icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
butterfly333
14. máj 2019

@martinade moja ideš na IVF?

avatar
martinade
14. máj 2019

@butterfly333 ano, od 2dc si picham hormony , dnes som 9dc. Opu asi piatok, mozno vikend...

avatar
dominika_sk
14. máj 2019

@ikonica tak ono to ma tri dovody prečo takto. Prvy že obe sme sa zhodli že pojdeme už na istotu, druhy že som u nej bola prvykrat kvoli krčku a rovno som sa rozhodla že chcem u nej ostať lebo som hladala niekoho kto ma zoberie a možem byť jej pacientka až od juna a treti že ma menej času keďže aj operuje a po porode ak bude treba bude mi ona robiť ten krčok. Samozrejme keby sa niečo dialo mam sa ozvať.

avatar
dadulik6
14. máj 2019

@dominika_sk a aspon krv na hcg nebrala? Pre potvrdenie tehu?

avatar
butterfly333
14. máj 2019

@martinade mooooc držím palce je to dlhý proces od začiatku po vklad? Ja som bola na reprodukčnuj imuno tak výsledky budú 25.6 potom uvidíme co ďalej

avatar
martinade
14. máj 2019

@butterfly333 neviem ako to myslis či je to dlhy proces

avatar
alison11
14. máj 2019

@shellynda 1.5. podľa najnižšej bt podľa mňa mohla byť ovu a terajšie bt vyzerá na tehu ráno si sprav hcg test Držím palce 🙂

avatar
butterfly333
14. máj 2019

@martinade no ze od prvej navstevi po vklad že to asi dlho trvá dlhý čas.

avatar
martinade
14. máj 2019

@butterfly333 a nie, boli sme v marci na pohovore a ak by som mala spravene vsetky testy tak by som uz sla na ivf v aprili. Takze v aprili som si spravila chybajuce testy, teda moje testy boli rock stare musela som ich mat nove...a v dalsom teda v tomto cykle uz od 2 dna beriem hormony...

avatar
evi38
14. máj 2019

@dadulik6 držím silno palce pri testovaní 🙂
@martinade pekne ustálené teploty, včera ti nerobili utz?
@dominika_sk čiarku máš na 12 DPO veľmi peknú 🙂 gratulujem ešte raz 🙂
@butterfly333 gratulujem k svadbe 🙂

avatar
martinade
14. máj 2019

@evi38 ahoj Evi, a teba sa ako dari? Kolky DC si? Musim ze mame cca tyzden rozdiel medzi ms 🙂
Ano, vcera som bola na sone a zajtra idem znovu

avatar
butterfly333
14. máj 2019

@evi38 ďakujem veľmi pekne

avatar
evi38
14. máj 2019

@martinade u mňa 2 DC, ale asi o 80% ma boleli menej prsia po ovu, keď užívam tie kvapky ako pred tým 🙂...aj ti niečo povedal, že koľko máš zatiaľ folikulov?

avatar
dominika_sk
14. máj 2019

@dadulik6 nie, ešte nie som jej pacientka
@evi38 ďakujem, ale uvidime o mesiac🙄

avatar
dadulik6
14. máj 2019

@evi38 dakujem🙂 ked vidim ako sa to tu rozbieha s pozit.tt tak sa veeelmi tuzim pridat 😊 o to vacsie bude sklamanie ked bude len jedna ciarka 😕

avatar
martinade
14. máj 2019

@evi38 mas nejake one kvapky ako od akupunkturistu? Pises, ze uzivas tie kvapky ako pred tym. Či to su tie od aku?
Na jednej strane mi nasiel 5 folikulov, na druhej 6. Mala som 14,5; 13,5; 12,5; 11 ci 11,5 a zvysok cca 10mm

avatar
evi38
14. máj 2019

@martinade tie od aku 🙂 a po nich ma skoro vôbec neboleli prsia, čo mi vyhovuje, lebo mňa dosť bolia po ovu 🙂...wau to si mala super, silno držím palce 🙂

avatar
pasikavamacka
14. máj 2019

@evi38 tie kvapky su nejake byliny? je tam napisane aj zlozenie? beriem nejake byliny a som zvedava, ci nejake podobne

avatar
martinade
14. máj 2019

@evi38 to je super cislo? Od vcera mam hlavu v smutku ze len 11 , ked vsade citam 16 alebo 21... ale hlavne budu vajka ... podla dokiho ked som sa pytala na statistiku, tak pre moj vek cca 4-5-6 vajicok a preživšie 2-3

avatar
evi38
14. máj 2019

@martinade určite je to super, to zas ak je veľa je menej kvality a veľkosti 🙂...to mi dal podľa toho, čo mu vyšlo, že mi chýba, je tam jód, meď a ešte niečo proti alergii, ale jód a meď sú na tú štítku a mozog, prepracovanosť, to čo mám nedostatok 🙂

avatar
martinade
14. máj 2019

@evi38 dobre je vediet čo telu chýba...

avatar
taily30
14. máj 2019

@martinade drzim silno palce Matka, aj na nohach 🙂

avatar
dadulik6
14. máj 2019

Och baby 😭😭😭😭

avatar
katka1304
14. máj 2019

@dadulik6 to nie je možné!! 😧 Zlý test ..

avatar
dominika_sk
14. máj 2019

@dadulik6 😔

avatar
ereska
14. máj 2019

@dadulik6 a nič sa tam nečrtá?? Ani po zaschnutí

avatar
alison11
14. máj 2019

@dadulik6 Nezúfaj,tak meraj ďalej bt ráno a pokiaľ bude bt hore skús o 2dni testnúť aby bol viditeľný rozdiel by malo byť niečo vidieť.

avatar
katka1304
14. máj 2019

@dadulik6 ked som naposledy testovala, tak top test ukazoval slabú čiarku a taký pepino ani netušil, ze by mal niečo ukázať.. možno je to podobný prípad ako pepino. Ja by som sa stavila o čokoľvek, ze tam bude čiarka.. začína ma ta bazalna teplota rozčuľovať.. minule jedna dievčina, co podľa grafu bola ovulacia a podľa utz nie.. teraz ty.. 😕

avatar
dadulik6
14. máj 2019

@katka1304
@ereska
@katka1304
@dominika_sk
@alison11 nie baby vooobec nic beloba uplna 😭 ale strasne dlho mu trvalo kym sa zafarbil ale uz neverim zajtra isto teplota klesne 😕

avatar
martinade
14. máj 2019

@taily30 dakujem a teba sa ako dari? Brusko rastie?