Hormonálny profil v čase keď nemám ovuláciu?

natalindaaaaa
23. okt 2019

Ahojte kočky, tie ktoré ste už mali robený HP. Dnes som bola na prvý odber (3DC), další bude na 21DC. Chcem sa spýtať, ovulku mávam neskoro 23-26dc nevadi ak druhý odber bude v čase kedy ešte ovu neprebehne? Pýtala som sa sestričky a vraj to nevadi,.. No ja som myslel, že druhým odberom pozorujú práve ovu

kvetinka75
23. okt 2019

@natalindaaaaa ja som mala len 1 odber

veronikaa006
23. okt 2019

@kvetinka75 ja som mala tiež len 1 odber na začiatku cyklu

veronikaszabova
23. okt 2019

@natalindaaaaa tiez som mala len 1 odber

natalindaaaaa
autor
23. okt 2019

@veronikaszabova
@veronikaa006
@kvetinka75 Ja som sa všade na nete dočítala, že sa robi 2x :/ Aj Vám pomohli vysledky z HP nejako?

fokuska
23. okt 2019

@natalindaaaaa Ja som mala rovnako. 3ti alebo 4ty den a potom 20 alebo 21. nesledovali priamo ovulaciu, ale niektore hormony a podla ich hladiny v tychto dnoch vedeli, ci je vsetko ok.
Ja som mala velmi jemne zvysenu hladinu prolaktinu a testosteronu, odporucili mi, nech sa na to pozrie endokrinolog. Obvodna pozrela vysledky a povedala, ze to je minimalny rozdiel.

natalindaaaaa
autor
23. okt 2019

https://www.sanatoriumhelios.sk/hormonalny_prof...
@fokuska ja som čítala toto. Skúsila som napísať mojmu dr, uvidime 🙂 Tak to je skvele, že si mala dobre výsledky 😍

daniela2227
23. okt 2019

@natalindaaaaa ja som mala tiež robený 2x...na 3.deň cyklu a na 17. Cyklus mám 25 dnovy

macko1007
23. okt 2019

@natalindaaaaa ja som bola na krv dokonca 3x ked mi robili hormonalny..nakoniec sa zistilo ze mam anovulacne cykly..trapila som sa brala som vsetky mozne vitaminy a nic..nakoniec som to nechala tak,prestali sme sa snazit. a asi po pol roku to vyslo na prvy krat🍀

natalindaaaaa
autor
23. okt 2019

@macko1007 jeeeeej gratulujem 😍😘 Ano nikto robi aj 3x počas cyklu, lebo podla mna ked mi vezmu v čase ked ovu ešte nebude, tak jasne že mi vyjdu zle vysledky 😠

natalindaaaaa
autor
23. okt 2019

@macko1007 pozeram, že sme obe z TN 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre