Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
Baby 😊 v prvom rade gratulujem novým tehuľkám 😊 ale k mojim otázkam 😊 prvý mesiac som skúsila sóju, ovulku to síce neposunulo zatiaľ ale po minimálne roku ovuloval pravý vaječník, necítila som ho tak dávno že som si myslela že ho už ani nemám 😂 teda dúfam že ovuloval, mala by som byť 2dpo, keby náhodou folik nepraskol a vytvorila sa z neho cysta, vystúpila by teplota aj tak alebo nie? Ide totiž o to, že ma ten pravý vaječník bolí už 4 dni, čo mňa vždy po ovu bolesť prešla a vrátila sa až pred ms...takže teraz neviem čo si o tej bolesti myslieť...prechladnutá niesom ani nič podobné....
@daniela123321 áno moja... už som sa tak nastavila že si teraz pôjdeme pre naše bábätko
Baby našla som stránku kde majú GS mamatesty za dobrú cenu
https://www.gsklub.sk/produkt/gs-mamatest-10-te...
@magic08 3.aprila ja som 12dpo mala tiež už pekne viditeľnu čiarku...... Normalne keď som čítala ma šokli že keď vyjde skoro môžu byť dvojky ja mam babku z dvojiciek, sesternice dvojicky, a môjho manžela mama je z dvojiciek 😳😳😳😳
@trdielko175 ja 9 DPO a tiež čiarka jasná ružová. Nečakala som tu silnú. No u nás dvojky nemáme v rodine tak verím ze je tam len jedno.
@trdielko175 dvojky sa dedia iba z maminej strany a jej mamy strany a zdedit to mozes az 9tej generacie a aj to iba dvojvajecne...manzelova strana nema s tym nic😉 tak sa neboj. Jednovajecne sa nededia-to je zahada prirody🤷🏻♀️ Drzim prsty nech je to akokolvek ci jedno ci dve hlavne nech to dotiahnete do konca a ste zdrave vy aj bublinky💕
@evi38 teplota bola dnes ráno 36.64... takže cca ovulku som mala 1.5_2.5. ...





@adria88
@magic08 neveriiiiiim huraaaaa vsetkym trom nam to vyslo????? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ODPADNEM