icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska teplota keď ešte zajtra o niečo klesne na 100% príde mrcha vo štvrtok

avatar
olivia_0309
5. máj 2019

@magic08 neboj😉bude to dobre! Drzim prsty, urob test poobede a vyckaj co ukaze teplota zajtra.

avatar
ereska
5. máj 2019

@magic08 moc držím päste neboj bude to ok

avatar
olivia_0309
5. máj 2019

@sandyka90 odber ti nepokazi nic,skor to myslim tak ze vam ze by si nemala mat sex pred preventivkou tak aby ste nepremrhali sancu😉 Snad to vymaknete!

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska ďakujem

avatar
sandyka90
5. máj 2019

@olivia_0309 tak hádam dnes ešte môžeme mať sex?!🙄
Potom uvidíme... nemá zmysel odkladať preventívku,aj ďalší mesiac by som len tipovala kedy sa prihlásiť...a aspoň budem skôr v obraze...
Len akurát manžel ide po nové auto v utorok..ja nemôžem ísť s ním tak už svokra sa prihlásila 😈nemám nič proti nej😁len som chcela keď ja už s ním nemôžem ísť tak nech ide sám a nie prve spoločné km so svokrou🤔😁 už mi asi všetko vadí 😜😂

avatar
olivia_0309
5. máj 2019

@sandyka90 waaa sa ti necudujem vobec😀 jasne ze dnes vpohode😉

avatar
beatinka
5. máj 2019

Peknú upršanú nedeľu prajem. Môžem to teda brať tak, že ovu prebehla toho 2.5.?

avatar
magic08
5. máj 2019

@beatinka áno, 15 dc

avatar
ereska
5. máj 2019

@magic08 aj ideš skúsiť poobede test?

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska asi áno. Ale až večer okolo 7mej, nie som doma teraz, takže to skor nejde

avatar
ereska
5. máj 2019

@magic08 tak večer sem nakuknem a čakám peknú ciarocku ;)

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska uvidíme, či bude nejaká čiarka

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska no tak takto to vyšlo.

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska a ovulacny som tiež skúsila.

avatar
trdielko175
5. máj 2019

@magic08 poobede jd trochu silnejšie ja som mala 11dpo iba ducha skoro neviditeľného a na druhy deň trosilinku silnejšia

avatar
olivia_0309
5. máj 2019

@magic08 podla mna sa neboj, tie poobedne sa mi zdaju rovnako silne. Urcite ked otestujes obden tak bude vidno ze silnie ciarka💗

avatar
daniela123321
5. máj 2019

@magic08 Ja by som ešte vôbec nestresovala☺️veď si len 10 DPO kde veľa báb vidí ešte len negatívne testy..kukni na moje testy..10DPO a skoro nič nevidno a na 12DPO a 14DPO som mala rovnakú čiarku kde iné majú už koľajnice 🙂

avatar
ereska
5. máj 2019

@magic08 vizera to super asi si len viac pila alebo test mal menej farbiva pekný testik držím palce juuuj aj ja chcem

avatar
olivia_0309
5. máj 2019

@ereska a ty ako? ty si netestovala? ci ako?

avatar
ereska
5. máj 2019

@olivia_0309 ja negatívny testik ráno neviem či neskusim až v stredu máme voľno uvidím podľa teploty

avatar
olivia_0309
5. máj 2019

@ereska oki drzim prsty😉 ja tiez som este nezahodila sancu kym teplota je nad ciarou hoci dnes zase klesla...ty sa drzis pekne. Ja som teplotu 37 este hadam ani nemala

avatar
ereska
5. máj 2019

@olivia_0309 ďakujem jasné ešte nehadzme flintu do zita aj ja moc držím palce

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska ten bol z ranného a slabší ako ten z poobedia. Aši produkuje hcg poobede.

avatar
magic08
5. máj 2019

@ereska držím palce, nech čoskoro nájdeš //

avatar
sisullii
5. máj 2019

Ahojte baby, s manželom sa snažíme o bábo od októbra, tento cyklus som si začala merať BT, viete mi poradiť či som mala ovulku na 9 DC ? Robila som si aj ovulačné testy pepino ale tie mi na 9DC neukázali ovuláciu až na na 11 DC a 3 dni som testovala a boli 2čiarky, vie mi niekto poradiť ? Ďakujem 🙂

avatar
zabka1987
5. máj 2019

@sisullii máš graf?

avatar
sisullii
5. máj 2019
avatar
sisullii
5. máj 2019

Nedal sa pridat screenshot tak som to takto musela odfotiť

avatar
zabka1987
5. máj 2019

@sisullii podľa mňa áno ovu 9dc