Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@giuli gratulujem k pozitivnemu testu 🙂 mohla by si prosim dat vitazny graf nech to zanalyzujem pre seba 🙂
@giuli uuzasneee nech to takto pokracuje do konca!!! 😍 vies co mne akurat tento tyzden (11) prestalo byvat tak zle ako pred tym.. musim povedar ze ovela horsie mi bolo ako pri prvom.. tie rana des, ako som rada ze som to asi zazivala uz posledny x v zivote 😁 rano mi tak 3 hodinu byvalo zle.. az teraz to postupne prechadza. A to nehovorim o unave, kazdy den aspon 2-3 hodiny spanok inak sa nedalo fungovat. To tiez dneska som nespala cez den a som v pohode.. cize uz to odchadza vsetko. No zato brusko je uz riadne, ovela vacsie ako pri prvom 😊😊😊
@marionluna ja uz mam brucho teraz, len sadielkove...
Trosku ma to zaskocilo,ze tak rychlo nastupila nausea...myslela som si ,ze ma to ako vzdy obíde a ked nie,ze to pride neskor...v podstate dva dni viem o tehu a uz mi je zle...normalne som si myslela ,ze som si to vsugerovala,no bohuzial nie
Som rada,ze uz ti je fajn a tehu ide dobrym smerom✊✊🤗🤗Dakujemmmm
@sandrika28 vobec si ju nevsimaj....jeden nezmyselny vzostup alebo pad je zanedbatelny a netrebs ho brat do uvahy...
@kakatulik aha čiže bez HP to nijak nezistím no nevadí uvidím čo bude tento a dalsie cykly 😁😁😁
Ja beriem praskovy inositol 4g za deň myslím že to je tak akurát
@julianka007 práveže som 6dc a už vitex nechcem davat aby mi to nerozhodilo cyklus nasadim až po ovu a uvidím čo to spraví 😁 a potom možno nasadim na celý cyklus uvidím ako mi bude
@giuli graf máš kraaasny príznaky na začiatok super len tak ďalej 👌😉
Ja som 6dc podľa bt ms u mna tento mesiac bola takaaa slabá že keby nemeriam asi ani neviem že bola ms 🙈🤦♀️ a inak u mňa klasika nasadená fertiprona s inositol a dávam si Cčko keď su vsetci chorý a vitex už čaká keď budem po ovu 😁😁😁 zvedavá som čo bude 😁
Dobre ranko moje babulky....asi to bude na dobrej ceste....25tkovy test 12dpo a z dnesneho rana 13dpo
A pridavam aj graf
https://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/u...
@giuli uplne to poznam ja som trpla, ked som po 14 dni od vynechania ms isla k doktorovi, ale nastastie bolo vsetko ok a bilo aj srdiecko, ale kazdu poradnu a sono mam velikansky strach, ale musime tym nasim detickam trosku verit a urcite im je u nas dobre. Tesim sa s tebou a mysli len pozitivne 🙂 a keby BT klesala, tak sa nestraz v tehu je to vraj uplne normalne




@naty1987 moja ,zle mi je cely den...nevraciam ,ale zaludok mam ako na vode...je to pre mna nova skusenost...ani pri jednom tehu som to nemala...
Ty ako?