Inofolic a omeškaná ovulácia

stelush
12. sep 2021

Ahojte dievčatá. Vyše mesiaca užívam Inofolic. Tento mesiac mi prišla zvláštna menštruácia. 4 dni normálne krvácanie a potom 7 dní silnejšie špinenie. To ďalej posunulo ovuláciu o 7 dní. Inak mávam pravidelný 24 dňový cyklus, s ovuláciou na 10-11 deň. Pravdepodobne teda sa mi asi cyklus tento mesiac predĺži. Alebo nemusí? Má s tým niekto skúsenosť? Upravilo sa to časom? Inofolic užívam na odporučenie lekárky 2x denne, pretože sa už nejaký čas snažíme a nevychádza nám to.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna_
12. sep 2021

@stelush ja som mala s inofolic tiež ovulacne krvácanie a ovulácia sa posunula z 13/14 DC na 17 DC ale v ten cyklus som aj otehotnela ...snažili sme sa prvý mesiac ale inofolic som brala asi 4-5 mesiacov ( ale o bábo som prišla v 8tt Missed ab)

stelush
autor
12. sep 2021

@dejna_ to ma naozaj mrzi 😔 uvidim ako to bude pokracovat dalej a pripadne budem uzivat dalej iba kyselinu listovu. Nechcem si zas nechat rozhadzat uplne cyklus a este ta zravka popri tom, nafukovanie 🤦🏻‍♀️ citala som ze to vela zenam pomohlo, ale no neviem 🤷🏻‍♀️

dejna_
13. sep 2021

@stelush osobne si myslím že inofolic nebol problém ja som potratila už dva krát ..vyzerá to že mám problém zo zrazanim krvi takže v budúcom tehotenstve mi nasadia liečbu ..inak prvé dieťa mám úplne na prvý šup bez žiadnych liekov a zdravé donosene až potom sa začali diať tieto veci 😪..ja bys on inofolic úplne nezatratila a vyskúšala na pár mesiacov ...

stelush
autor
14. sep 2021

@dejna_ nevravim, ze ho zatratim hned 🙂 dam mu nejaky cas urcite, mozno 2-3 mesiace este a uvidim ci sa to upravi alebo nie. V piatok mam dostat menzes tak som zvedava ci pride alebo bude meskat koli tej oneskorenej ovulke, alebo uz nepride 🤷🏻‍♀️ v co teda dufam 😄 potom bude pre mna Inofolic zazracny prasok 😂

dejna_
14. sep 2021

@stelush držím palce nech nepríde 🤞😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre