Injekcia na ovu a Dupfaston hormóny

macik131314
20. mar 2016

baby za aku dobu sa vám podarilo otehotnieť ak vám pichli injekciu na uvolnenie vajička a dali hormony,. my sa mame skoro dva snazime a nič. jedno dieta mame ale chceli by sme surodenca... obaja mame autoimunitnu chorobu či aj nemoze by problem a po akej dobe vám este navrhli trebars umel. oplodnenie. mám 35 rokov.
dakujem.

bobulazelena
20. mar 2016

No aj ja by som rada poznala odppved,lebo pravdepodobne toto iste ma caka...

aja561
20. mar 2016

Nam sa to podarilo pri druhej injekcii. Ale medzi tymi dvoma injekciami som schytala aj zapal vajecnikov.

bobulazelena
20. mar 2016

@aja561 ach jaj...ale tak hlavne ze sa podarilo...

aja561
21. mar 2016

@bobulazelena Podarilo, bambulka uz bude mat 8 mesiacov.

bobulazelena
21. mar 2016

@aja561 tesim sa s vami snad aj nam a aj autorke spravy to takto stastne dopadne 🙂

macik131314
autor
21. mar 2016

no uvidime...

ny9
22. mar 2016

ja som dostala v pondelok pregnyl na vyvolanie ovulácie a 3 dni sa máme snažiť tak uvidíme ci sa nás druhy cyklus vydari 🙂

bobulazelena
22. mar 2016

@ny9 drzim palce 🙂

ny9
23. mar 2016

ake ste mali príznaky po pichnutí pregnylu ? ja mam dnes 3den po a strasne ma všetko dole boli...

macik131314
autor
23. mar 2016

ja som nemala ziadne priznaky.

ammy311
23. mar 2016

mne sa vytvorila cysta prvý krát po pregnyle a dala mi ho aj druhý krát a už zabral tak čakáme či sa podarilo alebo nie...

ny9
23. mar 2016

nme tiez prvykrat nezabral a teraz som ho mala 2.mesiac a folikul 25mm bol tak uvidime tak o 2tyzdne najkor asi..

bobulazelena
23. mar 2016

@ny9
@ammy311
Baby a mozem sa opytat co mate zistene,ked vam same nepraskaju vajicka?

ammy311
23. mar 2016

doktorka mi nerobila veľa vyšetrení lebo tam chodím málo ale mala som nízku hladinu hormonu pri ovu...tak mi dala duphaston ten beriem už cez pol roka...a ešte som mala clostilbegyt a dva krát mi pichla pregnyl...ale zatial stále nič...ak teraz príde menštruacia tak mám prísť naspäť...p.doktorka asi tiež skúša čo mi zaberie...

bobulazelena
23. mar 2016

@ammy311 no ja mam tiez malo jedneho hormonu...tak uvidim

ammy311
23. mar 2016

tak držím palce 🙂

bobulazelena
23. mar 2016

@ammy311 dakujem velmi pekne aj ja drzim palce 😉

ny9
23. mar 2016

ja som mala anovulačné cyklli a málo zenskeho hormonu, tak mi dal closstilbegyt 1. mesiac dve tabletky , druhy mesiac tri tabletky denne a na 15.den pregnyl... prvy mesiac som nemala az take velke folikuly a teraz mi povedal, ze je velka pravdepodobnosť , ze by sa nam mohlo podariť..

macik131314
autor
23. mar 2016

asi mame všetci rovnake problemy. tak treba len veriť čo z toto bude, dufam kto čaká na bociana dufam že zahniezdi na každej komíne :D či v " komine "🙂 . my šakame na stred cyklu a pojde a uvidime čo bude diať. tie diskusie sú fajn lebo človek nie v tom sam.

bobulazelena
23. mar 2016

@ny9 ahaaa tak ja to mam opacne...prvu fazu cyklu mam ukazkovu,len druha faza je problematicka 😀

ny9
23. mar 2016

@bobulazelena ak Ti daju potrebné hormony všetko pojde ako ma si myslim a kedy ma 🙂 ja sa to snažim brať športovo snažíme sa krátko , ale aj tak sa dost sledujem a vsetko studujem :D to je asi normalne .. a vobec neznasam lahko tie hormony mam divoke stavy navaly tepla a zimnice a velmi citlivá, čo snažím potláčať .. :D

bobulazelena
23. mar 2016

@ny9 no my sa snazime celkom dlho uz 15 mesiacov,tak ja to celkom prezivam niekedy,ale teraz som rada ze konecne prisli na to ze kde je chyba,tak som opat plna optimizmu 🙂

ammy311
23. mar 2016

ja som rada že si čo to prečítam aj zo skúseností druhých. Nikdy som sa o takých veciach nerozmýšlala lebo som aj mladá a ani by ma nenapadlo že budem mať niekedy problémy takéhoto typu...ale každopádne verím že sa usmeje štastie aj na nás 🙂

linda2985
31. mar 2016

Ahojte, ja by som sa chcela opytat po akom case vam zacali robit nejake vysetrenia a ci vam to doporucil dr. sam alebo ste si to pytali. My sa snazime 11 mesiacov, ale dr. mi dal zasa iba duphaston a ze sa mame snaziť, ze skorej ako za rok a pol nema vyznam robit nejake vysetrenia.

maja86
31. mar 2016

Caute snazilky, u nas je to tak, ze mm ma zly so spg., no aj tak sa doktor rozhodol, ze ideme duphastonovat a clostilbegytovat a po naleze 3 folikulov mi 19.3. (13DC)bol pichnuty Pregnyl 5000. Podla predpisu sme sa teda snazili. Na kontrole mi nasiel 2 zlte telieska a povedal, ze uz len cakat, ci pride ms. 🙄 Teraz mam vyrazne bolesti podbruska, zda sa mi aj mierne prifuknute, BT je 37,2, mierne citlive prsia a napriek tomu bol dnes po obede test neg. Myslite, ze este je moznost, ze druhu / najdem? 😅 Mrchu mrchovatu mam mat v utorok. Teraz je to cca 11-12 dni po moznom op. 😉

bobulazelena
31. mar 2016

@linda2985 mne uz po roku...

bobulazelena
31. mar 2016

@maja86 tak podla mna moznost este je.

maja86
31. mar 2016

@bobulazelena dakujem za nadej... sama ja uz neviem. Snazim sa to brat "sportovo" 😖 , ale este aj to, ze ma castejsie zenie na malu je mi podozrive. Mala si uz niekedy taketo stavy? Alebo niektora ina pocas brania tychto liekov? Toto bol moj prvy mesiac s dufikom.a po injekcii mi na 3.den bolo kadejako - je to veru asi riadny koktejl 😝

korytnacka1981
31. mar 2016

@linda2985 po roku by si uz mala ziadat nejake vysetrenia

nikola116
31. mar 2016

ahojte dievcata tieto merania folikulov vam robil vas gynekolog alebo uz CAR? ja mam PCOS len hranicne zvyseny DHEAS, ale na 3 den menstruacie mi brali krv a podla toho zistili ze som mala ovulaciu v mesiaci pred, je ale mozne ze mi tiez nedozrievaju tie vajicka ako maju ci to sa neda ak som ovulovala? dakujem za rady a drzim palce vsetkym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre