Graf BT - poraďte mi, prosím.

miky25117
17. jan 2020

Tie ktoré sa vyznate potrebujem poradit tento mesiac mám divný cyklus vždy mám ovu 11 max 12 DC teraz podla bolesti a fakt silnej 14 a 16 DC ale tak vobec neviem kedy bola mohla som mať 2 ovu počas dvoch dní?

renatka1985
17. jan 2020

v kazdom cykle moze mat zena maximalne jednu ovulaciu. podla grafu by som to tipovala na 13dc.

miky25117
autor
17. jan 2020

@renatka1985 dakujem ale s tou jednou ovu nemáš pravdu stává sa že moze mať žena aj 2 ovu z toho sú potom dvojvajecne dvojčata 😊

janetinka27
17. jan 2020

neviem kde presne, ale citala som, ze zena moze mat dve ovulacie v cykle, ale iba v rozmedzi max 48 hodin. neviem, ci to nahodou nebolo na stranke liga par paru. ale nie som si ista na 100%

lauritkatesty
17. jan 2020

mne sa zase nezdaju ti posledne tri nizke teploty. su len o 0,1 stupna vyssie ako predovulacnea to by nemalo byt. minimum by malo byt 0,2 a vyssie. zatil by som ruku do ohna za ovulku nemala.
@janetinka27 ano spravne. kedze po ovulke uz klesa LH a FSh a nastupuje progeteron, potom by sa to potlacilo a druhe vajko by nemohlo prasknut, keby bol velky casovy odstup. pardon druhy folikul

miky25117
autor
17. jan 2020

@lauritkatesty neviem tento mesiac nechapem ale je pravda že zle spavam poslednu dobu tak asi aj preto také výkyvy tak vobec neviem ani kedy mám čakať ms

lauritkatesty
17. jan 2020

@miky25117 no meraj dalej, uvidíme ako ten graf bude vyzerat cely.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre