Folikulometria a šanca otehotnieť

88matulka88
8. jún 2020

Ahojte kočky, dnes som 11DC, prvý cyklus s Clostylom 🙂 na folikulometria mi namerali jeden 12 MM a jeden 14 MM folikul, Clostyl som brala od 3 do 7 dna 1tbl denně... Aká je sanca? Tie hodnoty sú dobre? Je tam šanca tento mesiac? Čo si myslíte o tom? Malá by prebehnúť ovulácia? Minulý mesiac sme mali 14 DC 14 MM dominantný folikul, ktorý sa stratil na 18 DC :/

alana1
8. jún 2020

je sanca, len musite casto sexovat...vôbec neplati, ze kazdy druhy den, ale aj niekolkokrat pocas dna...tiez mam syna po 4 rokoch snazenia a takto sme sa k nemu doslova dopracovali 🙂

eriksonka1234
8. jún 2020

@88matulka88 mne nedorastali folikuly vôbec, menzes len s vyvolavackou a napriek tomu sme prirodzene počali. Takže šanca je vždy. Podľa slov môjho lekára - vidíte, aká je príroda silná 😂dnes má náš zázrak už 14,5 roka.

88matulka88
autor
8. jún 2020

@alana1 tiež bola liečba s Clostylom, či sa podarilo bez? Ja som už z toho celého zmätená... Čo keď sa mi stratí do stredy? :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre