nepodstúpili...máme v pláne ísť v januári do Gyn-fiv....ale teraz sme ešte obaja začali užívat Inofolic a folandrol, ja si ešte varím alchemilku a mužovi som kupila vitamín e so zinkom a selenom.... a uvidíme.

majkaaaaaaa
28. okt 2018

Predám Inofolic 4 ks a folandrol 20 ks dátum spotreby 03/2020

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre