Hnedý výtok v čase menštruácie

kafanka5
23. nov 2014

Ahojte dievčatá. Chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti....mávam dlhé cykly, aj 45dni. Mám to tak odjakživa, ale ovuláciu vždy cítim, mávam ju, chodím aj na folikumetriu , kde mi vždy doktor povie, že folikuly pekne dorastajú. Naposledy som mala menštruaciu 9.okt, odvtedy nič doteraz. V piatok som dostala taký ružovkastý výtok, večer som si dala vino, aby sa mi spustili, no nič. Namiesto toho len tmavohnedý výtok 1 deň a znova nič...Testy som si robila, negatívne. Trošku sa bojím, zajtra idem k doktorovi, no rada by som počula aj Vaše skusenosti s hnedým výtokom , a taktiež s dlhými cyklami- čo Vám pomohlo ich upraviť na 28dní? alebo približne?
Za odpovede ďakujem🙂

mima207
24. nov 2014

ahoj ja mam zas opacny problem mne vzdy chodila presne jak hodinky a teraz posledne 2 cykly je to strach a hroza...najskor mi meskali 46 dni a potom22 a stale nic....s tym vytokom som bola na tom podobne ako ty a stale nic...stale sa nam nedari...rozmyslam uz aj o zmene doktora bo ten moj asi sam nevie co robit,
ked mi odporucil lieky po ktorych sa mi to takto rozhadzalo.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre