Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gél na otehotnenie

galaxy
20. dec 2012

Ahojte baby,
som v čase ovu - a mám vodnatý hlien. Mám doma aj ten preseed gél - myslíte že môžem ním niečo pokaziť? Alebo mi stačí môj vodnatý???

soldi
20. dec 2012

@galaxy preseed je fajn, nicomu neuskodi 🙂 lacnejsia varianta je na zaciatku kazdeho cyklu vypit cca dva tri litre grepoveho dzusu z ruzoveho grepu 🙂
nie v jeden den pravdaze 😀

galaxy
autor
20. dec 2012

@soldi OK, tak skusím. dúfam,že len pomôže 🙂 a grep nemám rada vôbec,tak to nehrozí :(

branislavn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fila82
22. feb 2013

@soldi Inac neviem ako to je s tym grepovym dzusom, to som neskusala, ale raz ked som bola chora pila som velmi vela caju s citronom a az som cudovala kolko som mala hlienu ukazkovehu, kvalitny aj mnozstvo, inokedy ho mavam pomenej. Takze som to pripisovala citronom, asi to bude celkovo od citrusovych plodov, nielen od grepu, asi 🙂 moja skusenost

fila82
22. feb 2013

@galaxy Inac neviem ako to je s tym grepovym dzusom, to som neskusala, ale raz ked som bola chora pila som velmi vela caju s citronom a az som cudovala kolko som mala hlienu ukazkovehu, kvalitny aj mnozstvo, inokedy ho mavam pomenej. Takze som to pripisovala citronom, asi to bude celkovo od citrusovych plodov, nielen od grepu, asi emoticon moja skusenost

Tu začni písať odpoveď...

Odošli