icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
ja197
30. apr 2019

@ladysmurf len k tomu snaženiu ti poviem, nemilujte sa keď musíte, a hlavne nehovor chlapovi že dnes musíme lebo mám pozitívny ovulačný test, chlapov to dokáže pekelne odradiť...takže šup to nejako urovnať a skús ho nejako zviesť bez toho aby mal pocit že je len darca spermií, ale aby cítil že si to užívate 😊

avatar
monu66
30. apr 2019

@zuzik5891 tak drzim palce, aby ti inofolic co najrychlejsie zaucinkoval a doviedol k vytuzenym //🙂

avatar
vierka987
30. apr 2019

@ladysmurf toto je velky problem. aj moja gynekologicka ma upozornovala na to,aby som velmi nezatazovala chlapa a nepripravovala ho na ten den D. vela chlapov to odradi. dokonca amala pacientku,kt.chlap sa tak zablokoval,ze mu pred sexom musela davat viagru. nakoniec museli na umele,ale problem podla nej bol len v tej jeho psychike. no a nam sa stalo to iste. ja som zacala rozpravat o dietati ,mm riesil peniaze a proste este nechcel a tak sa bal,ze otehotniem,ze sme prestali skoro spolu spavat a uz ked,zacal zadrziavat,az sme v sucasnosti na tom tak,ze mm ma.problem s vyvrcholenim,lebo sa akosi zablokoval. ja rieism endometriozu,ale uz teraz mam husaciu kozu z toho,ake to bude,ked sa fakt budeme snazit,nakolko na dietati sme sa dohodli na jesen,ale jeho problem ostal. mame kvoli tomu dost konflikty. snad sa to da dokopy. mna dost vycerpava na to mysliet a aj dnes gyn.ma povzbudzovala,ze ja po prelieci urcite hned otehotniem,lebo podla.nej som pohode,ale pritom mna psych.nicia tie muz.problemy. aj on z toho.nestastny. nastavil si stravu,cvicenie,tak veri,ze to preklenie a bude dobre.

avatar
nikk3y
30. apr 2019

@olivia_0309 mávam ale teraz vôbec nič :/

avatar
zuzik5891
30. apr 2019

@monu66 ďakujem krásne 🙏🍀❤️

avatar
ladysmurf
30. apr 2019

@ja197 no tak dnes to tak jednoducho neurovnam a uz vobec nie ze zviest ho. To si nefandim, budem rada ak vecer bude so mnou komunikovat 😢

avatar
ladysmurf
30. apr 2019

@vierka987 oh nikdy som si nemyslela, ze ja budem mat takyto problem. U nas je to dost podobne, tiez odmieta sex ze je unaveny atd... bud rada ze ten tvoj si to aspon uvedomuje a chce to riesit, ten moj si stale mysli svoju pravdu 😟, asi ma z toho picne

avatar
verona1989
30. apr 2019

@zuzik5891 2x denne ber rano a vecer.neviem či ti to privodi ovulku ale skvalitnuje foliky

avatar
kakatulik
30. apr 2019

@ladysmurf vies co? Ja by som to takto nesilila...daj si vo svojom vnutri taje dva-tri cykly pauzu...venuj sa sebe. Chod do kadernictva,plavat,behat cvicit...co chces a vôbec ,ale vôbec nespominaj tehotenstvo,ci deti.....ale skusila by so odignorovat par krat jeho snahy o sex...uvidis ako to bude pokracovat....

avatar
vierka987
30. apr 2019

@ladysmurf neviem,ci mam byt za nieco rada. uvedomuje, ale tie jeho kroky k naprave su dost chape. po nedelnajsej hadky,kde som sa uz isla rozvadzat sa zmobilizoval,ale ....... proste,keby sme mali normalny sex a nedarilo by sa nam,tak bolo by to urcite jednduchsie,ako kazdy mesiac ,vlastne den trpnut,aky bude mat den v ten den 😣. tiez radim vypnut a dat si pauzu. ja ju mam do jula a fakt sa venujem sebe,chudnem,cvicim,zahradka atd...... moja dr.tiez hovori,ze vela robi psychika a.je to skoro 100 per.uspechu. xy parov dlhodobo sa snaziacih oehotneli uz ked mali ist na ivf,lebo sa na to nesustredili, len si sex uzivali, ziadne vnutorne napatie,ziadne stiahnute brucho ci to vyjde atd..... ak sa da,porozpravajte sa o tom a vypnite. chlapi na taketo veci potrebuju cas. drzim palce,nech si cim skor v pohode.

