Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

zuza265
24. mar 2024

@katariiinkaa co som si vsimla, vela dievcat tak mava. Aj ja som mavala vecer tmavsie 🤗 ved to je super, ze silnie aj takto

katariiinkaa
24. mar 2024

@zuza265 ano, zatiaľ silnejú 🙏 už len dufam že dostatočne.. uvidíme v stredu podľa hcg odberu že ako sme na tom.

majulka098
24. mar 2024

@katariiinkaa držím prsty, pekne sa sfarbujú, nech to dopadne dobre, a asi vážne bolo len uhniezdenie o čosi neskôr 🤞

ersp
25. mar 2024

@katariiinkaa neskusala si digi test po tyzdni? Na nom najlepsie vidiet ci hcg stupne podla tych tyzdnou 🙂

katariiinkaa
25. mar 2024

@ersp rozmýšľam nad tým že ho spravím už od soboty, ale neviem či sa mi dokázalo hcg vyšplhať tak aby už ukázal 2-3. Myslim že to ukazuje od hcg 150 alebo tak nejak 🙂 uvidím asi podľa toho ako dopadne dnešný klasicky test.

ersp
25. mar 2024

@katariiinkaa myslim ze ak rastie ako ma malo by 🙂 mne osobne za tri dni skocilo z 1-2 na 2-3 🙂 ze mozno ukaze ci ide to hcg spravne 🙂

katariiinkaa
25. mar 2024

@ersp Ach teraz si mi dala chrobáka do hlavy a ako sa poznám tak nevydržím do zajtra 😂

ersp
25. mar 2024

@katariiinkaa tak ja osobne by som to pottebovala mat v hlave co najskor usporiadane 😀 takze ta chapem 🙂

katariiinkaa
25. mar 2024

@ersp tak ono aj zakezi pri akom hcg ti vyšiel ten prvý 1-2. Lebo ak si mala v tej dobe hcg napríklad 50 tak áno je možné že ti krásne za 3 dni vyšlo už 2-3. Lenže ja som mala v tom čase niekde okolo 10 iba 😕 čiže ak rátam že kazdy druhý den by sa to malo zdvojnásobiť tak včera by som mala mat nejakých 80 a zajtra 160. Akože pochybujem že to rastie úplne presne, ale tak predsa 😅

katariiinkaa
25. mar 2024

@ersp už čakám týždeň, čiže do zajtra vydržím 😅 verim že výsledky z krvi by mohli mat už zajtra poobede, nech nemusím čakať na konzultáciu s dr do stredy ze sa ich dozviem až tam..

ersp
25. mar 2024

@katariiinkaa to hej, ved uvidis 🙂 ja som si pri synovi robila 1 digi na 12dpo, 3ti den pozit testu a potom na 15dpo druhy 🙂

ersp
25. mar 2024

@katariiinkaa ale ak ti vysiel digi test pred tyzdnom muselo byt hcg aspon 25 kedze je 25tkovy test, cize nejake u tebe je to cele zaujimave 😀

katariiinkaa
25. mar 2024

@ersp no on má napísanú citlivosť 25, ale v brožurke priamo k tomu testu píšu toto 😅

ersp
25. mar 2024

@katariiinkaa ahaaaa to som nevedela 😀

katariiinkaa
25. mar 2024

@ersp ale hej, je to zvláštne cele.. snáď zajtra bude všetko jasnejšie. Hneď ráno mám odber, tak dufam že poobede mi už budú vedieť povedať výsledky keď tam zavolam, nech idem v stredu na kontrolu s tým že viem na čom som. Včera mi muž povedal že mám iné bradavky 😂 vôbec som si to nevšimla sama, ale cuduj sa svete fakt.. odjakživa som ich mala “vpadnute” dnu za bežných okolnosti. Teraz vôbec.. takze fakt stále sa nájde niečo čo ma tak mätie že vôbec neviem čo mám zajtra očakávať..

