Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

maciatko950
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majoralka
29. mar 2024

Dobré ránko 😊 ja pokračujem takto 😇
Pokojné Veľkonočné sviatky dievčatá 🤗❤️

dracik07
29. mar 2024

Ahojte, v prvom rade vám chcem popriať krásne a pohodové Veľkonočné sviatky.

Ja som dnes 7dpo a som neskutočne nervózna. A vzápätí mi je do plaču že som kôli somarine kričala 😔Takže Pms ako vyšité 😭
Ja zatiaľ takto

kristinkaris
29. mar 2024

Tatry pokračujú

dominka2611
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominka2611
29. mar 2024

Ahojte žienky, prajem vám krásne Veľkonočné sviatky 🤍.

No a ja dnes takto, graf mi vyznačil ovulaciu na 21DC ale ovu musela byť neskôr alebo ešte len prebieha. V stredu som bola aj u gynekológa a ten povedal, že ovu prebehne každú chvíľu. Osobne si myslím že ovu bola 22-23DC. 🤍 tak a teraz už len odpočítavať dni 🤍

linda5678
29. mar 2024

Ahojte, aj ja Vam zelam pekne sviatky! Moj graf takto, urobila som vynimku a skusila aj testovat a zatial bielo. Teda az na Slunicko testy, ktore sa zase vyznamenali falosnou ciarkou 🥲

dracik07
29. mar 2024

@linda5678 mne to ako falošná čiarka nepride

linda5678
29. mar 2024

@dracik07 myslis? Ja mam take “stastie” pri tychto testoch, vobec im uz nejak neverim a tieto su este zo vcera, kedy som bola 9/10dpo a poobedny moc. Dnes som skusala rano baby top test a ten je snehobiely, ani naznak, nic

majoralka
29. mar 2024

@linda5678 tak čiarky sú krásne na teste, škoda že dnes boli biele 🥺 ale počkaj deň-dva a skús zas ráno

linda5678
29. mar 2024

@majoralka dakujem, ano vyskusam opat rano zajtra alebo v nedelu. V pondelok/utorok ma prist ms. Naozaj sa nechcem tesit dopredu, az keby boli jasne kolajnice tomu uverim 🙈

dracik07
29. mar 2024

@linda5678 no ak si robila prúžky tak tie mi ukázali neskor ako napríklad tyčinkove baby top test. S tými mám lepšiu skúsenosť. Určite skús Mamatest z ranného ak to vyšlo tak by už mali byť tmavšie. Silno držím palce ✊🍀🙏❤️

linda5678
29. mar 2024

@dracik07 dakujem ❤️ tie tycinkove baby top test mam tiez doma, skusim rano. Mamatest/slunicko uz nemam, tiez by som si rada porovnala ale hlupa som urobila oba naraz, kedze sa mi to nezdalo 🙈

katariiinkaa
29. mar 2024

@linda5678 ahoj, ja som mala tiež na mamatestoch najprv slabe čiarky cca na 11dpo a baby top test (taký fialový z dm) bol úplne biely ešte asi 2-3 dni 🙂 čiarku som videla až na 13-14dpo na ňom. Takze naozaj držím palce! 😍❤️

linda5678
29. mar 2024

@katariiinkaa oooch kiezby, dakujem velmi pekne ❤️Budem skusat dalej testovat, ked uz som sa na to dala este kym ms nemeska 😅 Dam vediet rano co tie tycinkove baby top, snad sa nieco ukaze 🙏

linda5678
29. mar 2024

@katariiinkaa a ty sa ako citis? Spinenie ti uz dufam definitivne ustalo 🙏

katariiinkaa
29. mar 2024

@linda5678 špinenie už úplne prestalo (klop klop) 🙏 skúšala som zas aj digi, už je tam 2-3 😊 tak myslim že je to na dobrej ceste všetko. Bolesti nemám žiadne, skôr len cítim take naťahovanie alebo neviem ako to ani nazvať v podbrušku. V stredu další odber (snáď už posledný), tak verim ze hcg zas pekne stúplo.

zanzilady
30. mar 2024

Dobre ranko 🙂 ka takto, tento mesiac tomu veľmi nádeje nedávam, keďže sex bol len 3 dni pred ovu… priateľ začal brat tabletky proti fajčeniu tak nechcel 🥹takze začína mi síce odpočítavanie ale do ms 🥲

jankasvo
30. mar 2024

Dobre ráno, ja dnes 6dpo. Tento cyklus tiež neriešim ani som nevedela o ovulacii a sex sme mali 2dni pred takže by to bol zázrak. Čakám na vyjadrenie dr v Car.

pet888
30. mar 2024

@jankasvo 2 dni pred je stale super timing,takze vobec zazrak,vela zien tak otehotnie☺️

jankasvo
30. mar 2024

@pet888 akože je pravda ze aj s prvým synom som tak otehotnela, ale proste nejako tomu teraz nedávam šancu neviem prečo 🤣🤣

pet888
30. mar 2024

@jankasvo poznam ten pocit,uz taka rezignacia😄Ale vtedy to najcastejsie pride,ked to najmenej cakame😁Drzim palce✨

jankasvo
30. mar 2024

@pet888 tak áno to je pravda, a už sme boli v car tak sa spolieham že tam nám pomôžu a teraz to aj tak určite nevyjde ako xy mesiacov predtým 😁

dracik07
30. mar 2024

Tak ja dnes takto a Vysoké Tatry sú proti týmto kopcom nič. Takže v pondelok asi ani nebudem testovat. Aj keď ako sa poznám neodolam 🙄😁

dracik07
30. mar 2024

Žienky myslíte že môže ovplyvniť BT ak som si večer o 21:45 dala tabletku od bolesti (príšerné ma bolela hlava) to už poznám že ak by som si ju nedala vtedy tak určite by som sa zobudila okolo 1:00 a bolesť by bola ešte horšia. Merala som o 5:20

bambulka711
30. mar 2024

@dracik07 podľa toho, aká. Ak s obsahom paracetamolu, tak tá môže znížiť teplotu. Paralen mi znížil, Ibalgin nie. Ale mohla to byť aj náhoda, lebo to bolo tesne pred ovu.

majoralka
31. mar 2024

Dobré ránko, keďže sa menil čas, merala som normálne o 5tej ráno, ale vlastne podľa starého boli len 4 hoďky. Namerala som 36,70 a pridala som 0,05 😁 či ako vy zapisujete? V podstate u mňa je jedno, držím sa hore tak či tak 👍🏻

jankasvo
31. mar 2024

Dobre ránko, ja meriam bežne o 7mej a teraz som merala o 7:30 čiže ako keby bolo 6:30 Tak som zapísala nameranu hodnotu keďže je to +-30minut.

dominka2611
31. mar 2024

Ahojte žienky, myslite si že ovu prebehla ? Ak áno ktorý deň si myslite že bola ovu ? ❤️❤️❤️

dracik07
31. mar 2024

Ahojte, ja dnes takto a zase mi to nedalo a ako inak test negatívny 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre