Gynekológia v Ba a okolie.

weweronka
4. mar 2020

Ahojte hladam dobru gynekologiu v BA alebo blizkom okoli. Niekoho s citlivym pristupom a kto je ochotny riesit problem a komunikovat s klientom a zaroven nenuti do zbytocne drahych vysetreni. Ci uz taky ani neexistuje?

weweronka
autor
7. mar 2020

@clarke no asi moc nechapem ked ma odmietli ale tak pokym nieco nemam vsetky moznosti su otvorene. Dakujem za info 😊

clarke
7. mar 2020

@weweronka no skôr asi mysleli ze teraz nie keď už mesiac začal vieš s tým prijímaním nových pacientok

weweronka
autor
7. mar 2020

@clarke ahaa zeby takto? Lebo ked mi povedala sestricka ze mam skusit v aprili tak som ratala len tak ze ci sa nieco dovtedy neuvolni😊

148terka148
17. mar 2020

@clarke ako si sa tam dostala lebo teraz mi sestricka napisala,ze neberu novych pacientov z organizacnych dovodov.

clarke
17. mar 2020

@148terka148 no teraz asi koli korone ale môžeš jej napísať mail ze by si mala záujem od apríla tam chodiť a tak ak si zatiaľ nemala inú gynekologicku

148terka148
17. mar 2020

@clarka a ak som mala tak co? Potrebujem papier vsak?

frantiseklotrinsky
10. jún 2020

Vyslovene neodporúčam Dr. Drába Mareka phd v Stupave!!! Tej amatérskej ambulancii so zdravotnou sestrou mali zobrať papiere už dávno!!!
Sebavedomie majú väčšie ako vedomosti! Ak on je odborník, tak si dám vyhotoviť, zmeniť môj doterajší právnický diplom na lekársky! Ovládam to lepšie ako oni!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre