Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

kristinkaris
30. apr 2024

@dracik07 myslím si že je to taaam🍀☺️

katariiinkaa
30. apr 2024

@dracik07 tiež tam niečo slabunke vidiiiim 😍😍😍

dracik07
30. apr 2024

@jankasvo absolútne nemám chuť na čokoládu, čo ja ju jem na kilá. Celkovo nechutenstvo a akoby tazobu na žalúdku, ale nie nejako velmi. Keď to teraz tak píšem , tak toto presne som mala aj pri Biochemickom v januári. Takže sa bojím ešte nejako tesit

Skúsila som aj top test niečo sa tam ukazuje veľmi slabe, ale na foto to asi nebude vidieť. A Livsane už po zaschnuti.
@andyka105 @jankasvo @zanzilady @majoralka @mimuska328 @linda5678 ďakujem, som rada že vás mam ❤️
A ovu bola podľa mňa o deň neskôr ako mi ju vyznáčilo, presne ako som si myslela. Aj testy by podľa toho sedeli

majoralka
30. apr 2024

@dracik07 aj na tom top teste vidno nieco velmi slabučké 🤞 livsane je pekny zaschnutý, držím palce, nech silnie a všetko bude Ok 😊🤞❤️

jankasvo
30. apr 2024

@dracik07 aj ja vidím, držím veľmi palce ❤

zanzilady
30. apr 2024

@dracik07 ja toez vidím aj na toptest 😍😍😍😍bozeeee tak dúfam že to dobre dopadne tentokrát 🥹a zajtra čakáme tiež na test 😊

dracik07
30. apr 2024

@zanzilady 😁, no zajtra to bude ťažšie, keďže muž bude doma ale ak sa podarí urobiť tak spravím. Ak nie tak až vo štvrtok. Aj keď neviem či by som vydržala.

zanzilady
30. apr 2024

@dracik07 jaaaj ozaj veď je sviatok 🥹no tak uvidis

jankasvo
30. apr 2024

@dracik07 ktorý dpo si začala cítiť že je asi niečo inak ?

bejka90
30. apr 2024

@dracik07 jej no konecne zacinaju dobre spravy krasne vidno na livsane a tie su spolahlive ;))) drzim palce nadalej!!!!

dominka2611
30. apr 2024

@dracik07 držím silno palceeee ✊🏼❤️❤️❤️. Len nech ďalej silnie a nech sa drží drobec ❤️. Tie príznaky by zaujímali aj mňa. Ja som dnes 6DPO a cítim také tlaky v podbrušku hlavne večer keď si ľahnem už.

dracik07
30. apr 2024

@jankasvo
@dominka2611 asi od včera? Ale tak ja pichanie pri vaječníkoch cítim každý mesiac takže to som ani ako príznak niečoho nebrala a včera ráno som sa zobudila s tým že už ma bolia prsia, ale to tiež mávam po ovu, takže ani to. Taky zvláštny pocit na žalúdku a bola mi zima, potom mi zase ostalo horúco ako v prechode😁a dnes ráno to iste. To mi bolo divné celkom, ale test bol včera ešte negatívny. To som bola 9dpo (podľa ovu bolesti )

A môže sa zahniezdovat dlhšie? Lebo sem tam také jemné pichanie mám
A myslíte že Vitex kebyže nasadím teraz bude neskoro?

kristinkaris
30. apr 2024

@dracik07 Vitex by sa nemal brať ak si tehu

aga1997
30. apr 2024

@dracik07 ahoj gratulujem držím prsty nech len silnie ....ja som pichanie začala pocitovať tak 7dpo a 8dpo bol pozitívny test a pichá ma občas do teraz 🤣 pocitovala som to tak cca 3-4dni potom par dni nic a potom zas a teraz ma stale sem tam tak popichne ako sa rozťahuje maternica 🙂

linda5678
1. máj 2024

Dievcata, tak aj ja som sa dnes odhodlala otestovat, kedze teplota stale hore a to som merala este o pol hodku skor ako zvyknem. A toto je vysledok 🙈🥰🥰

jankasvo
1. máj 2024

@linda5678 booooze teším sa, držím palce ❤

jankasvo
1. máj 2024

@linda5678 aj nejaké priznaky máš?

linda5678
1. máj 2024

@jankasvo dakujem ❤️❤️ Klepem sa este z toho zistenia 🙈 No velmi sa tesim, hoci este viac sa aj bojim po poslednej skusenosti. Priznaky nic take, absolutne. Mala som riadne silne pms najprv, to preslo a aktualne mi nic nie je, akne sa zahojilo co som mala po celej tvari. Mozno prsia trosku citlivejsie a teda ms meska dnes 1.den

jankasvo
1. máj 2024

@linda5678 držím palce aby to dopadlo dobre🥰🥰🥰

katariiinkaa
1. máj 2024

@linda5678 jeeej gratulujem potichúčky! 😍😍

zanzilady
1. máj 2024

@dracik07 ešte čakám tu na na dnešný krásny test 😍a teda aspoň 2 zatiaľ tento mesiac 🥹🥹🥹🥹
@linda5678

zanzilady
1. máj 2024

A baby vo ešte čakáte vy teploty grafy ako ? Bude nás viac tento cyklus s ++? 😅

jankasvo
1. máj 2024

@zanzilady ja takto, ale už od včera mám ten pocit že to určite nevyšlo.

zanzilady
1. máj 2024

@jankasvo ja mám toez ten pocit tento mesiac 😅 tak v tom sme spolu

andyka105
1. máj 2024

@linda5678 jeeeeeej to je skvela sprava
@dracik07 od teba tiez cakame krasny test s jasnym vysledkom //

Dievcata zomna si ta teplota asi robi srandu 🤦‍♀️ spinenie zmyzlo a dnesko som uz teda cakala ze uz brutal klesne a ze rano uz bude MS. 🤷‍♀️

zanzilady
1. máj 2024

@andyka105 tak sup sup test aj ty 😍

andyka105
1. máj 2024

@zanzilady nemam u seba ziadny, som u mami a muz mi zakazal testovat 😂🤦‍♀️ ja test najskor az v nedelu 😂🤦‍♀️

andyka105
1. máj 2024

@zanzilady ale pride mi to divne uz je dost neskoro na takyto pokles.

linda5678
1. máj 2024

@zanzilady @jankasvo @katariiinkaa @andyka105 dakujem vam dievcata ❤️ Stale sa klepem, no musim ostat nohami pri zemi 🙏 A verim, ze sa co najviac z vas prida coskoro s krasnymi testami 🤞🍀❤️

zanzilady
1. máj 2024

@andyka105 nikdy Nehovor nikdy :D do nedeleee bože mna by porazilo 😂tak dlho čakať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre