babulky tehulky a snažilky ahojte 😉
stala sa mi taka vec že HCG mi s 50 kleslo na 9 nevie mi niektopovedat prečo???skusenosti ........., a taksom s toho smutnadakujem
paaaaaaaa a opatrujte sa 😅 😉
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
paaaaaaaa a opatrujte sa 😅 😉