icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
pimar
12. máj 2019

@monu66 snáď ešte len príde🙂 aj ja mám veru úplne negatívne ovu testy... A nevieme, čo môže opozdenie ovulácie spôsobovať? Ja mám teraz riadne hektické obdobie v práci plus kúpa bytu takže možnože to🙂

avatar
dominika_sk
12. máj 2019

@butterfly333 uverim až keď uvidim ❤️🙄 ďakujem

avatar
monu66
12. máj 2019

@pimar ano, moze za to aj hekticke obdobie. No ja som mala chripku (dva dni KO) a vysadila som tento cyklus Kelp a omega 3, tak bohvie, co mi oddialilo ovu. Od vcera jemno citim lavy vajecnik, tak asi je uz ovu za dverami.

avatar
beatinka
12. máj 2019

Ahojte. Tak ja (ne)čakám mrchu zajtra. Ale dnes ráno som testla a nič, biele ako sneh...

avatar
ikonica
12. máj 2019

@beatinka mozno len vcera sa uhniezdilo.. Skus o 2 dni ;)

avatar
beatinka
12. máj 2019

@ikonica myslíš, že ešte by mohla byť šanca? Som si myslela, že uhniezďovanie prebieha tak okolo 7. dňa. Ale kiežby si mala pravdu 😊

avatar
ikonica
12. máj 2019

@beatinka statisticky najskor 5 dpo a najneskor 12 dpo...

avatar
kakatulik
12. máj 2019

@butterfly333 ahoj ,tak ako bolo včera?

avatar
ikonica
12. máj 2019

@butterfly333 jeeeej pani novomanzelkaaaaa gratulujeeeem 🙂

avatar
veja28
12. máj 2019

ja pokracujem takto.. uz by sa mohla teplota aj zdvihnut

avatar
izy1661
12. máj 2019

@ikonica prepáč, že oneskorene, ale gratulujem, že si prelomila ten 12tt a všetko je v poriadku. Nech to tak nadalej je až do vytúženého zdravého bábätka 🙂
Strašne moc sa z teba teším 😍😍😊😊 Pekne si uzivaj 🙂

avatar
ikonica
12. máj 2019

@izy1661 dakujem 🤗🌷

avatar
butterfly333
12. máj 2019

@ikonica ďakujem zatiaľ profil foto nemáme.

avatar
taily30
12. máj 2019

@butterfly333 gratulujem! !!

avatar
daniela123321
12. máj 2019

@butterfly333 Gratulujem 🍀🌸❤️

avatar
ereska
12. máj 2019

@butterfly333 gratulujem dúfam že ste si užili svadobný dník 🙂

avatar
martinade
13. máj 2019

@butterfly333 gratulujem 😍

avatar
dadulik6
13. máj 2019

Stale dost vysoko ...dnes by mala podla ff prist ms kedze ovu bola skorej .. ale aj pri takomto malom poklese zvyknem ms dostat tak uvidíme vzdy dostanem poobede tak sa necham prekvapit 🙄

avatar
magic08
13. máj 2019

@dadulik6 dúfam ze nepríde a poobede spravíš test

avatar
dadulik6
13. máj 2019

@magic08 ked nepride tak az v stredu skusim vtedy sa dostanem do lekarne

avatar
veja28
13. máj 2019

parada konecme stupanie ovulka bola teda zrejme vcera 😊 tak sme to "stihli" a uz lem cakat ci sa "zadarilo"

avatar
magic08
13. máj 2019

@dadulik6 veľmi držím palce 👌😁

avatar
dadulik6
13. máj 2019

@magic08 dakujem 😊 a ty ako pokracujes vsetko ok?

avatar
kika123kika
13. máj 2019

Ahojte 🙂 myslite ze bola ovulka toho 11teho? Den pred som mala bolesti. No dnes mi isla teplota na 36.70 ci to nevadi a predsa bola ovula? Dakujem

avatar
dadulik6
13. máj 2019

@veja28 super tak si sa konecne dockala drzim palce ✊ a nech ti tieto nekonecne dni ubiehaju rychli

avatar
dadulik6
13. máj 2019

@kika123kika ak budes mat aj zajtra vyssiu tak bola 11teho musis mat 3 vyssie teploty ako v 6tich predchadzajucich cize aj ta dneska je vyssia 😉

avatar
kika123kika
13. máj 2019

@dadulik6 dakujem 🙂

avatar
butterfly333
13. máj 2019

@martinade Ďakujem vám bolo super krásny čas sme mali a všetko dobre dopadlo.
@ereska
@daniela123321
@taily30
@ikonica
@kakatulik

avatar
beatinka
13. máj 2019

Dobré ránko. Podľa FF by mala doraziť ms zajtra, podľa P.C. dnes. Ale mám takého tušáka, že poobede je to tu. 😕

avatar
dadulik6
13. máj 2019

@beatinka ako vidim tak ju neocakavame spolu 😕 test si neskusala?