Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

kristinkaris
10. máj 2024

@ersp ja dám tomu čas do 21dc a ak nič tak nasadim duphaston

ersp
10. máj 2024

@kristinkaris uvidis ci podrastie 🙂 mne ani duphaston nejak extremne nexabera lebo 11 dni trva od vysadenia kedy pride ms..

kristinkaris
10. máj 2024

@ersp to fakt ? Mne teda vždy do 2 -3 dni pride

ersp
10. máj 2024

@kristinkaris jop, uvidim tento cyklus bo prvy som mala atb, ale zatial 2hy den a nemam pocit ze pridu 😀

kristinkaris
10. máj 2024

@ersp a aký si DC?

bambulka711
10. máj 2024

@kristinkaris
@ersp mne príde MS aj počas užívania 🙈

ersp
10. máj 2024

@kristinkaris dnes 33 ale davala som si neskor duphaston lebo som nechcela kombinovat z atb. Tak som dala tyzden pauzu a az potom 🙂 dnes 2 dni od vysadenia

ersp
10. máj 2024

@bambulka711 aj mne 😀 len u mna ked neni ovu tak ta ms sa nevhce pustit 😀

katariiinkaa
10. máj 2024

Žienky tak vyzerá že hcg je z tela nadobro preč a my sa mozeme zacat snažiť 🙏 verim že čoskoro vam tu znovu pošlem riadne koľajnice.

dominka2611
10. máj 2024

@katariiinkaa veľmi ti držím palce ❤️❤️❤️

bambulka711
10. máj 2024

@katariiinkaa držím palce, mne sa to už pomaly blíži. Dnes 9 DC, 5 týždňov na medrole. Snažím sa nerobiť si nádej, ale v kútiku sa beťárka hlási...

ersp
11. máj 2024

@bambulka711 a ty si mala mat kontrolu kvoli tym protilatkam ci este len budes mat? 🙂

kristinkaris
11. máj 2024

@bambulka711 prosim ta tebe ako zistili tie protilátky ?

sandra299
11. máj 2024

@dominka2611 konecne tu je niekto pričetný! Ak bola ovu 24.4 a predpoklad že do 10dni je uhniezdenie tal hovoríme o dátume 4.5. Odvtedy začne stúpať HCG a teda 15 je naozaj v norme. Taktiež testovať nemá zmysel, lebo je to zbytočný stres a môže spôsobiť neúspech. Nenechaj sa tu nikým rozhodiť, si dosť rozumná na to, aby si vedela čo treba! Držím prsty na ceste k bábätku 🤞🏼😉

andyka105
11. máj 2024

@dominka2611 ahoj, som rada ze krv je pozitivna. V cislach sa ja nevyznam to som ja nikdy neriesila. V kazdom pripade nic sa neda robit len cakat. Testovanie by ta mohlo len zbytocne rozhodit ak by si videla ze nejako pomali silneju. Ten stres by ti k tomu urcite nepomohol. Kludne skus test v pondelok utorok aby si muzovi mohla ukazat a sebe vedela odlozit pamiatku pozitivneho testu. 😉 drzim palce nech to dobre dopadne. V konecnom dosledku ako sa hovori je to v bozich rukach. 😊😘 daj vediet aky bol odber v pondelok. Aj sono bude robit ci len krv?

dominka2611
11. máj 2024

@sandra299 ahoj ďakujem veľmi pekne ❤️, ani nevieš ako si má potešila s tým že nerozmýšľam tak sama ❤️. Ja som mala prvý slabučký test pozitívny len tento utorok takže ja už testovať nejdem. Doktorka mi rovno povedala že som v norme takže nádych-výdych ❤️. A samozrejme že počítam s hocijakými variantami ale určite nebudem hneď negatívna ❤️.

@andyka105 ahoj, ďakujem aj tebe za tvoje slová ❤️. V pondelok idem na kontrolný odber a podľa hodnoty budú robiť aj sono ❤️
Dokonca aj keď užívam progesteron teraz tak včera mi klesla teplota na 36,75 a dnes vystúpila znovu na 36,9 takže za mňa tiež progesteron nevie udržať až tak teplotu.

Baby a ešte vám ukážem posledné testy aké som mala ❤️

andyka105
11. máj 2024

@dominka2611 ale tak na tychto testoch je to myslim jasne. To uz by som naozaj viac neriesila. Max na nejaku peknu spomienkovu fotky alebo oznamenie manzelov spravit digi. Drzim palce aby ste to dobojovali do uspesneho konca 🤞😉

dominka2611
11. máj 2024

@andyka105 ďakujem ❤️

marinecka95
11. máj 2024

Tak baby ja test s citlivosťou 25 negatívny.
Iný som nemala, MS však stále nedorazila, dnes som zásoby testov doplnila, takže zajtra ďalšie testovanie 10tkovým 😁

bambulka711
11. máj 2024

@ersp ešte len budem mať tak o 2 týždne a potom o 2 týždne výsledky. Modlím sa, aby aspoň cytokíny klesli a mohli sme na IUI alebo začať riešiť IVF.
@kristinkaris ja som bola normálne v CAR a tam mi spravili odber krvi a dali všetko vyšetriť. A zistili teda protilátky na spermie, zvýšené cytokíny a ešte nejaké fosfolipidy zvýšené.

kristinkaris
11. máj 2024

@bambulka711 tiež som bola na krv tak som zvedava

bambulka711
11. máj 2024

@kristinkaris tak to určite ti aj toto dali zistiť. Ja si pamätám, že mi brali niekoľko ampuliek a slušný elaborat z toho bol. A to isté aj na reproimuno. Tam dali ešte ďalšie veci zistiť a to bol ešte slušnejší elaborat. Držím palce. Kedy máte výsledky?

ersp
11. máj 2024

@bambulka711 tak drzim palce, my cakame do piatku ci sa mozme snazit a riesit iui a priechodnost vajecnikou alebo pauza na dalsie 2 mesiace..

kristinkaris
11. máj 2024

@bambulka711 dr povedal že za dva týždne až

bambulka711
11. máj 2024

@ersp a niečo aj zistili, keď IUI?

bambulka711
11. máj 2024

@kristinkaris to aj my sme čakali dva týždne. Ja teda teraz ešte budúci týždeň musím vydržať a potom na ten ďalší pôjdem na odbery, nech máme výsledky na ďalší mesiac, že či vôbec má zmysel si to plánovať prirodzene alebo nám zostane len IVF. Čo som čítala, tak tie protilátky na spermie medrol väčšinou nepotlačí.

ersp
12. máj 2024

@bambulka711 mne len pco inak sme podla vsetkeho ok, ale bavili sme sa zeby sne dali iui ze spermiam dopomozeme..ale skor ako sa pustime do iui sa vysetria vajcovody, ci to ma vyznam 🙂 a na to cakame este

bambulka711
12. máj 2024

@ersp mne inak na hyfosy povedali, že to nie je úplne výpovedné 🤷síce nerozumiem, že prečo nie, ale zatiaľ som na tom nebola. Som zvedavá, ako dopadneš na tom, lebo asi by som aj ja pred IUI išla radšej. Ak teda nebudeme musieť na IVF

ersp
12. máj 2024

@bambulka711 ano citala som aj ja ze moze hyfosy vyjst falosne negativne, ale zas lepsie ako ist laparoskopicky s anestezov 😀 ako nam hned vravela ze zbytocne vyhodene iui ak nie je istota vo vajcovodoch 🙂

bambulka711
12. máj 2024

@ersp tak daj potom vedieť, ja mám z toho trochu obavy a asi by som radšej išla pod anestézou 😥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre