Gynex a iné doplnky

rsimoneees
25. mar 2021

Ahojte žienky, tie ktoré užívatee alebo ste užívali GYNEX , prosím Vás, nie je problém ak užívam popri ňom aj iné doplnky ? Ako napr. Vit. C,D,E , omega 3 a pod ?
Ďakujem za odpoveď 😊

viktoria1425
25. mar 2021

@rsimoneees podľa mňa je to v poriadku brať k tomu vitaminy 🙂 tiez som brala popri tom.

rsimoneees
autor
25. mar 2021

@viktoria1425 a pomohol k niečomu ten Gynex? 🙂 ja mam nepravidelnú ms a k tomu aj anovulacne cykly 😏

viktoria1425
25. mar 2021

@rsimoneees ja som ho nasadila po vysadení antikoncepcie nech mi nabehne cyklus a pomohol 🙂

rsimoneees
autor
25. mar 2021

@viktoria1425 aha 🙂 mne sa zas po vysadení hak vserko zhoršilo a skomplikovalo, tak sa dávam dokopy už 3 roky :(

viktoria1425
25. mar 2021

@rsimoneees aj mne sa vsetko zhorsilo ale ja som nasadila gynex,chlorellu,zelený jačmen,cbg,alchemilku,jogu a stravu zlepsila a všetko ide ako má. Po gynexe som chvilu počkala a nasadila inofolic premium ,kedže sa tiež snažíme o bábo.
Skús viac vecí na prečistenie možno ti pomôžu 🙂 držím 🤞

rsimoneees
autor
25. mar 2021

@viktoria1425 dobre , ďakujem 😊 aj tebe držím ✊🏼

maria898
25. mar 2021

@viktoria1425 ahoj prosim ta a nemas po inofolicu rozhadzany ciklus? Mne ho po spontannom potrate odporucil uzivat doktor tak som si ho hned kupila ale po pard dnoch som zacala zas krvacat potom par dni pauza a zas krvacanie... Mozno to nema nic s inofolicom... Len sa pytam na skusenosti s nim

viktoria1425
25. mar 2021

@maria898 uz som ho raz uzivala a hned som otehotnela,skoncilo to potratom. A teraz ho mam prvy cyklus ale co som pocitala mal by upravovat cyklus.

viktoria1425
25. mar 2021

@maria898 po potrate som tiez nekrvacala ako by som nemala. Podla mna sa ti vsetko upravovalo. Predsa potrat je velky zasah.

maria898
25. mar 2021

@viktoria1425 hej moze byt snad uz bude vsetko ako ma byt a podari sa so stastnym koncom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre