Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@ikonica prvy skrining v 12 tt som mala ok negativny NT bolo 1,85 a v 15 tt uz pozitivny...blbe statistiky...No su to palky ja som cakala tak od 400€ vyssie to je este v poho cena...ale radsej zaplatim ako ihlu do brucha AMC som odmietla...este to sono bude stat 70€ + nieco za fotky
@dominika_sk no ja skúsim všetko😁😁😁...som schopná vytestovať všetky testy z DM-ky😁😁😁😁... až som sa už hanbila chodiť nakupovať...preto si už objednávam testy cez net😁😁😁... kuriér neviem mi nesie 😂😂😂😂
@zuzik5891 asi tak. Vždy pred kupou testu rozmyšlam kde som bola naposledy a čo som mala oblečene😂😂😂😂
@dominika_sk no u mňa je to už úplne zbytočné...SNV je veľmi malé mesto...to už aj v Tescu sa ma minule pýtala pokladníčka že či som bola odcestovaná že má dlho nevidela na nákupe 😂😂😂...musím zmeniť lokalitu... považujem o Poprade 😂😂😂
@ikonica to je super, pre mna ked nevolnosti odisli, to bolo ako keby som vyhrala loteriu. hoci kratko na to som dostala chripku, tyzden bol brutal, potom muz odo mna ochorel a potom zase ja od neho, ale stale to bolo lepsie nez nevolnosti 😀 a teraz, ked uz riadne citim aj vidim pohyby, to je nieco uzasne. stale sa mi rozum zastavuje, ze toto vsetko je mozne a ze mam to stastie toto prezivat.
@taily30 och tak dufam ze budeme zdravi... Naposledy som tusim so zachodom hovorila v stredu? Obcas ma este len tak ponatahuje ale len kyseliny, stavy idu... No verim, ze uz bude lepsie a ked nie tak to prezijem ;) dnesna kontrola ma dala do takeho vacsieho kludu, aj ked stale tu bude ten strach...
@ikonica no mali baby v nasom veku aj negativne ale to je skor vynimka...moja sestra otehu v 35ke a mala negativne asi ani nevie ju nikam neposlali a mna hned na genetiku.
@zabka1987 no este pockam na to sono amnio je premna az uplne posledna moznost...Pri amnio je riziko potratu 1:100 az 200 a mna tu nahanaju kvoli vysledku z nejakeho blbeho poc.programu 1:150 cudne pocty...a citala som tu ze vyslo z amnia ze bude down posielali vsetci doktori na potrat a narodilo sa zdrave dietatko...
@81anina na amnio keď vyjde tak to zdravé urcite nebude . Ako by niekto zmenil dna? Ja som toto počúvala tiež a dopadlo to veľmi zle takže už som opatrná od koho počúvam. A bola som dokonca na morfo sone kde primár aj lekár iný povedal ze je urcite zdravé, všetko oka opak bol pravdou žiaľ. Keď sono jedine k niekto s certifikátom, žiadne 3d 4d
@ikonica neboj sa, vsetko bude v poriadku. tiez som mala take levely, prvy dostat sa cez 13tt, potom tie testy, potom 20tt (kamaratka potratila v tom tt, musela porodit), stale je nieco. zle sa bohuzial moze hocikedy stat, ale musime pozitivne mysliet, to nas drzi nad vodou. a nadej!!! preto moja dcera stredne meno bude Hope 🙂 Len na prvom sa nevieme dohodnut, teda ja nemam ani len napad 😲
@81anina super keď si bola u takého tak áno, môžeš to fakt považovať za niečo co fakt platí. Ono fakt radšej sa treba uistiť i keď človek nikdy nevie. Vidíš a ja som čakala naše 4 té bábätko, 3 zdravé a tu taka dg že 1:1000000 že sa to stane. Všetko je medzi nebom a zemou. Prajem ti bezproblémové tehotenstvo a nech je hlavne všetko v poriadku 😘
@taily30 no drzim sa pri zemi po mojich skusenostiach a po skusenostiach inych zien a dakujem po kazdej kontrole, ze to dobre dopadlo a zaroven prosim o dalsie dobre spravy.. Ale toto tehu som nejaka kludnejsia... Mozno aj to pomaha, ze som na tej pn... Teda urcite to pomaha... Nemusim sa jedovat kvoli niektorym 'elementom' v praci 🙂



@81anina diky 🙂 a vy ako pokracujete.?
@ereska diky 🙂