Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Inofolic bez prestávky

vieruska28
27. sep 2015

Ahojte, chcem sa opýtať, Inofolic užívam ráno a večer, ale neviem či ho mám brať nonstop každý deň alebo cez MS netreba, poradte mi prosím.ďakujem :D

zdencaaaa
27. sep 2015

Ahoj. Ja som ho brala tak ako ty a nonstop.

vieruska28
autor
27. sep 2015

a po akej dobe sa ti podarilo otehotnieť, ak smiem vedieť?

zdencaaaa
27. sep 2015

Inofolic som zacala brat tri dni pred Ms. Brala som sacok rano a vecer a dalsia Ms uz nedosla.

babydesire
27. sep 2015

@vieruska28 ahoj.ja som ho brala tiez dvakrat denne tak ako ty a to aj pocas menstruacie.otehotnela som hned.

vieruska28
autor
27. sep 2015

ja som ho brala zatiaľ prvý mesiac, vždy som mala 27-28 dňový cyklus a teraz som dostala až na 30-ty deň, nikdy mi to nemeškalo ani jeden deň, preto som si už bola na 90% istá, že je to tam, po dvoch dňoch od vynechania hned ráno som si spravila test a nič a na obed prišla MS, dúfam že mi to moc nerozhádže cyklus:(

babydesire
27. sep 2015

@vieruska28 no vraj to niektorym rozhadzalo cyklus,mne upravilo.snad v druhom mesiaci budes mat viac stastia,uzivaj ho kludne aj pocas menzesu

nair
28. sep 2015

@vieruska28 Ja som ho brala necelé 4 cykly 1x denne, cyklus mi nerozhádzalo, ale pribrala som z neho.. 😠 A žiaľ, neotehotnela som 🙂

babydesire
29. sep 2015

@nair Treba 2x denne. Ja som po potrate ho 2mesiace brala raz denne a tiez nic
a potom 2xdenne a sup hned som bola tehu(neviem ci to bolo inofolikom alebo telo po potrate bolo pripravene az teraz). A to iste pri prvom,2x denne a hned som otehotnela.

nair
29. sep 2015

@babydesire Len ja mám cyklus na 1* ( 27 dní +/- 24 hod), takže neviem, či to vôbec u mňa malo zmysel..

babydesire
29. sep 2015

@nair ale tu nejde len o upravu cyklu, inofolik obsahuje inozitol a kyselinu listovu,pomaha otehotniet,vraj,,naviem ci je to medicinsky dokazane ale vraj zeny co dlho nemohli otehotniet tsk po uziani inofoliku sa to podarilo,samozrejme za podmienok ze partneri nemaju nejaky znamy medicinsky problem ktory treba riesit specialnou liecbou ci operacne...takze bez ohladu ci je cyklus pravidelny,nepravidelny,s ovulaciou ci anovulacny mal by cyklus a ovulaciu upravit a tym prispiet k vyssej sanci otehotniet..u pravidelnych cyklov s ovulaciou neviem asi posilnit ,neviem...faktom je pokial ide o mna ze som 2x otehotnela hned potom ako som uzivala inofolik 2x denne , netvrdim ze vdaka inofoliku,dokazy nemam, ale ktovie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli