• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gynekológ v okolí Serede (a MUDr. Ilavský). Poraďte

29. júla 2015 
Ahojte, zienky,
tak by som sa rada spytala takuto vec - poznate nejakeho naozaj dobreho gynekologa alebo gynekologicku z okolia Serede, pripadne to moze byt aj v Trnave, to by bolo tiez fajn. Chcem zmenit gynekologa a tak si robim mensi prieskum, nakolko by som nerada natrafila na niekoho neprijemneho alebo tak...
Pripadne, ak niektora z vas pozna MUDr. Petra Ilavskeho z Trnavy - viete mi o nom nieco povedat? (Viackrat som o nom pocula, ale prilis vela o nom neviem, a dost by ma zaujimalo...)
Potesite ma vsetky, co prispejete nazorom a skusenostou.
:slight_smile:
6. nov 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mexx,
ja chodim do tt MUDr. Ilavskemu asi 6 rokov, zacala som k nemu chodit ked som bola tehotna, pretoze som nebola spokojna svojim gynekologom v hc a mala som na neho dobre odporucania. Cele tehotenstvo prebehlo pod jeho dohladom skvelo a spokojna som doteraz. Mozem len a len odporucat. Myslim ze je skvely odbornik a ma velmi ludsky pristup.
6. nov 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dagmarus, si ma tak potesila. :slight_smile:
Ja chcem zmenit gynekologa, lebo tiez nie som v sucasnosti nejaka nadsena (nehovorim na neho nic zle, ale ten pocit...), tak sa snazim o nejake odporucania, aby som vedela, kam sa vybrat. Na Ilavskeho som narazila nahodou, a pripadal mi celkom fajn, tak sa snazim zistit, kto ma aku skusenost, aby som zas nebola sklamana... :sweat_smile:
6. nov 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chces mozem ti poslat na neho tel.c, bud priamo na neho alebo do ambulancie.
Ja som bola u neho asi pred dvomi tyzdnami na vybratie mireny, tak dufam ze ho uvidim zase skoro lebo by som chcela este jedno baby :slight_smile: .
6. nov 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pocula som, ze k nemu chodi vela ludi, resp. zien, tak sa trosku bojim, ci ma vezme, ale hadam ano. Som viac-menej rozhodnuta pre neho, tak snad...
Vies mi povedat, nakolko ma vybavenu ordinaciu - teda myslim, ci si moze vsetky vysetrenia robit sam alebo na niektore procedury musi posielat niekomu inemu...pripadne ci sa u neho nieco specialne plati (lebo neviem, ci je sukromny alebo nie), alebo skratka vsetko, co by sa mi mohlo hodit... :wink:
6. nov 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je sukromny, za tel. objednanie platis 200 Sk, v ordinacii ma sonograf, myslim ze kvalitny lebo chodi k nemu vela zien na urcenie pohlavia dietata. Skus mrknut http://www.antikoncepcia.com/?iddc=83. Inak teraz ako som tam bola naposledy tak je dost schudnuty, oproti tej fotke co tam ma.
Ordinaciu ma vybavenu moderne, je tam take prijemne pritmie :slight_smile: ak sa rozhodnes pre neho daj vediet ako si spokojna.
6. nov 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslim, ze to u neho ozaj skusim. Ak mam dobre info, tak je to na poliklinike na Druzbe, alebo je niekde inde? Poprosim ta aj o to sukromne cislo, hod mi to, prosim, do IP, ked budes mat cas. Som zvedava, ako to dopadne... :slight_smile:
7. nov 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, je na Druzbe, na 1.poschodi. Poslala som ti do IP aj ten kontakt.
7. nov 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vrela vdaka, hadam ma nezje... :wink:
7. nov 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zoberie každú pacientku, mám tiež lekára a nie som s ním spokojná. Niektorí lekár keď majú viac pacientiek tak ďalšie nezoberú. Mňa hneď moj lekár odporučil do centra. Neskúšal žiadne viatmíny a pod.
30. mar 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babule, tak ja som u Ilavskeho stale nebola, lebo este koncom minuleho roka som zase zasla k tomu predchadzajucemu, ked som potrebovala vyriesit nieco a nestihala som sa presunut k inemu, ale teraz by som uz najradsej presla... :pensive:
Kuletka, teraz neviem, ci to bola otazka u teba, ze ci zoberie kazdu pacientku, alebo konstatovanie, ze ano. :wink: V nejakej inej teme sa tu spominali gynekologovia, jedna holka tam napisala, ze uz dalsie pacientky nikto nechce vziat, dalsia zase vravela, ze minule ked bola u Ilavskeho, tak jedna holka tam prisla aj neohlasene a bolo to v pohode, akurat sa jej sestricka spytala, ci prisla len tak "na blind" alebo ich niekto odporucil...
30. mar 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ilavský sa zaoberá aj s neplodnosťou , muž má problémy, takže asi nás hneď pošle do centra
30. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mexx...teraz podla zakona ta ziadny lekar odmietnut nemoze aj ked ma vela pacientiek,takze ta urcite vezme,ja som na Ilavskeho pocula tiez same chvaly :wink:
30. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fiha, no to ma potesilo, ani neviem, ze taky zakon je. Mala by som nastudovat, a ked ma nahodou nebude chciet, tak sa nim budem ohanat... :grinning:
30. mar 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja k Ilavskému nechodím, ale chodí k nemu moja známa a veľmi si ho chválila. Ja mám Eliáša (ten je tiež na poliklinike, ale dolu) Tiež sme dlho nemohli mať bábo a on my dosť pomohol, je veľmi milí a keď som bola tehotná tak som k nemu chodila každú chvíľu, lebo raz ma bolelo tam, raz tam a vytúžené dieťa, tak som sa bála, ale nikdy som nevidela, že by ho to otravovalo a vždy ma pozrel aj vybavenie má dobré, tak keby ťa nechcel zobrať Ilavský, skús u neho.
30. mar 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niketo povedať aké sú poplatky a MUDr. Ilavského a či berie ešte pacientky?
3. nov 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deb ahoj,v rámci preventívky som neplatila nič a nadštandardné vyšetrenia-teda ich ceny má vyvesené na chodbe pred ordináciou...a či berie pecientky neviem,ale tu je link na chat,kde odpovedá na otázky online,tak skús: http://www.antikoncepcia.com/web/chat ,je tam každú stredu,tak sa ho skús tam opýtať :slight_smile:))
7. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,viete mi poraditaky gynekolog je Mudr Kral v Seredi?a Ilavsky berie este pacientky?
4. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi povedat kolko sa plati u Ilavskeho za 3D sono?
25. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som ilavskemu a udajne neberie uz pacientky :frowning2: :frowning2: :frowning2: moze ma odmietnut?
5. feb 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok