icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
claire1991
4. máj 2019

@adria88
@magic08 neveriiiiiim huraaaaa vsetkym trom nam to vyslo????? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ODPADNEM

avatar
adria88
4. máj 2019

@claire1991 @magic08 a už len do šťastného konca 🙏

sticker
avatar
ja197
4. máj 2019

Baby 😊 v prvom rade gratulujem novým tehuľkám 😊 ale k mojim otázkam 😊 prvý mesiac som skúsila sóju, ovulku to síce neposunulo zatiaľ ale po minimálne roku ovuloval pravý vaječník, necítila som ho tak dávno že som si myslela že ho už ani nemám 😂 teda dúfam že ovuloval, mala by som byť 2dpo, keby náhodou folik nepraskol a vytvorila sa z neho cysta, vystúpila by teplota aj tak alebo nie? Ide totiž o to, že ma ten pravý vaječník bolí už 4 dni, čo mňa vždy po ovu bolesť prešla a vrátila sa až pred ms...takže teraz neviem čo si o tej bolesti myslieť...prechladnutá niesom ani nič podobné....

avatar
magic08
4. máj 2019

@adria88 vyzerá to tak. Ak nedôjde vo štvrtok mrcha. Len mam problém s liekmi, dnes som si ho nedala a cítim ze mi je zle. Kým sa dostanem k Dr. bude ešte horšie 😭

avatar
magic08
4. máj 2019

@claire1991 vyzerá to tak. Už len aby mrcha nedošla

avatar
zuzik5891
4. máj 2019

@daniela123321 áno moja... už som sa tak nastavila že si teraz pôjdeme pre naše bábätko

avatar
evita2176
4. máj 2019

@magic08 gratulujem 😍

avatar
ereska
4. máj 2019

@magic08
@magic08 to je uzasneeeeee prekrásna čiarka

avatar
martinade
4. máj 2019

@magic08 gratulujem nadhera 😍

avatar
martinade
Autor odpoveď zmazal
avatar
magic08
4. máj 2019

@ereska ďakujem

avatar
ereska
4. máj 2019

Baby našla som stránku kde majú GS mamatesty za dobrú cenu
https://www.gsklub.sk/produkt/gs-mamatest-10-te...

avatar
kika123kika
4. máj 2019

@magic08 velka gratulka az do stastneho konca 🙂

avatar
zabka1987
4. máj 2019

@magic08 nebrala si clostil?

avatar
magic08
4. máj 2019

@zabka1987 nie, neberiem nič len kyselinu

avatar
trdielko175
4. máj 2019

@magic08 supeeeeer gratulujem..... Vyzerá ze sme natom skoro rovnako😘😘😘😘😘

avatar
magic08
4. máj 2019

@trdielko175 kefy si mala poslední mrchu?

avatar
trdielko175
4. máj 2019

@magic08 3.aprila ja som 12dpo mala tiež už pekne viditeľnu čiarku...... Normalne keď som čítala ma šokli že keď vyjde skoro môžu byť dvojky ja mam babku z dvojiciek, sesternice dvojicky, a môjho manžela mama je z dvojiciek 😳😳😳😳

avatar
magic08
4. máj 2019

@trdielko175 ja 9 DPO a tiež čiarka jasná ružová. Nečakala som tu silnú. No u nás dvojky nemáme v rodine tak verím ze je tam len jedno.

avatar
evita2176
4. máj 2019

Ja dnes takto dievčatá..? čo myslíte môže niečo byť??

avatar
olivia_0309
4. máj 2019

@trdielko175 dvojky sa dedia iba z maminej strany a jej mamy strany a zdedit to mozes az 9tej generacie a aj to iba dvojvajecne...manzelova strana nema s tym nic😉 tak sa neboj. Jednovajecne sa nededia-to je zahada prirody🤷🏻‍♀️ Drzim prsty nech je to akokolvek ci jedno ci dve hlavne nech to dotiahnete do konca a ste zdrave vy aj bublinky💕

avatar
magic08
4. máj 2019

@evita2176 počkaj pár dní. Ak teplota vystúpi a bude hore je to dobre znamenie

avatar
carrot_apple
4. máj 2019

@evi38 teplota bola dnes ráno 36.64... takže cca ovulku som mala 1.5_2.5. ...

avatar
monu66
4. máj 2019

@magic08 tisko zo ❤️ gratulujem 🙂

avatar
magic08
4. máj 2019

@monu66 ďakujem 😍

avatar
butterfly333
4. máj 2019

@magic08 gratulujem z celého❤️ a prajem všetko dobré.

avatar
ereska
4. máj 2019

@magic08 a máš aj nejaké príznaky??

avatar
magic08
4. máj 2019

@butterfly333 ďakujem

avatar
magic08
4. máj 2019

@ereska nie žiadne. Ešte je skoro na príznaky.

avatar
ereska
5. máj 2019

Tak dnes idem hore neviem čo z toho vznikne ale vizera to ako EKG 😂