icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
magic08
29. apr 2019

Asi som zaťažená na sivú farbu 😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁😁😁

avatar
evita2176
29. apr 2019

@magic08 no to cakanie je asi najhoršie :( len si daj veru vinko aspoň sa odreagujes ;)
No to si viem predstaviť ako sa muž asi tvaril :D asi ako môj :D pre nich je asi auto sväte :D

avatar
magic08
29. apr 2019

@evita2176 to čakanie je na nervy 😤 do pijem pohár a idem spať, nech je čím skôr ráno a meriam zas 🤭😲😁 hej no, pre nich auto ako dieťa, navyše so športovou úpravou si kúpil a píšem mu ze si nechávam auto a on bude chodiť na mojom. 6e sme v prevahe, vozím 2 deti a on väčšinou sam, tak ze dáme vážnu debatu zajtra, mi odpísal. Už vidím ako v službe do rána vymýšľa argumenty pre čo mi nemôže dať svoje auto 😂😂😂😂😂 a ja zo srandy. Nepotrebujem ten jeho kamión 😂 no zabávať sa nejako musím, nie?, 😂😂😂😂

avatar
kakatulik
29. apr 2019

@martinade ako pracujes na kvalite?

@zuzik5891 skoda😔

avatar
evita2176
29. apr 2019

@magic08 no to veru áno aj ja muža natahujem a keď mu napíšem idem sa previezt na moto tak to už na dvere bucha ako rýchlo je doma :D a ja sa na tom len bavim :D máme my miláčikov 😍😂 tak teda dobrú noc prajem ;)

avatar
zuzik5891
29. apr 2019

@verona1989 idem ráno na siedmu na krv a sono...a vlastne vypočuť si to čo už viem...

avatar
zuzik5891
29. apr 2019

@verona1989 budem na teba myslieť a silno držať palce aby to bolo to šťastné IUI 🙏❤️🍀

avatar
verona1989
29. apr 2019

@zuzik5891 jooj velmi mi to je luto leho viem jake to je trápenie toto :( skus si mesiac urobit pauzu od ďalšieho vkladu nech hlavu precistis a trochu vypnes a potom s nejakou aspon trochu pozitívnou náladou ist do ďalšieho ket.... hadam toto jedno embrio bude nakoniec silnejšie nez to prve ;)
No a ja zajtrajšie iui beriem ako relax ;) vecer s mužom dame vínko a ked tak poistime ale viac menej som zmierena uz s ivf

avatar
zuzik5891
29. apr 2019

@verona1989 no ja sa musím riadiť sliznicou...ona si totiž rada rastie ako sa jej páči...ET som práve kôli tomu nemala a mohla som mať až KET...bola by som šťastná keby moje telo už konečne spolupracovalo 🙏

avatar
verona1989
29. apr 2019

@zuzik5891 mozno je to aj tymi všetkými tabletkami a injekciami...treba nechať oddychnut telo...skús fakt si dať pauzu aspon mesiac , dva a potom chodte na dalsi vklad

avatar
ereska
30. apr 2019

@zuzik5891 Zuzka myslím na teba

@magic08 zaspala som ako miminko pripájam graf 😀

avatar
zuzik5891
30. apr 2019

@verona1989
@ereska už čakám na vlak do Košíc...tak na mňa myslite dievčatá...🙏🍀❤️

avatar
taily30
30. apr 2019

@zuzik5891 aj ja na teba myslim a drzim palce

avatar
0507
30. apr 2019

@zuzik5891 drzim palce

avatar
ikonica
30. apr 2019

@zuzik5891 ✊✊✊

avatar
martinade
30. apr 2019

@kakatulik coenzyme q10, melatonine, l-arginine, Akupunktura, dnes by som chcela zacat s hormonalnou jogou

avatar
evita2176
30. apr 2019

@zuzik5891 držím palce! Ako to dopadlo??

avatar
evita2176
30. apr 2019

Môj graf dnes.. Správne ste mi hovorili ovu... Len škoda že v ten den nič... ;(

avatar
verona1989
30. apr 2019

@zuzik5891 drzim palce.daj vediet ako si do padla potom ✊

avatar
trdielko175
30. apr 2019

Ahojte ja dnes trošku pokles ale test zase duch síce trochu silnejší ako včerajší vid foto. Moc dobre to nevidelo ale voľným okom je to vidno oveľa lepšie. Zajtra by mala prísť ms dúfam ze sa kráľovná nedostaví 😁😁😁

avatar
adria88
30. apr 2019

@trdielko175 ja myslím, že sa nedostaví, držím palce 😉

avatar
magic08
30. apr 2019

@evita2176 mohli ste vcera poistit

avatar
magic08
30. apr 2019

@ereska moj takto, skacem hore dole jedna radost

avatar
magic08
30. apr 2019

@trdielko175 ja myslim, ze je to jasne... uz len nech ciarocka silnie, pockaj 2 dni a sprav test, nech vidiet vacsi rozdiel

avatar
trdielko175
30. apr 2019

@adria88 ďakujem veľmi pekne..... Veľmi by som si to želala

avatar
trdielko175
30. apr 2019

@magic08 veď som chcela počkať ale nevydržala som to☺️

avatar
magic08
30. apr 2019

@trdielko175 ani ja nevydrzim, a od 1 dc si vravim ze testujem az v den ms.... no uz sa vidim ako na 10 dpo zacnem

avatar
olivia_0309
30. apr 2019

@trdielko175 Tie “Xka” pocas celeho mesiacs zrejme priniesli vysledok🍀🙏🏼✊🏼Silno drzim prsty nech ciarky silnu poriadne!
@zuzik5891 Vela stastia🍀pripajam sa a myslim na teba, nech to dobre dopadne!✊🏼

avatar
zabka1987
30. apr 2019

Baby podľa vás kedy bola ovu? Jeden deň nemám zapísaný lebo som bola vonku dlho s babami tak by to bolo skreslené

avatar
olivia_0309
30. apr 2019

kika123kika Ahoj, myslim na teba uz druhy den, ako sa mas? mne sa snivalo v noci ze v skrini prekladam detske oblecko🙈tak baby zrejme je tehotenstvo vo vzduchu, tak vsetky cihajte😍💗👍🏼