avatar
ladysmurf
1. máj 2019

@kakatulik tazko sa rozkazuje hlave, no ale asi mas pravdu. Dakujem za radu 😚 vyskusam a dam vediet

avatar
ladysmurf
1. máj 2019

@vierka987 dakujem Vierka za rady, ani predstavit si nevies ako mi pomohlo ze si mi napisala zopar slov. Asi si dnes ulejem za poharik, na vyplavenie stresu v hlave a od zajtra ziadne testy ani meranie BT.

avatar
ereska
1. máj 2019

Ahojte žienky tak včera som bola na gynekologii na preventívnu prehliadku a všetko ok sliznica na 5dpo bola 13,7mm a videla som aj žlté teliesko tak to vizera všetko ok zastavili sme sa u svagrinky dala som kávu kým som prišla domov len sa mi vygrgovalo zle mi bolo zimnica vracala som a večer prišla horúčka dala som si Paralen horúčka klesla na 36,4 bola ráno no teplota ktorú som namerala bazalku bola dosť vysoká 37,6c neviem či mám nechať takúto hodnotu?? A čo vy ostatné meracky,???

avatar
ereska
1. máj 2019

Zabudla som graf 😀

avatar
veja28
1. máj 2019

ja zatial takto stale cakam na ovu 😊 ktora by mala byt cez vikend..

avatar
evita2176
1. máj 2019

Ja dnes takto... Krásny dník ;)

avatar
ikonica
1. máj 2019

@0507 ako pokracujes?

avatar
trdielko175
1. máj 2019

Ja sa zatiaľ držím hore tak uvidíme. Testovať budem zajtra ak vydržím😁😁😁

avatar
zabka1987
1. máj 2019

Baby dnes som mala bazalnu teplotu 38,2 😮 však to je blbosť, nie? Skúsila som druhýkrát a nameralo zase

avatar
monu66
1. máj 2019

@zuzik5891 presne ako pise @verona1989 2 kapsule 2x denne. Ja sice ovulku mam a brala som 3 kapsule denne, ale kebych sa mala k inofoliku vratit, tak nasadim 2 kapsule 2x denne. Asi ho znovu objednam 🙂 Odkedy ho neberiem (cca 2 mesiace) , tak uz nemam take silne ovu bolesti, ze ani krok spravit. Hlavne ho treba uzivat dlhodobo a nevzdavat sa, lebo ucinky prichadzaju podla toho, aky ma zena problem.

avatar
martinade
1. máj 2019

@ladysmurf tak ovu prichádza ajtak 24-48 hod od pozitívneho testu. Dnes sa na to vykasli, skus mu spravit dobru veceru, a zajtra nenapadne ho zved a hlavne mu nehovor. Ja ked mojmu zacnem rozpravat.... Tak mi povie ziadne detaily, ze o tom nechce vediet.... Držím pršteky

avatar
0507
1. máj 2019

@ikonica graf takto, test vcera biely

avatar
martinade
1. máj 2019

@ereska daj si tu teplotu ako discard

avatar
martinade
1. máj 2019

A uz zase sme skoro na konci cyklu. Este par dni a uvidíme.... Moc sancu tomu nedavam a v novom cykle mam naplanovane ivf...

avatar
dominika_sk
1. máj 2019

Čaute, baby. Myslite že ovu prebehla? V čase kedy normalne mavam ovu na 12-14dc boli testy biele. Kvoli čomu sa može posunuť až na 16dc? Aj keď testu ešte trošku chybalo, možno som nezachytila vrchol. Diky

avatar
ereska
1. máj 2019

@martinade veď máš pekný graf ešte nezufaj

avatar
trdielko175
1. máj 2019

Tak predsa som to nevydržala a nasla doma ešte jeden test ale už nie pepino tak som bola zvedavá ci fakt duchuju alebo je to pravda a kukajte a fakt to vyšlo.... Normalne predychavam🤣🤣🤣🤣🤣

avatar
olivia_0309
1. máj 2019

@trdielko175 Jeeej🙏🏼opatrne a tisko sa s tebou tesim💗vyzera to slubne a nadejne! Vela stastia nech silneju na poriadne kolajnice🍀🍀🍀

avatar
kakatulik
1. máj 2019

@martinade akyze koniec cyklu? Ved si iba 7dpo..

avatar
monu66
1. máj 2019

@trdielko175 tisko gratulujem 🙂