Hnedý výtok a snažilkovanie

iwixka
30. apr 2014

Ahojte baby, s partnerom sa pokusame o babo cca 3 mesiace,ale zatial bezuspesne, teraz mam ale namiesto menzesu iba hnedy vytok uz asi 10ty den, na deviaty den bolo aj trocha krvi, neviem co to znamena, nikdy som taketo nieco nemala, nemate s tym niektora skusenost ? beriem Nosifol, nemoze to byt aj z toho ?

ematko29
30. apr 2014

@iwixka určite si urob tehu test,poznám prípady ked ženy špinila dlhšie abola tehu

iwixka
autor
30. apr 2014

@ematko29 to by bolo krasne ak by som bola ale nechcem si uz robit zbytocne nadeje, aj minuly mesiac aj ten predtym som si robila testy vzdy negativny, bojim sa dalsieho negativneho vysledku, pockam este par dni a uvidim, len som chcela vediet ci s tym nema niektora kocka skusenot, som dost netrpezlivy clovek a toto cakanie ma privazda do sialenstva :D

hatapkagb
30. apr 2014

@iwixka ja by som na nic necakala a urobila si test ak tehu nie si isla by som hned na gynekologiu.Aj by si sa ukludnila ci si tehu ci nie.

tinkaro
30. apr 2014

@iwixka urcite si urob test, ak by si bola tehotna, treba nasadit duphaston, utrogestan a pod.Ak mas pravidelny cyklus, ak nie moze to byt spinenie z hormonalnej nerovnovahy popripade cysta.

tinkaro
30. apr 2014

Z nosifolu by to byt nemalo, ten by mal skor tomu pomoct

iwixka
autor
30. apr 2014

dakujem kocky, asi zajtra rano si ho teda spravim. Sice nemam ani nejake tehu priznaky , brucho ma boli celych 10 dni ako keby som uz mala dostat, a vlastne sa mi stalo asi pred dvomi dnami sme boli v Ikei jeden chlapcek sa tam rozplakal zostala som zaskocena mojou reakciou tak ma to rozlutostilo ze som isla revat s nim :D tak neviem, ja uz som z toho tak zmatena, z tej tuzby uz len hladam priznaky, a asi aj nahovaram

januliku
30. apr 2014

@iwixka Ja som mala to isté a bola som tehu. Odporúčam navštíviť gyndoša.

iwixka
autor
30. apr 2014

@januliku juj januliku ani si nevies predstavit ako si ma teraz potesila 🙂

iwixka
autor
30. apr 2014

test mam sice doma, ale necham to na rano, vraj z ranneho mocu je to istejsie ? aj tak sa bojim ze budem zase sklamana....ak bude negativny a spinenie pretrvavat potom navstivim gynekologa... dakujem vam kocky

moukuska
30. apr 2014

ja som to mala pri vsetkych 3 tehotestvach tak, ze som spinila... drzim palce

januliku
30. apr 2014

@iwixka Nechcem ťa vystrašiť, len u mňa to nakoniec nedopadlo dobre. Ten test si podľa mňa môžeš urobiť aj teraz, ak si tehu, tak to už ukáže. Daj potom vedieť, ako si dopadla. Veľa šťastia.

iwixka
autor
30. apr 2014

test negativny 😢 co ine som aj mohla cakat ☹ ja uz to fakt musim nechat tak, vypustit to z hlavy a nepozorovat sa tolko bo ma z toho slak trafi asi

lenz
30. apr 2014

ahoj my sa tiez snazime tri mesiace a tiez som mala hnedy vytok aj pred aj po menzese tak som skocila ku gynde lebo som sa zlakla co to je a nasla mi ranku na maternici tak mi dala cipky na desat dni na preliecenie toho a ze za dva mesiace mam prist sa ukazat ....tak na tvojom mieste skocim ku doktorke 😉 .....a neboj aj ja sa strasne sledujem normalne mi to ide na mozog uz ale nedokazem sa nesustredit na to ze strasne chceme minco ...tak drzim palce nech sa dari 🙂

lencika
30. apr 2014

neboj vsetko bude, drzim ti palce aby to vyslo

iwixka
autor
9. máj 2014

dakujem vam baby, ste zlate, u gynekologa som bola,pretoze spinenie skoncilo ale za dva dni to zacalo zase. povedal len ze mam rozvrateny cyklus ! dal mi nejake hormonalne tabletky na zastavenie (Norethisteron). Takze toto nas zase zdrzi dalsi mesiac, bo tieto tabletky vraj poskodzuju plod preto ho nesmu brat tehotne... Tak skusime zase az dalsi cyklus... co ine nam aj zostava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre