icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
martinade
14. máj 2019

@butterfly333 oprava, nie insulin ale inulin

avatar
monu66
14. máj 2019

@c_est_la_vie tisko gratulujem a drzim silno ✊ aby testik kazdym dnom silnel 🙂

avatar
taily30
14. máj 2019

@martinade tak to je super Mati, dolezity je urcite aj pristup. My teraz mame stresy s byvanim, do dnes sme nevedeli, ci sa budeme musiet stahovat, ale zda sa, ze nie. A do toho robota, hafan jeden sa nemal najlepsie, my sme prekonali chripky...proste take vselijake obdobie, ale teraz uz dobre.
Stale nemam meno 😀

avatar
ereska
15. máj 2019

@taily30 no krásna foto ako vy už rastiete 🙂

avatar
bibiankaka
15. máj 2019

Dobré ráno dievčatá 🙂 prosím, viete mi povedať či užívanie progesterónu (utrogestan) ovplyvňuje teolotu ?

avatar
dadulik6
15. máj 2019

Ked cakam ze po negativnom teste teplota uz klesne 🤔 a ona si stupne och na nervy

avatar
veja28
15. máj 2019

pokracujem takto uz 3ti den rovnaka teplota som zvedava co s toho grafu vznikne

avatar
ersp
15. máj 2019

u mna takto 12 DPO 🙂 pomalicky sa mozem tesit 🙂 trochu pokasliavam tak sa musim dat co najskor dokopy 🙂

avatar
taily30
15. máj 2019

@ereska veru darinka, nozky ma tiez pekne dlhe 😀

avatar
martinade
15. máj 2019

@taily30 krása 😍 us viete pohlavie? Na meno mate este kusok čas 🙂

avatar
taily30
15. máj 2019

@martinade pohlavie vieme uz od genetickych, dievcatko cakame. A posledne sono nam aj pekne ukazala, ze tam nic navyse nevisi 😀
Bola otocena hore zadkom, tak mam pekne fotky 😀

avatar
magic08
15. máj 2019

@dadulik6 jeeej, ved správ test😁

avatar
dominika_sk
15. máj 2019

Dobre ranko, ja už mam ochranku 😁

avatar
dadulik6
15. máj 2019

@magic08 robila som vcera poobede a negativny 😕

avatar
martinade
15. máj 2019

@bibiankaka mne neovplyvňovala.

avatar
martinade
15. máj 2019

@taily30 tak držte sa ďalej 😍

avatar
magic08
15. máj 2019

@dadulik6 vazne? aku dlhu LF zvyknes mat?

avatar
dadulik6
15. máj 2019

@magic08 v poslednej dobe mam 13

avatar
magic08
15. máj 2019

@dadulik6 zaujimave.... som zvedava na zajtrajsiu teplotu... pockaj 2-3 dni skus testnut znovu, teda, ak nenastupi ms

avatar
magic08
15. máj 2019

@dadulik6 este mi napada... nemohla byt nakoniec ovulka ten pokles? na 20 DC?

avatar
dadulik6
15. máj 2019

@magic08 aj ja by som si to myslela keby mi ju lekar na 14dc nepotvrdil 🤷‍♀️

avatar
dadulik6
15. máj 2019

@magic08 chcem skusit podla teploty ak nepride tak asi az v sobotu

avatar
evi38
15. máj 2019

@taily30 krásna fotka 🙂
@ersp gratulujem 🙂 aj si niečo užívala? 🙂
@dominika_sk jéj super 🙂 užívaj 🙂
@81anina gratulujem, už máte aj meno?
@c_est_la_vie gratulujem 🙂
@martinade dnes ideš na sono?

avatar
moncicovka
15. máj 2019

Neviem čo si myslieť o tomto mojom grafe.Ovulacia bola určite 16DC mala som pozitívny test a strašne bolesti...ta poovulavna teplota sa mi nepáči nie a nie stúpnuť 🤷‍♀️🤷‍♀️

avatar
dominika_sk
15. máj 2019

Dnes 14dpo 30dc, spodny dnes. Je to ok?
@evi38
@dadulik6
@magic08

avatar
fany051081
15. máj 2019

@dominika_sk krásne silnie, držím palce 🙏

avatar
evi38
15. máj 2019

@moncicovka za mňa ovu o deň neskôr, inak všetko ok 🙂
@dominika_sk na 14 DPO úplná paráda 🙂

avatar
dadulik6
15. máj 2019

@dominika_sk jasnee ved mas krasne kolajnice ✊

avatar
ersp
15. máj 2019

@evi38 no ja mam total nepravidelne kramy, niekedy sa im uracilo prist aj po 4 mesiacoch, tento cyklus som brala prve tri tyzdne gynex a inofolic a podporne vitaminy a vyzera ze sa zadarilo 🙂...verim ze test bude silniet a o par dni kolajnice budu na teste 🙂 ale dnes som sa ukludnila ked clear blur je 25tkovy a ukazal pozitivne 🙂

avatar
magic08
15. máj 2019

@dominika_sk nadherne kolajnicky 🙂 Pekne silnie. Kedy planujes navstevu dr.?