Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

ersp
12. máj 2024

@bambulka711 dam vediet ked sa k tomu dopracujem ake to bolo (ak sa k tomu dopracujem 😀)

katariiinkaa
13. máj 2024

Dobré ránko, vyzerá konečne že ovu prebehla 🙏 tentokrát som vôbec nevystihla pozitívny ovu test, ale tak mali sme celkom perný víkend tak som testovala iba raz denne, čiže som to možno len prešvihla 😅 dúfam že najbližšie dni to bt len potvrdí a začneme odpočítavať dpo 🙏

katariiinkaa
13. máj 2024

@marinecka95 Ahooj, no ako si nakoniec dopadla? Skúšala si aj ten 10tkovy?

kristinkaris
13. máj 2024

Ahojte no ja stále dúfam že ta ovu predsa len prebehne

katariiinkaa
13. máj 2024

@kristinkaris ten pokles vyzerá nádejne 🙂 u mňa je to stále znak blížiacej sa ovu, väčšinou 1-2 dni predtým sa to udeje. Držím palce!

kristinkaris
13. máj 2024

@katariiinkaa joj dúfam ☺️

bambulka711
13. máj 2024

@kristinkaris ešte by mohla, veď si len 19DC 🙂

kristinkaris
13. máj 2024

@bambulka711 snáď áno

bambulka711
13. máj 2024

@kristinkaris tak, pridávam sa k tebe, 12DC a folíky len 12 mm. Ešte ani nevedel, ktorý vaječník vyhrá tento mesiac súboj 😀

kristinkaris
13. máj 2024

@bambulka711 hej ? Tak paráda ☺️ no hlavne aby rástli☺️

marinecka95
13. máj 2024

@katariiinkaa nedopadla som nijako 😄 v sobotu doobeda jednorazové špinenie - myslela som, že MS prichádza tak som test ani neurobila.
Včera som netestovala, no MS sa nespustila 🤪 nejaká divočina.
Dnes ráno opäť špinenie a odvtedy nič 😁
Zajtra ale testujem či bude špinenie alebo nie 😄

bambulka711
13. máj 2024

@kristinkaris no, u mňa je to na 12DC strašne málo, tak uvidíme, čo sa z toho vyvinie. A to chlap kvôli mne presunul výlet, lebo sme predpokladali štvrtok-sobota ovulku 🙈

kristinkaris
13. máj 2024

@bambulka711 hej je to malinko :/ ale ak rastie 2mm za deň tak pohoda 🙂 Bt alebo testy nerobíš ?

bambulka711
13. máj 2024

@kristinkaris veru teraz nie, keď chodím na folikulometriu. Veď lekár to vidi... A mne zriedka rastie viac ako 1,5 mm denne. O takomto čase mávam už aspoň 15-16 mm, tak snáď to nevyjde zrovna na nedeľu/pondelok.

kristinkaris
13. máj 2024

@bambulka711 jaaj a to chodíš do centra či k svojmu dr? Na to sono

bambulka711
13. máj 2024

@kristinkaris k svojmu Dr. V centre robia také chyby, že ak by sme išli na IUI, aj tak budem chodiť k svojmu Dr. 🙈

majoralka
13. máj 2024

@dominka2611 ahojky, no ako, bola si dnes na krv? 🤞

andyka105
14. máj 2024

@dominka2611 ahoj no ako? Bola si vcera na krv? Vies uz vysledky ako to vyzera? 🤞🤞

katariiinkaa
14. máj 2024

Ahojte žienky, tak ja si nie som istá či ovu bola alebo nie, graf takto. Prišli mi dnes nové ovu testy a vyzerá že je dosť tmavý na to aby už bolo po ovu, tak som zvedavá čo ukáže zajtrajsia teplota.

kristinkaris
14. máj 2024

@katariiinkaa fuha aké mávaš poovulacne teploty ? Prídu mi ešte nízko

katariiinkaa
14. máj 2024

@kristinkaris 36.6 - 36.8 ale väčšinou trva 2-3 dni po ovu kým sa na tu hodnotu dostanem. Len ten test sa mi nezda. Nevadí no 😅 budem ďalej čakať a uvidím ako sa to vyvinie.

katariiinkaa
14. máj 2024

@kristinkaris teraz večerné boli už oveľa slabšie.. sama som zvedavá čo to ráno bude za teplotu zas

bambulka711
15. máj 2024

@katariiinkaa ja si myslím, že si po ovu. Máš tam krásny výskok, ktorý nie je len tak 🙂

kristinkaris
15. máj 2024

@katariiinkaa no ako dnes teplota ? ☺️

katariiinkaa
15. máj 2024

@bambulka711 @kristinkaris žienky no pridavam sa k vam s čakaním na ovu očividne 😂 nevadí no, sama som nevedela čo po potrate čakať, že ako sa telo zachová. Dôležité asi je že teploty sa držia na mojich predovulacnych takze vyzerá že ovu by mala prísť. Tak snáď sa jej aj dočkám 🙏 možno na mna len niečo liezlo a preto ten teplotný vzostup. vy ste ako na tom?

bambulka711
15. máj 2024

@katariiinkaa ja akurát sedím v čakárni na folikulometriu, v pondelok o jednej mali 2 folíky 12 mm, tak prijímam stávky, či vyhrá pravý alebo ľavý a aký bude veľký 😂😂😂
Ja by som nehádzala flintu do zita, nikdy nevieš... Ale poistiť treba, ak nechodíš k dr.

kristinkaris
15. máj 2024

@katariiinkaa niesom na tom o nič lepšie 🥲

kristinkaris
15. máj 2024

@bambulka711 daj potom vedieť ako si dopadla 🙂

dracik07
15. máj 2024

Ahojte,
@dominika2611 bola si na krv?
@katariiinkaa tak ten výskok môže byť po ovu, aj ten pokles nie je nič hrozne. Ale tak uvidíš ďalšie dni. Ale určite testuj 😉 ale poistili ste ☺️
@zanzilady ty ako?

bambulka711
15. máj 2024

@kristinkaris 15 mm a tváril sa akosi kyslo. Dal mi síce gonasi, ale že tento mesiac si ho nemám pichať. Uvidíme v piatok ráno zase...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre