Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@martinade ano ano, hned po opu v ten vecer som zacala s progesteronom. a ak mozem poradit, nedavaj si vkladat skor
zevraj ak preziju stvrty den je velka pravdpepodobnost ze to dotiahnu to tej blasty. ja som mala raz vklad 3dnoveho 8bunkoveho embryjka a to ma dzurillova schladila, ze to sa ani za vklad nepovazuje.
neviem, je to na tebe, ale myslim si, ze ked maju prezit, tak preziju a na ten piatok by som isla urcite na vklad. moc moc drzim vsetky palce nech sa pekne delia. je to brutal toto vsetko na psychiku, hlavne kazde rano cakat na spravy. tak v piatok ale budeme mat v brusku tie bublinky a bude uz dobre
drz sa a oddychuj
Baby, prosim poraďte. Mam možnosť kupiť od kamošky moj vysnivany kočik za štvrtinovu cenu noveho ale musela by som ho kupiť dnes lebo ma inych zaujemcov. Ano ja viem že je skoro, aj mne to vadi😔 ale keď ho budem kupovať za par mesiacov a za použivany dam o500 eur viac. Nemusim ho mať doma, deti určite chcem, je unisex a koniec koncov ho možem hocikedy predať pri najhoršom. Fakt vela by som ušetrila, tiež nie som milionar. Kupili by ste ho na mojom mieste? Ja ho strašne chcem a manžel povedal nech sa rozhodnem ja.
@kakatulik dakujem krasne. pravdupovediac nemam uz velmi na vyber s casom, tak som isla do toho. imunologia podchytena, hematologia tiez, vystelka na moje pomery vysoka ako tatry a dokonca boli aj dva 20mm foliky, tak 🙂 uz len to embryjo vlozik a nech sa tam poriadne nalepi a snad.... snad to vyjde 🙂 aj ked cele mi to pride ako scifi :/ co uz... strach mam velky, ale naozaj nemozem uz cakat. Bud - alebo, hop alebo trop 🙂

@zuzik5891 zuzi, us po? Drzim ✊😘