icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
magic08
16. máj 2019

@dadulik6
@dominika_sk dievcence, uz som spat. bublinka je tam, kde ma byt 🙂 takze potvrdene 🙂

avatar
ikonica
16. máj 2019

@magic08 jeeej gratulujem a nech ide vsetko dobre aj nadalej 🙂

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@magic08 supeeeeeer gratulujeem 🥰✊✊

avatar
magic08
16. máj 2019

@ikonica
@dadulik6 dakujem dievcata 🙂

avatar
beatinka
16. máj 2019

@magic08 zo ❤️ gratulujem!!!!

avatar
magic08
16. máj 2019

@beatinka dakujem 🙂

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@magic08 uz mozes byt aspon kludnejsia .a užívať si tehotenstvo 😊

avatar
magic08
16. máj 2019

@dadulik6 ano, uz je to lepsie, aj ked, ja si vzdy najdem dovod na stres... ha-ha-ha 🙂

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@magic08 supeeer, tešim sa. ja som si dnes dala zobrať krv u mamy 🙂 kolky si tt?

avatar
magic08
16. máj 2019

@dominika_sk podľa ms 5tt+5 a podla utz 5tt+1.

avatar
0507
16. máj 2019

@magic08 supeeer, gratulujem 🙂

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@0507 ahoj ty ako pokracujes?

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@magic08 ja som 4+3

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

baby, hcg 438 podla ms som 4+3tt, je to ok?

avatar
ikonica
16. máj 2019

@dominika_sk myslim ze super vysledok 🙂

avatar
pimar
16. máj 2019

Prosim vas,myslite ze mi ovulaciu vyznacilo spravne? Ten “narast” teploty vyzera ttotiz minimalny..

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@ikonica opytam sa mamy či ma zoberie aj na kontrolny odber 😀

avatar
moncicovka
16. máj 2019

@magic08 gratulujem ☺️

avatar
magic08
16. máj 2019

@moncicovka dakujem

avatar
0507
16. máj 2019

@dadulik6 ahoj, dnes som 14dc a cakam na ovu, bola som teraz chora, tak neviem ci sa mi neposunula

avatar
fany051081
16. máj 2019
avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@fany051081 ano, kukala som to, ale myslim že som na dosť blizko spodnej hranice, ale ovu bola neskoro, takže asi kvoli tomu budem menej tt ako podla ms

avatar
ikonica
16. máj 2019

@dominika_sk si v pohode... Ved 5 tt jed od 18 jednotiek minimalne... Tak nepanikar... Super vysledok...

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@ikonica však nepanikarim, ja sa len bojim 😀

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@0507 aj beres este clostil?

avatar
ersp
16. máj 2019

mam otazocku, jak sa vlastne pocitaju tyzdne v tehotenstve?? u mna podla ms neprichadza do uvahy 😃 ovulacia bola 3.5. teraz som 13 DPO 😊 dakujeeem

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@ersp od prveho dňa poslednej ms.
dufam že netrepem, prvy tyždeň 1,2,3,4,5,6,7 a osmy deň sa počita ako 1t+1d, deviaty 1t+2d,...

avatar
ersp
16. máj 2019

no ja som mala 60 dnovy cyklus 😃 preto podla ms to nejde 😃

avatar
h_petra
16. máj 2019

@pimar myslím, že áno. Teplota stúpala aj naďalej. Ja som mala podobne malý nárast, ale myslím, že mi to vyznačilo správne.

avatar
dominika_sk
16. máj 2019

@ersp tak to ti neviem poradiť, asi len podla sona😅