janica_
25. mar 2024

@katariiinkaa ahoj, velmi ti drzim palce aby vsetko dobre dopadlo, mne testy silneli len veeelmi pomaly a ani nie kazdy druhy den a prvy duch sa objavil velmi skoro pred ocakavanou MS napriek dlhsiemu cyklu, ale vsetko je v poriadku, uz som v 25tyzdni. Bradavky su dobre znamenie 😉 tiez som to mala tak.
Aj vam vsetkym drzim moc palce, aby ste sa dockali svojich vytuzenych babatiek. Tuto temu sledujem lebo mam velmi dobru kamaratku ktora by tiez chcela mat dietatko, tak citam rozne tipy a vase skusenosti.

katariiinkaa
25. mar 2024

@janica_ ďakujem za podporu 🙏a samozrejme gratulujem! 😍 fakt dúfam že mi budú zajtra poobede vedieť povedať výsledky nech sa konečne dozviem na čom vlastne som.. hcg ti stúpalo pomaly aj v krvi? či v krvi tak ako malo ale testy slabli pomaly?

janica_
25. mar 2024

@katariiinkaa Dakujem pekne. Bohuzial neviem ako stupalo HCG, pretoze poprve ma objednala lekarka az na 9tt, bolo to dlhe cakanie, ale v mojom okoli nepoznam nijaku, ktorej by sledovali HCG, takze z tohto pohladu je to pre mna nieco specialne ked vidim ze to viete.

dracik07
25. mar 2024

Ahojte žienky, môžu byť testy tmavé aj 3 dní po pozitívnom teste. Síce nie sú pozitívne ale aj tak

dominka2611
25. mar 2024

@dracik07 ahoj, no ja nemám dobrú skúsenosť s ovu testami 🫣. Ja som nikdy nemala pozitívne ovu testy a to dokonca som mala ovu potvrdenú od doktora a testy negatívne. Takže ťažko povedať 🫣🤷🏻‍♀️.

zanzilady
26. mar 2024

Ahojte 🙂 dlhšie som nedala môj graf. Čakám na ovu, ale zatiaľ mi to len pripadá ako anovulacny cyklus. Cele rozhádzané. Dúfam že ovu budem mat. Doteraz som anovulacny nezaznamenala ani raz ako meriam. Tak len dúfam že to proste len rozhádzané

dominka2611
26. mar 2024

@zanzilady ahoj ❤️ ja som úplne natom rovnako. Zajtra mám folikulometriu po týždni. Minulý týždeň mi povedal že ovu bude ale minimálne az o týždeň 🫣. Zajtra je tomu týždeň tak sa uvidí.

zanzilady
26. mar 2024

@dominka2611 no ja k Dr nechodím na meranie, ale dúfam že ovu mat budem. Už ma pomaly brucho začína bolieť tak asi to je dibry znak.

dominka2611
26. mar 2024

@zanzilady kedy mávaš ovu ? Ja mávam tak 17-19DC. Ale teraz ako pozerám nič moc 😃

zanzilady
26. mar 2024

@dominka2611 minuly mesiac som mala 15dc predtým 17. Takze toez takto trosku neskôr. Bože dúfam že budem mat fakt. Hádam to aj tebe nejak vyskočí a bude ovu potvrdená 🥹

kristinkaris
26. mar 2024

Toto je nekonečný cyklus k dr idem až 3.4😭

jankasvo
26. mar 2024

@kristinkaris som na tom nejako podobne, dnes zvýšenie ale som chorá.

kristinkaris
26. mar 2024

@jankasvo wau ty máš tie teploty riadne vysoké

katariiinkaa
26. mar 2024

@ersp @janica_ žienky tak hcg stúplo z 9.14 na 104.9 🙏

janica_
26. mar 2024

@katariiinkaa topka 🤩 kazde telo je ine, darmo sa niekto drzi ze musi test silniet tabulkovo a neviem co… tfuj tfuj babatko, drz sa ✊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre