Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@olivia_0309 praveže už nesledujem. Ale keď som mala anovulak testy boli biele a nemala som ani ovulačne bolesti. Tento mesiac bolo všetko jak ma byť tak neviem🤪
@dominika_sk tak potom si asi len proste nevystihla hladinu LH natolko aby ta druha ciarka bola rovnako silna. Mne sa stalo s ovu testami z Dr.Maxa ze mi 5dni po sebe vysli takto, aj napriek ovu bolestiam, teplote,hlienu atd...tak som zmenila znacku😀
@dominika_sk tie modre testy su z drogerie? Mam take z dm a nikdy neboli pozitivne. Teraz mam z amazonu ci ebaya zelene a lepsie
@kakatulik
@mims1520 baby, ale som zmätená. som 14DC... v tomto čase má byť len ovulácia a nie takýto tehu test. To potom jedine , že by bolo hneď po ms.. čo sa mi nezdá. aaach jaj, neviem čo teraz, lebo mám písať gynekologičke aj pri slabunkej druhej čiarke kvôli fraxiparinu. Tak jej mám asi napísať, však? Pred týždňom som si robila test a bol negatívny, takže to môže byť jedine po ms, a nie ešte z minulého cyklu. No úúúplne teraz neviem čo robiť
@ja197 nemám žiaden iný, to som ani neviem prečo robila. Ale nie z ranného, tak neviem. Uvidím. Zajtra kúpim nejaký kde sú dva a spravím si zajtra a keď tak v piatok ráno a budem si istá. Nečakám pozitívne správy, pretože do kým som merala, tak som mala ovu vždy cca v strede, takže neviem čo toto
Ale zase musím priznať, že 8DC som si náhodne zmerala teplotu a bola poovulačná...
@verona1989
@monu66 ja ovuláciu ako takú kôli snaženiu nepotrebujem keďže snažiť sa nám je zrejme zbytočné...moja ovulácia do decembra bola úplne super... silná... bolestivá...dokonca som zvykla aj zakrvácať... presne som vedela kedy prebehla... no po tomto potrate sa to všetko akosi pokazilo...do toho tá stimulácia pred IVF...kopec hormónov a môj cyklus v ktorom bol vklad bol anovulačný...vraj na tom nezáleží ale myslím si že aj ovulácia prirodzene pripraví maternicu na bábo... takže po ms ktorú ešte stále nemám a mešká mi už 6-8 dní sa nahlásim na kontrolu do centra a hodím reč s doktorom 😊... máme poslednú bublinku 👶 tak chcem spraviť všetko správne...aj psychicky som sa dala celkom do poriadku... musím lebo keď zablokujem hlavu všetka tá snaha by bola zbytočná
@dominika_sk tak budu zblbnute😉a ovu bola bezohladu na to aky je vysledok na teste😊
Baby keď neviem kedy a ci bola už ovu môžem aj tak brat bromelain? Neuškodí to?
@butterfly333 no mal by sa brat az 3 dni po ovulke aby spermie este stihli svoju prácu
@claire1991 Ahojte dievčatá viete mi poradiť? Dnes som pridala Graf bt mam 4dni po ovu a teplotu okolo 36,9-37. Problem je v tom že má boli podbruško..stále mi je zima,som unavená a grga celý deň deň...myslím že je skoro na tehu priznaky..?!



@dominika_sk ahoj. Sledujes aj BT?Ja ked som mala jeden mesiac taketo testy nejednoznacne som ich povazovala ze neg. a ani apka mi v ten mesiac nevyznacila ovu lebo medzi teplotami bol maly odstup a graf cely jak nizke tatry🙈