Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@kakatulik lebo minuly cyklus som mala ovu 15DC a dnes kedze 14 a ani náznak po.plodnom hliene, ba dokonca je taky poovulacny, tak mi to.bolo divne. Potom ma uz par dni raz pichne na jednej strane raz na druhej v maternici (co.som najprv pripisovala blížiacej sa ovu) a hlavne uz asi 3 dni mam nizky tlak a prvykrat v živote sa mi.spistila krv z nosa. A na 8DC som mala poovulacnu teplotu... Tak som.skúsila 🤔 ale neberiem to.nijak, takyto test som uz mala xkrat a nic z tohi, ale vzdy.to.bolo pred ms alebo ms neprisla a prišla s oneskorenim tyzden dva. Proste to bolo divne, ale ved uvidím
@zuzik5891 ahoj .občas tá čítam..😊 aj ha chodím do Helios KE .ovu nemám if kedy som bola na stimulke..ja nemám vajcovody (3x mimomaternicove),takze mne je aj zbytočná..a aj bez nej nám vyšiel ket.🙏 Dokonca ja mám problém aj zo sliznicou pri vklade bola 5.5mm ale riskli sme to a vyšlo to..takže neviem či tá ovu ma vôbec nejaký vpliv ,oni to vedia všetko pekne nastaviť..držím prsty 😊
Ahojte, už sa neviem dočkať utorka keď pôjdem na preventivku k doktorke...a nech mi niečo povie, či ovulacia bola, bude, nebude😔
Chcela som 🤰 tak spontánne...a teraz som pri meraní BT, ovulacnych testoch...doteraz len pozorovanie hlienu...ale buduci mesiac ovu testy likvidujem😬
Už nech je utorok a som múdrejšia😔
Lebo moj graf je katastrofálny
@sandyka90 podla mna zatial nebola...ale si este len 16DC mozno sa posunula a este len bude.Kazdopadne ked ti spravi sono bude vediet,aj keby ti vezme krv na 21DC bude vediet podla LH ci ovu prebehla...Drzim prsty a nestresuj sa😉🍀🌸
@olivia_0309 možno to vyzerá že stresujem ale nie...s pocitmi jak na kolotoči raz mi je to jedno, raz nie...ale ovu testy budúci mesiac zahodím...tento mesiac som skúsila od xy dní každý deň v rovnakom čase a cítim že to ma "zaťažuje"... meranie BT ma baví a toľko pekných grafov som tu videla s ovu... že tento mesiac budem rada keď už len ovu zachytí graf ... ☺️
Po vyšetrení dám vedieť ☺️
@sandyka90 super kasli na testy aj mna nas...treba sa riadit svojim telom a BT ti len ovu potvrdi😉 Ja to s tym stresom myslim len tak,aby si si nerobila tazku hlavu lebo aj to ti ovlyvni teplotu. Ja som pre tie grafy dva mesiace po nociach nespala,budila sa ze ci uz mam merat s grafy boli cudesne lebo spanok ziaden suvisly, dva krat cikat k tomu chodim kazdu noc🙈 Buduci mesiac bude krajsi graf-vitazny😊🍀🙏🏼neboj.Pekny dnik
@sandyka90 a ked sa ti nepaci graf,skus si inu apku😉 mne sa tiez v mojom Iphone nelubi moc🙂 tuto v uvode si jednu vyber a uvidis bude to lepsie👍🏼





@izy1661 možno blbá otázka,ale prečo si robila TT na 14dc?